Twitter’ın gelirini iyileştirmesi gerekiyor ve Tweetdeck için ücretlendirme, abonelikler ve özel içerik sunma bazı seçenekler

Twitter’ın reklamcılık işi çok ama çok yavaş büyüyen bir iş. Sosyal ağın kârlı hale gelmesi bile uzun zaman aldışirket tarihindeki ilk kâr çeyreğini 2018 yılına kadar bildirmediler.

Doğrudan reklamcılık onların ana gelir kaynağıdır ve Twitter bir süredir karını artırmak için başka iş modellerini düşünüyor. Bloomberg’e göre, bu çabalarla doğrudan ilgili kaynaklar, Twitter’daki çeşitli ekiplerin teklifleri araştırdığını söylüyor. abonelikler, kullanıcıların özel içerik için takip ettikleri hesaplara verebileceği, hatta Tweetdeck için ödeme alabilecekleri “ipuçları”.

Twitter, sosyal ağın bazı yönleri için kullanıcılardan ücret almaya istekli olup olmadıklarını çok dikkatli bir şekilde değerlendiriyor.

heyecan

Twitter’ın CFO’su Ned Segal, platformda bir tür abonelik sunma olasılığının düşük olabileceğini söyledi. reklamdan daha tutarlı ve dayanıklı bir gelir kaynağı.

Bununla birlikte, Twitter’ın herhangi bir yönü için tüketicilerden ücret almaya karar verirken dikkate almaları gereken çok yüksek bir standarda sahip olduklarını kendisi açıkladı. Her durumda, bu planlar çok erken aşamada.

Twitter böyle para kazanıyor: Doğum gününüzün ne zaman olduğunu sormak, stratejisinin en iyi örneğidir

Tweetdeck için ücretlendirme fikri, Uzman kullanıcılar için Twitter masaüstü istemcisi Şirketin 2011 yılında satın aldığı, birkaç yıldır ortalıkta dolaşıyor, ancak şimdiye kadar hiçbir zaman tam anlamıyla meyvesini vermedi. Düşünülen seçenekler arasında, insanların birden fazla hesabı yönetmesine yardımcı olacak bir kurumsal araç sunma veya reklamsız bir Tweetdeck için ücret alma olasılığı vardı.

tweet güvertesi

tweet güvertesi

Şimdiye kadar Tweetdeck reklamsız kalıyor ve birden fazla hesabı yönetmenize, farklı sütunlarda birden çok zaman çizelgesini görüntülemenize, tweet’leri planlamanıza ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyor. Yaklaşık 10 yıl önce alet için 40 milyon dolar ödemesine rağmen, Tweetdeck hiçbir zaman gelir elde etmedi.

Dikkate alınacak başka bir seçenek, Twitter kullanıcılarının bir tür ayrı “zaman çizelgesi” veya takipçilerine mal olacak ve Twitter’ın bir yüzde alacağı ekstra tweetler sunmasına izin verecek özel içerik teklifidir. Revue’nin son satın alımına uyan bir fikir, Daha önce açıkladıkları haber bülteni platformu, gelecekte gelir kaynaklarını genişletmek istediklerini.

Sadece Hayranlar, gelirin %20

Twitter’da, yüksek tanımlı daha uzun videolar yayınlamak isteyen içerik oluşturuculara yüksek kaliteli video sunma, işletmeler için doğrulama, ödeme analitiği ve hatta kullanıcılar için kişiselleştirme seçenekleri sunma gibi seçenekleri de değerlendirecekler.

Özellikle reklamın şu anda Twitter’ın ana işi olduğu ve riske atılamayacak bir iş olduğu düşünüldüğünde, reklamsız bir yayın sunma olasılığı belki de hepsinden daha az olasıdır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Twitter’ın gelirini iyileştirmesi gerekiyor ve Tweetdeck için ücretlendirme, abonelikler ve özel içerik sunma bazı seçenekler aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…