Twitter, özel işlevler için ücret almak istiyor: Tweetdeck ve kişiselleştirilmiş profiller için bir abonelik modeli öneriyor

Twitter, en azından platformunu kullanmamız için bizden ücret almaya başlamak istiyor ek özellikler arayan kullanıcılar için. Bloomberg’e göre Twitter, ne tür eklentiler bulmak istedikleri ve hangileri için ödeme yapmak istedikleri konusundaki görüşlerini öğrenmek için birden fazla kullanıcıyla çeşitli anketler yürütüyor.

Twitter CEO’su Jack Dorsey, bu 2021 sırasında, düzenli kullanımı tamamlayıcı ve reklam modelini değiştirmeden bir abonelik hizmeti için ilk testlerin gerçekleştirileceğini zaten belirtti. Revue’nin yakın zamanda satın alınmasıyla, doğrudan ödemeler yoluyla platformdan para kazanmaya yönelik adımlar yaklaşıyor. Bunlar Twitter tarafından ücretlendirmeye başlamak için gündeme getirilen bazı teklifler.

Twitter Revue'yi satın aldı:

Uzun videolardan geri al düğmesine: Ödeme almaya başlamak için Twitter fikirleri

Twitter’ın sunduğu seçenekler arasında ipuçlarını kabul etmekten kişiselleştirilmiş profillere, Tweetdeck’e erişmek için bir abonelik modelinden geçiyor. Platformun fikirleri oldukça fazladır, bu da olasılıkların çok büyük olduğunu, ancak izlenecek yolun da çok tanımlı olmadığını düşündürür.

Yapılan ankette kişiselleştirilmiş renkler, yayınlayabilme aracı gibi çeşitli seçenekler daha uzun ve daha yüksek çözünürlüklü videolarrozetler, gelişmiş anketler veya otomatik cevaplar üretme olasılığı.

https://platform.twitter.com/widgets.js

için de yer var ‘geri al’ düğmesi, tweet gönderme işlemini geri almanıza olanak tanıyan bir seçenek belirli bir saniye sayısından fazla geçmemişse. Twitter kullanıcıları tarafından oldukça talep edilen araçlardır, ancak böyle temel bir işlevsellik için ödeme yapılmasını talep eden kullanıcıların tepkisinin ne olduğunu görmek gerekli olacaktır.

“Aboneliğin tamamlayıcı olduğu bir dünya olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, tamamlayıcı olduğunu düşündüğümüz ödeme duvarlarını yönetme konusunda insanlara yardımcı olmayı da hayal edebilirsiniz. Yani aradığımız şey bu. Seçeneklerimizi araştıran küçük bir ekibimiz var, açıkçası bu ekipler için işe alıyoruz, “dedi Dorsey yatırımcılara.

‘Rogue One’ olarak adlandırılan bu ekip, farklı abonelik projelerini araştırmaya odaklanmıştır. “Hala çok erken bir keşif aşamasında olan” bir toplama planıTwitter’ın baş finans sorumlusu Ned Segal’e göre TechCrunch’a.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0b/0f/42/5eeb47ab4bd22f67fb/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/58/5d/43/600f0d083bef07ad5c/orijinal/twitter-voice-notes-2.jpeg»}

Xataka’da | Twitter: Sosyal ağda uzman olmak için 33 numara (ve bazı ekstralar)

– Haberler Twitter, özel işlevler için ücret almak istiyor: Tweetdeck ve kişiselleştirilmiş profiller için bir abonelik modeli öneriyor aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…