TV’nizi yenileyin! 230 € tasarruf sağlayan Hisense 4K 55″ Smart TV

Yeni bir şey alacağımız zaman herkes onun iyi, güzel ve ucuz olmasını ister, ancak bu üç dileği tek bir üründe birleştirmek zordur. Yeni bir televizyon almayı düşünüyorsanız veya televizyonunuzu yenilemeniz gerekiyorsa, kaliteli bir televizyonu en iyi fiyata aramanız gibi bu zor görevde size yardımcı olmak istiyoruz ve bu yüzden size bu teklifi sunuyoruz. Hisense 55 inç 4K Smart TV.

Gerçek şu ki, bugün trend, oturma odasında büyük inç televizyonlara sahip olmak ve bu 55 inç boyutun en popülerlerinden biri. Bunu göz önünde bulundurarak ve iyi bir görüntü ve ses oranı arayan bu Hisense 55U71QF, aşağıdaki özelliklere sahip bir televizyondur. Dolby Vision ve Dolby Atmos ile 4K çözünürlükböylece bir ev sineması deneyiminin keyfini çıkarabiliriz.

Quantum Dot teknolojisine sahip olup, her durumda ve parlaklıkta çok canlı ve gerçek renklerin görüntülenebilmesini sağlayan, ayrıca tüm HDR, Dolby Vision, HDR10+, HDR10 ve HLG formatlarıyla uyumlu bir modeldir. Ses açısından, net ve surround sesin keyfini çıkarmak için Dolby Atmos’lu çift hoparlör sistemine sahiptir.

Tasarım söz konusu olduğunda, bu Hisense 55U71QF çok ince çerçevelere, metal bir ayağa ve 122,7 x 24,8 x 77 cm ve 14,7 kilogram ağırlığında. Hemen hemen tüm ekrana sahip, hem bir mobilyanın üstüne koyabileceğimiz hem de duvara asabileceğimiz modern bir televizyon.

Özellikleri, Bluetooth, AV, USB, Ethernet ve HDMI teknolojisini bulduğumuz bir bağlantı bölümü ile tamamlanmıştır. Ayrıca favori içeriğimizi oynatmak için basit bir sesli komutla isteyebilmemiz için Alexa sanal asistanını entegre ettiğini ve Vidaa U 4.0 işletim sistemine sahip olduğunu da belirtmek gerekir.

Akıllı TV Hisense 55U71QF için büyük indirim

Bu Smart TV’nin kalitesi ve özellikleri ile tasarımı sizi ikna ettiyse, kesinlikle fiyatınız da olacaktır. Bu modelin 2020 Hisense kataloğundaki resmi fiyatı 799 Euro’dur ancak Amazon’un uyguladığı indirim sayesinde şu anda fiyatından almak mümkün. 569,99 €. Fiyatına kıyasla en iyi değere sahip 55 inç Smart TV’lerden biri olmasını sağlayan bir fiyat.

Bu, bir yaklaşık 230 Euro tasarruf, bu yüzden çok sulu ve çekici bir indirim olduğunu söyleyebiliriz. Teslimat süresi birkaç iş günü olup, Prime müşterilerinin ücretsiz kargo avantajından yararlanabileceği bir üründür. Ayrıca Amazon, bu Smart TV’nin satın alınmasını finanse ederek 90 gün içinde 146.06 Euro’luk dört taksit halinde ödeme yapmanızı sağlar. Tabii ki, bu durumda faiz nedeniyle nihai fiyat 584,24 Euro olacak, buna rağmen indirim hala 200 Euro’dan fazla.

Giriş TV’nizi yenileyin! 230€ tasarruflu Hisense 4K 55″ Smart TV Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…