Twitch, platform dışında meydana gelse bile kullanıcı suistimalini cezalandıracak

Amazon’un sahip olduğu akışlı içerik platformu Twitch, konuya açıklık getirmek istedi. Davranış politikanıza göre yaptırım uygulamayı planladığınız nefret dolu ve taciz edici davranışlar nelerdir? Bu yılın başlarında sunulan nefret ve taciz vakaları. Biri En dikkat çekici konu, güncellenen politikanın kullanıcılara karşı işlem yapabilmesidir. Twitch hizmetlerinin dışında gerçekleşen nefret dolu ve taciz edici davranışlar için.

Bu, Twitch dışındaki diğer sosyal ağlarda, diğer çevrimiçi hizmetlerde ve İnternetin dışında bile kınanması gereken davranışlar var platform üyeleri tarafından veya bu topluluğa karşı, bu web sitesi harekete geçecektir. Bu eylemleri gerçekleştirmek için, platform iki farklı kategori duyurdu.

Twitch, yayın savaşının etkilerini hissetmeye başlar ve izlenme ve yayın saatlerini kaybeder

Dikkate alınması gereken iki kategori

seğirme

bu ilk kategori, bir kişinin Twitch’te ne zaman tacize uğradığını gösterir, hem de Twitch dışında. Bu durumda, platform şimdi canlı yayında meydana gelen bir olay için taciz şikayetlerini değerlendiriyorsa, artık hizmet dışında benzer bir şey olduğunda da dikkate alınacaktır.

ikinci kategoride Twitch topluluğu için önemli bir güvenlik riski oluşturan ciddi suçlara karşı artık cezalar uygulanacakayrıca bu tür eylemler tamamen Twitch’in dışında gerçekleşirse.

Twitch, yayın savaşının etkilerini hissetmeye başlar ve izlenme ve yayın saatlerini kaybeder

Bu kategoride şunları buluyoruz: ölümcül şiddet ve şiddet içeren aşırılık; terörist istihdamı veya faaliyetleri; açık veya inandırıcı kitlesel şiddet tehditleri; bir nefret grubuna liderlik etmek veya bir gruba ait olmak; cinsel faaliyetlerde bulunmak veya suç ortağı olarak hareket etmek rıza dışı veya cinsel saldırı; reşit olmayanları cinsel faaliyetlere hazırlamak ve küçüklere yönelik cinsel materyalleri tanıtmak/dağıtmak gibi reşit olmayanların cinsel sömürüsü; Bir Twitch etkinliğinde şiddet tehdidi gibi, Twitch topluluğunun fiziksel güvenliğini doğrudan ve açıkça riske atacak eylemler; veya personeli de dahil olmak üzere Twitch’e karşı açık veya güvenilir tehditler.

Başka bir deyişle, bir kullanıcının cinsel şiddet suçlamaları olduğu veya ait olduğu biliniyorsa, yabancı düşmanı bir organizasyon gibi bir “nefret” grubuna, Twitch içinde de yaptırım uygulanacaktır. Bunlar ciddi davranışlardır ve Twitch’in kendisi, listenin “her türlü taciz ve istismarı içermediğini” kabul eder.

Harici bir hukuk firması ile anlaşma

heyecan

Bu görev için, Twitch, dahili ekibini desteklemek için harici bir araştırma ortağıyla çalışacak bu soruşturmalar sırasında Bu ortak, Twitch tarafından sağlanan bilgilere göre, ayrımcılık ve saldırıyla ilgili olanlar da dahil olmak üzere işyerleri ve kampüsler hakkında bağımsız soruşturmalar yürütmeye kendini adamış uzman bir hukuk firmasıdır. Bu dernek, hizmet dışında meydana gelen suistimal bildirimlerini daha fazla araştırmayı ve bunlara yanıt vermeyi amaçlar.

{«videoId»:»x7zjpu3″,»autoplay»:true,»title»:»TWITCH’e Başlarken OBS nasıl kurulur ve KANALINIZI ÖZELLEŞTİRİN»}

Ayrıca, Twitch topluluğunun bir üyesi tarafından gerçekleştirilen yukarıdaki kategorilerdeki hizmet dışı suistimalleri ve saldırgan davranışları bildirmek için herkesin kullanabileceği özel bir e-posta adresi de olacak. E-posta adresi OSIT@twitch.tv’dir. Bu adrese gönderilen tüm bilgiler gizli tutulacak ve yalnızca Twitch veya yukarıda belirtilen üçüncü taraf araştırma ortağı içindeki çok sınırlı bir grup insanla paylaşılacaktır.

Sosyal platform, bazı durumlarda insanların soruşturuldukları konusunda bilgilendirilebilse de, yasa dışı davranışlarla ilgili davalarda «kanıtları korumak için ilgili kişiyi bilgilendiremeyebiliriz“, bu girişimin sorumlularını netleştirin.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Twitch, platform dışında meydana gelse bile kullanıcı suistimalini cezalandıracak aslen yayınlandı Genbeta Barbara Becares’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…