TV’de HBO nasıl izlenir

Günümüzde tüketilen medya içeriği açıkça yayın Akışıgörmek için eski formattan beri filmler ve diziler geride bırakılmıştır. Ancak hala bu formatı koruyan şirketler ve bu tür içeriklerden hoşlanan insanlar var.

Neyse ki teknoloji gelişiyor ve herhangi bir kullanıcının gereksinimlerine uyum sağlıyor ve artık bu içeriği bir akış hizmeti aracılığıyla görüntülemek mümkün. Şimdiye kadarki en popüler HBO GOesas olarak geniş olması nedeniyle seçenekler kataloğu ve özel seriler.

Bu platformu oluşturan o kadar çok kullanıcı var ki şu soru ortaya çıktı: mümkün mü? televizyonda HBO GO izleSmart TV veya diğer cihazlar?

Daha fazla bilgi: HBO GO nasıl ücretsiz denenir

HBO’yu TV’de, Akıllı TV’de veya diğer cihazlarda nasıl izlenir

bu HBO platformu olarak bilinir HBO GO PC, Android, iOS, Smart TV, Tabletler gibi farklı platformlarda ve İnternet erişimi olan herhangi bir cihazda kullanılabilir. Netflix, Hulu veya Disney+ gibi diğerlerine benzer bir hizmet olan bu cihazlardan herhangi birinde en iyi dizi veya filmlerin keyfini çıkarmak mümkündür.

Böylece HBO GO’yu televizyondan veya diğer cihazlardan izleyebilirsiniz.

Hepsinden iyisi, yapabilirsin içeriği oynat cep telefonunda doğrudan görüntülenen evinizde büyük ekran. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Bunlar en popüler yollar:

Akıllı TV’de HBO nasıl izlenir

İçin HBO’yu Akıllı TV’den izleyin (Apple TV, Android TV, LG TV, Samsung TV) Alanında uzman olmanıza gerek yok, aşağıda göstereceğimiz birkaç basit adımı uygulamanız yeterli:

akıllı televizyondan hbo nasıl izlenir

HBO’yu Akıllı TV’den izlemek için bu adımları izleyin

  • “HBO GO” uygulamasını telefonunuza indirin Akıllı televizyon ve uygulamayı başlatın.
  • Tıklamak “Sağlayıcı hesabınızı bağlayın”.
  • için talimatlar akıllı tv’yi etkinleştirHer birini adım adım izleyin.
  • Cihazı etkinleştirmek için bilgisayardan veya mobil web tarayıcısından aşağıdaki adrese girmelisiniz: “https://hbogola.com/activate”. Başka bir geçerli seçenek, QR kod TV ekranında görüntülenir.
  • Evet URL üzerinden erişirsiniz, devam etmek için oluşturulan kodu TV ekranına yerleştirin. Ve eğer onu aktif hale getirirseniz QR kod ve uygulamayı zaten yüklediniz “HBO GİT” cep telefonunuzda, geriye kalan tek şey hesabınıza giriş yapmak. Bu şekilde Smart TV, sonrasında otomatik olarak etkinleştirilecektir. QR kodunu tarayın.

Bu adımların her birini izlerseniz, şunları yapabilirsiniz: HBO GO’yu Smart TV’de izleyin veya sorunsuz diğer cihazlar. Şimdi, bir Smart TV’niz yoksa ne olur? Yapmanız gereken şudur:

HBO GO TV’de nasıl izlenir

Ne yazık ki, herkesin bir Akıllı televizyonancak, mevcut bir her boyutta televizyon Evinde. Durumunuz buysa, yine de görme ve keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaksınız. tam katalog itibaren TV’de HBO GObunun için ek bir bilgisayarmasaüstü veya dizüstü bilgisayar.

Akıllı TV'niz olmadan HBO GO izleyin

Akıllı TV’niz olmadan HBO GO izlemek için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

Not: vazgeçilmez bir şey olacak HDMI kablosu veya VGA kablosuHer şey bilgisayarınızın, dizüstü bilgisayarınızın ve TV’nizin sahip olduğu bağlantı türüne bağlı olacaktır. HBO GO’yu TV’nizde izlemek için şu adımları izleyin:

  • “HBO GO” web sitesinde oturum açın.
  • İzlemek istediğiniz filmi veya diziyi seçin.
  • Giriş HDMI veya VGA kablosu bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda ve kablonun diğer ucunda TV’de.
  • TV’yi aşağıdakilerden birini yansıtacak şekilde ayarlayın: VGA veya HDMI. Bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda ne olduğunu otomatik olarak TV’de gösterecek, geriye kalan tek şey oyunu oynamaya başlamak. film veya dizi tadını çıkarmak için.

Bir Chromecast veya SmartBox’tan HBO nasıl izlenir

diğer formları kol saati veya tüm kataloğun keyfini çıkarın TV’de HBO GObir aracılığıyla krom döküm veya bunda başarısız olunması, bir Akıllı kutu. Her iki takım da aynı işlevi yerine getirir. eski TV’nizi Smart TV’ye dönüştürün.

Bir kez satın aldığınızda krom döküm veya Akıllı kutusadece “HBO GO” uygulamasını kurmak ve daha önce gösterilen adımları gerçekleştirmek gerekli olacaktır. “Akıllı televizyon”.

Daha fazla bilgi: HBO hesabından cihazlar nasıl kaldırılır

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

HBO TV’de nasıl izlenir girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…