Twitter, Hindistan’da sesi benimsemeye ve doğrudan sesli mesajları entegre etmeye devam ediyor

heyecan Aylardır ses ile flört ediyor ve bu oyunla ilgili en son haberler Hindistan’dan geliyor. Bu Asya ülkesinde (ve ayrıca Brezilya ve Japonya’da), şirket az önce sesli doğrudan mesajlar başlattı hem iOS hem de Android uygulaması için.

Şimdilik bir deney olan işlevsellik, Spaces (kendi Clubhouse’u) veya sesli tweet’ler ve sesli tweet’ler gibi şimdilik kısmi lansmanlardan sonra Twitter’da ses merdiveninde bir basamak tırmanmak anlamına geliyor. DM’ler için olası bir desteksizi bütün olarak kazanabilecek bir iletişim yöntemi.

İşlevsellik, yalnızca yazılı mesajları değil aynı zamanda sözlü mesajları da yakalamayı amaçlayan diğer lansmanlardan sonra Twitter’da sesli merdivende bir basamak tırmanmak anlamına geliyor.

Anlık mesajlaşmaya yaklaşıyor

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/54/2c/32/602d0e213bef07b0ff/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/6d/2b/52/602d0e673bef07b105/orijinal/notas-voz-twitter-miniatura.jpeg»}

Twitter’ın doğrudan mesaj sistemi anlık mesajlaşma platformlarının işlevselliğinden, çok yönlülüğünden ve popülaritesinden uzaktır. WhatsApp veya Telegram gibi. Instagram gibi özel iletişim kanallarına sahip diğer ağlardan bile.

Ancak bu deney ve olası sonuçları, San Francisco merkezli şirketten sorumlu olanların şunu görmelerini sağlayabilir. DM’lere bahis yapmak iyi bir fikir olabilir. Özellikle mobil cihazlardan iletişimin daha kullanışlı hale getirilmesi.

Twitter doğrudan mesajı başına seslerin süresi 140 saniye ile sınırlıdır

Bu Telegram botu, ilettiğiniz sesi ona dönüştürür: artık arkadaşlardan podcast yok

Twitter’ın DM’sinin sesleri, WhatsApp veya Telegram’ın seslerine benzer şekilde çalışır. Kullanıcılar, yazı kutusunun yanındaki bir simgeye tıklayarak mesajlarını kaydedebilir ve herhangi bir platformda olduğu gibi gönderebilir. Tabii ki, fark, belirli bir süreye sahip olmalarıdır: 140 saniyeye kadar sürebilir.

Bu sesli mesajlar gönderilmeden önce duyulabilir ve ayrıca web’den de duyulabilir, ancak gönderme imkanı başlangıçta söylediğimiz gibi sadece iOS ve Android uygulamalarında mevcuttur.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Twitter, Hindistan’da sesi benimsemeye ve doğrudan sesli mesajları entegre etmeye devam ediyor aslen yayınlandı Genbeta Tony Castillo’nun fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…