TV’nizi değiştirin, teklif üzerine bir 4K LG Smart TV başlatın

Televizyon değişikliği, mevcut bir modeliniz yoksa er ya da geç üstlenmek zorunda olduğunuz bir şeydir. Bu durumdaysanız, size nasıl bir tane alabileceğinizi gösteriyoruz. LG 4K Akıllı TV hangisi var teklif Amazon mağazasındaki en ilginçlerden biri, böylece tam bir güvenilirlikle karar verebilirsiniz.

Bahsettiğimiz model, bir ekrana sahip olduğu için mükemmel bir seçenektir. 49 inç bu da oyunların yanı sıra dizi ve filmlerin tadını çıkarmak için fazlasıyla yeterli. LG 49UN710 tarafından kullanılan panel Doğrudan LED’dir, bu nedenle diğer şeylerin yanı sıra içerikle uyumluluk sağladığı için bu bölümde herhangi bir sorun yoktur. HDR10 Pro bu da çok gerçekçi renkler sağlar. Ayrıca nasıl kullanıyorsun Yapay zekaevde yakın bir ev sineması deneyiminin keyfini çıkarmaya gelince her zaman mümkün olan en iyi kurulumu elde edersiniz.

Akıllı TV LG 49UN710'un Önü

VESA ile uyumlu olduğu için duvara asılabilen bu 4K LG Smart TV’de dikkat edilmesi gereken bir nokta, tüm bunlara rağmen oldukça kapsayıcı boyutlara sahip olmasıdır. Bunlar sundukları: 1.108 x 708 x 231 milimetre tabanı ile (iki bağımsız bacak olan). Bu cihazı garanti eden şeylerden bir diğeri de, asistanlar ile uyumlu olduğu için sesli komut kullanma seçeneğine sahip olmasıdır. Google veya Amazon Alexa. Bu nedenle, bu üreticinin 2020 ürün yelpazesinin bir parçası olduğu için bunun güncel bir model olduğu açıktır.

Amazon’da iyi bir anlaşma mevcut

Bu TV tam olarak aradığınız şeyse, şimdi bir %14 tasarruf, kaliteli bir büyük ekran TV için iyi bir seçimdir. Prime hesabı olanlardan olmanız durumunda kargo ücreti ödemenize gerek kalmadan işletim sistemine erişimi olmayan bu modele sahip olabilmeniz için satın alma linkini Amazon’a bırakıyoruz. web işletim sistemi Bu, video akışı hizmetleri de dahil olmak üzere her türlü uygulamanın yüklenmesine izin verir.

Bu Smart TV 4K LG’nin sesi ve seçenekleri

İlk durumda, bir güçle yayabilen iki bağımsız ses kanalına sahip olduğuna dikkat edilmelidir. 20W’a kadar. Bu, DTS gibi teknolojilerle uyumluluk sunan bir modeldir, bu nedenle bu LG 49UN710 odaların büyük çoğunluğunu karşılamaktadır.

Smart TV'nin Yan tarafı LG 49UN710

Son olarak, bu LG 4K Smart TV’nin, örneğin hiçbir eksikliğin olmadığı mükemmel uyumluluğa sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. üç HDMI 2.0 bağlantı noktası ve ayrıca televizyonlar için harici disklerin bağlanabileceği bir USB çifti ile. Bilmeniz gerektiğini düşündüğümüz diğer seçenekler şunlardır:

  • Wi-Fi Çift Bant
  • Bluetooth bağlantısı
  • Ethernet
  • Kompozit video girişi
  • Dijital optik ses çıkışı
  • Kulaklık girişi

Görüldüğü gibi, bu televizyona teklif o hiçbir şeyden yoksun ve bu nedenle, yeni bir tane satın almanız gerekiyorsa bunu dikkate almanızı öneririz.

Cambia de tele girişi, Topes de Gama’da ilk olarak sunulan 4K LG Smart TV’yi piyasaya sürüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…