Tüm zamanların en iyi 7 iPad oyunu

Tüm zamanların en iyi 7 iPad oyunu

Bunlar, iOS App Store’un doğuşundan bu yana en çok başarıya ulaşan oyunlardır.

tabletler iPad Apple’ın sunduğu harika araçlar, iPadOS kullanıcılarının çok sayıda görevi gerçekleştirmesine olanak tanır. Bir iPad, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanma, karmaşık hesaplamalar gerçekleştirme, projeler oluşturma, videoları düzenleme, internette gezinme ve pratik olarak sonsuz bir vb. imkanı sunar. Ancak iPad’in oynamak için mükemmel bir cihaz olduğu da doğru. oyunlar.

Bugün çok özel bir koleksiyon oluşturmak için iPadOS App Store’u keşfetmek istedik. Bir seçim önereceğiz iPad için en iyi oyunlar tüm zamanların. App Store tarihindeki en iyi oyunlar!

App Store’dan bir oyun indirmek ve onu seveceğinizden emin olmak mı istiyorsunuz? Bu durumda iPad’inize bu oyunlardan birini yüklemenizi tavsiye ederiz, bunlar dünyanın en popüler mobil oyunlarıdır. Başlayalım mı?

2021’de en çok para toplayan mobil oyunlar

iPad’iniz için şimdiye kadarki en iyi oyunlar!

Yakın zamanda 2021’in en iyi iPad oyunlarının bir listesini ve çok eğlenceli gündelik oyunların bir derlemesini paylaştık. Bu sefer size tüm zamanların en iyi iPad oyunlarını içeren harika bir seçim sunmak için iPadOS App Store’u keşfedeceğiz.

1.Kızgın Kuşlar

İPad için gelmiş geçmiş en iyi oyunların bir listesini düşünürsek, Angry Birds dışında başka bir oyunla başlayamayız, App Store’da ilk hit oldu ve milyonlarca ve milyonlarca kez indirildi.

Rovio’nun oyununun başarısı o kadar muhteşem oldu ki, peluş hayvanlar, minderler, tişörtler şeklinde büyük ekrana ve dünyanın dört bir yanındaki mağazalara bile ulaştı…

Son 20 yılınızı başka bir Galakside geçirdiyseniz ve mekaniğini bilmiyorsanız, Angry Birds amacının belirlendiği bir oyundur. küçük yeşil domuzlar tarafından inşa edilen bazı yapılara çok kızgın kuşlar fırlatın. Bu kadar basit! Ve bu kadar basit bir oyunun bu kadar çılgın bir popülerliğe sahip olması harika.

2. Flappy Bird

Kuşlardan bahsetmişken, iPhone ve iPad için App Store’da gerçek bir çöküşe neden olan başka bir oyun olan Flappy Bird ile devam ediyoruz. Oyun dayanmaktadır aracılığıyla bir kuşu kontrol etmek musluklar yeşil tüpler arasında geçerken ekranda bu bize Super Mario’nun gizlice girdiği birçok efsanevi tüpü hatırlattı.

Oyunla ilgili gerçekten bağımlılık yapan şey? Çok, çok, çok zordu! Geçtiğiniz her tüp için bir puan ekleyerek 12 puan alırsanız mutlu olabilirsiniz. Ne yazık ki, oyunun geliştiricisi bunu birkaç yıl önce kaldırdı, ancak iPad için hala çok benzer oyunlar var, örneğin sizi aşağıda bıraktığımız Flappy Ride.

3. İpi Kesin

iPad için tarihin en iyi oyunlarından bir diğeri de, App Store oyuncularını yıllardır memnun eden bir diğer mobil oyun olan Cut The Rope oldu.

Cut The Rope’da amaç, onları havada tutan ipleri keserken şekerleri sevimli küçük yeşil bir canavarın ağzına getirmektir. Zorluğun arttığı birçok seviye var, böyle olmak harika bir bulmaca beyni eğitmek için. Özellikle evdeki minikler için şiddetle tavsiye edilen bir oyun.

4. Klanlar Çatışması

Clash of Clans, uzun yıllar boyunca en çok indirilenler ve uygulama içi satın alımlarda 1 numara olmayı başaran Supercell’in bağımlılık yaratan bir oyunudur. Çok iyi tasarlanmış grafiklere ve fevkalade düşünülmüş oynanışa sahip çok eğlenceli bir oyun. kendi köyünü yaratbir asker ordusu kurun, değerli taşlar toplayın ve çevrimiçi çok oyunculu modda diğer düşmanlara saldırın.

Öte yandan Clash of Clans, destansı savaşlara katılmak, karakterlerinizi yükseltmek ve saldırı ve savunma taktiklerinizi geliştirmek için kaynakları depolamak için klanlara katılma imkanı da sunuyor.

5. Çatışma Royale

Clash Royale bir yan ürün Clash of Clans’dan, aynı yaratıcılar tarafından geliştirilmiştir ve hatta aynı karakterlere sahiptir. Ama tamamen farklı bir oyun. çok nadiren yan ürün orijinal oyundan daha başarılı ve bu da onlardan biri.

Oyuncuların dünyanın dört bir yanından rakiplerle, amacın belirlendiği çevrimiçi çok oyunculu maçlarda çılgın savaşlarda karşı karşıya geldiği bir kart oyunudur. üç kuleyi yıkmak bir süre içinde rakiplerin.

6. Bitkiler Zombilere Karşı

Plants vs Zombies, iPad tarihindeki en iyi oyunlardan biri olmak için kesinlikle her şeye sahip. “Kule Savunması” türündeki oyunların en iyilerini toplayarak çok daha dinamik ve eğlenceli bir oyuna dönüştüren bir başlıktır.

Plants vs Zombies oyuncularının görevi, çok çeşitli bitki kartlarının tohumlarını ekmektir. zombilerin saldıran dalgaları Ekranın yan tarafında görünen Tüm boş zamanlarınızı canlandıracak çok eğlenceli bir başlık.

7. Şeker Ezmesi

Candy Crush Saga, Angry Birds gibi çok eksiksiz bir oyundur. tarihin en çok indirilen başlıklarından biri iOS App Store ve iPadOS’tan.

Hala oyunu bilmiyorsanız, size biraz ne hakkında olduğundan bahsedeceğiz. Candy Crush Saga, amacın mümkün olan en yüksek puanı kazanmak için her çeşit ve renkteki şekerleri eşleştirmek olduğu mobil bir oyundur.

Genshin Impact, iPhone 13 Pro ve iPad Pro için 120 FPS eklenerek güncellendi

Şimdiye kadar iPad için tarihin en iyi oyunlarını seçtik. Ama çok daha fazlası var! Pokémon GO, Vainglory, Fortnite (zaten App Store’dan kaldırıldı), FIFA veya PUBG Mobile gibi oyunlar da çoğu iPad kullanıcısı arasında çok başarılı oldu. App Store’da en sevdiğiniz oyunlar hangileri?

İlgili konular: Oyunlar

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply