tvOS 14.5 ve watchOS 7.4 geliştiricileri için ikinci beta geldi

watchOS 7.4 ve tvOS 14.5’in ikinci beta sürümü artık geliştiriciler için mevcut. Cupertino geliştiricileri, iki haftadan biraz uzun süredir keyifle kullandığımız önceki sürümün ardından, aslında yeni özelliklerden ziyade performans iyileştirmelerine ve hata düzeltmelerine odaklanması gereken bir sürümün ikinci sürümünü yayınladı.

Beta iki: sürekli bir evrim

Daniel Korpai Hbtkibummbi Unsplash

iOS ve iPadOS 14.5’in ikinci beta sürümünün yayınlanmasıyla birlikte Apple, tvOS 14.5 ve watchOS 7.4’ün ilgili sürümlerini tanıttı. Pratik olarak herhangi bir haber beklemiyoruzdaha azını, önceki sürümdeki watchOS ve tvOS’un, yüzümüz kapalıyken iPhone’umuzun kilidini açmak için Apple Watch’u kullanmak için watchOS seçeneğinin ötesinde değişiklikler almadığını hesaba katarsak.

Beklediğimiz şey bazı küçük hataları düzeltin ve performansı artırın cihazlara genel bakış. Genel sürümün çıkış tarihi konusunda ise kesin bir tarih bilmesek de Şubat ayının sonundan önce gelmesi bekleniyor.

Beta döngüsüne girmek istiyorsak bu adımları takip ederek bunu yapabiliriz ancak bahsettiğimiz şeyi unutmamak gerekiyor. hatalar içeren geliştirme sürümleri.

Mac'e geri mi dönelim?  iPad, iPadOS 14.5 beta ile güncellenirken veya açılırken logo yönünü değiştiriyor

Zaten beta döngüsü içinde, güncellemeyi uygulamada bulacağız Ayarlar OTA güncellemesi olarak. İlk birkaç saat boyunca Apple sunucuları normalden daha fazla talep alabilir, bu nedenle bekleme süresi daha uzun olabilir. Applesfera’da zaten cihazlarımızı güncelliyoruz ve herhangi bir yeni özellik varsa makaleyi güncelleyeceğiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler tvOS 14.5 ve watchOS 7.4 geliştiricileri için ikinci beta geldi aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…