TV uygulaması, Google TV’li tüm Chromecast’lere gelir

Vaat edilen şey borçtur. Geçen Aralık ayının ortasında Google, Google TV’li Chromecast’inin doğrudan rakip olmasına rağmen Apple TV uygulamasını sunacağını duyurdu. Şimdi, iki ay sonra, TV artık platformun bir başka uygulaması olarak bu Chromecast’e yüklenebilir.

uygulama dünya çapında mevcutve tüm Apple TV + abonelik içeriğini görüntülemenin yanı sıra iTunes Store kataloğundan film kiralamamıza ve satın almamıza olanak tanır. Kulağa mantıksız geliyor, ancak Apple TV’de herhangi bir güçlük çekmeden içerik aramak için Google Asistan sesli yardımcısını bile kullanabilirsiniz.

Android TV, daha fazla televizyonun kapılarını açıyor

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0b/26/b2/60100d863bef0739db/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/47/4a/52/60100c8f3bef0739e1/orijinal/önce-de-buying-a-tv-for-the-the-the-the-the-the-the-the-tra-the-tra-the-tra-özellikleri-of-500’den az- televizyon-perfecta-bq.jpeg»}

Bu lansmandan sonra TV uygulamasının nasıl çalıştığını hayal etmek zor değil. Android TV sistemine sahip tüm TV’lerde görünebilir. Chromecast’lere girdikten sonra, tüm bu TV pazarına geçmenin çok pahalıya mal olması gerekmez. Android TV, günümüzde akıllı TV’lerde en popüler platformlardan biridir.

Android TV yeni bir arayüzle güncellendi, onu Google TV'den ayıran çizgiyi daha da bulanıklaştırdı

Tabii ki, akış içeriğinin kalitesi 4K HDR ve 60 fps olacak. Uygulama tam zamanında geldi, çünkü yarın Apple TV+ kataloğunun en popüler dizilerinden birinin ikinci sezonu yayınlandı: ‘For All Mankind’.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler TV uygulaması, Google TV’li tüm Chromecast’lere gelir aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…