Tüm yeni prömiyer serileri 2021’de HBO’ya geliyor

Yıl 2021 şüphesiz olacak HBO’nun yılı. Platform sadece yeni seriler almakla kalmayacak, aynı zamanda yılın ikinci yarısında, HBO İspanya Olacak hbo max. Bununla birlikte, eşzamanlı film prömiyerleri, pek çok şeye ek olarak akış platformuna gelecek. daha fazla içerik. Şu anda platform, 2021’deki tüm yeni HBO serilerini duyurdu. filmler ve hatta bazı diziler 2022.

2020, çekimler için karmaşık bir yıl oldu ve 2021’de ne olacağı hala belirsiz olsa da HBO, düzinelerce filmin gelişini onayladı. yeni içerik HBO Europe’dan yeni yapımlar da dahil olmak üzere platforma. Bu yeni sürümler arasında aşağıdaki başlıkları buluyoruz

2021’de yeni HBO dizisi

Hayati bilgiler. Bir insan hikayesi – 11 Şubat

Geçen hafta yayınlanan, hastaların, sağlık çalışanlarının ve ailelerin COVID-19’a karşı mücadelesinin hikayesini yakından anlatıyor.

diğer her Şey

Abril Zamora tarafından yaratılan (Vis a Vis, El bozukluğunu bırakırsın), otuzlu yaşlardan oluşan bir grubun hayal ettiklerinden çok farklı hayatlara hapsolduğu İspanyol dizileri, Madrid’e taşınır ve onları değiştirmeye çalışır. Üretim aşamasındadır.

kamikaze

Erlend Loe’nin 18 yaşındaki bir kızın, anne babası ve abisi Uganda’da bir uçak kazasında ölmesinden hemen önce babasından bir metin mesajı aldığı romanına dayanan Danimarka yapımı.

Dua Et, İtaat Et, Öldür (Knutby) – 4 Nisan

Bir mezhebin İsa Mesih’in liderleriyle evlenmek için Dünya’ya döneceğine inandığı İsveç’in Knutby kasabasında yaşananları anlatan yeni gerçek suç belgesel dizisi. Ancak genç bir kadının cinayeti meydana gelir ve komşusu vurulur. Belgeselde iki araştırmacı gazeteci, katil zanlısının Allah’tan geldiklerini ancak mezhebin papazından olduklarını SMS mesajlarıyla itiraf etmesi nedeniyle yaşananları gün yüzüne çıkarmaya çalışacak.

Utmark’a Hoş Geldiniz – 18 Nisan

Kuzey Norveç’teki bir kasabanın sıra dışı sakinlerinin hikayesini anlatan HBO Norveç komedi-drama dizisi.

Beforeigners (Ziyaretçiler) – 2. Sezon

Şu anda ikinci sezonu yapım aşamasında olan Norveç dizisi.

Nevers – Nisan

19. yüzyılda geçen dizi, özel yeteneklere sahip bir grup “seçilmiş”e odaklandı.

Easttown Kısrağı – 18 Nisan

Bir Pennsylvania polis memurunun kendi hayatı alt üst olurken yerel bir cinayeti araştırdığı Kate Winslet’in oynadığı mini dizi.

bir evliliğin sırları

Ingmar Bergman’ın 70’lerin İsveç dizisine dayanan, bu davada Oscar Isaac ve Jessica Chastain’in başrol oynadığı, evliliğe boşanma, yeminlerin yenilenmesi veya yasadışı bir uzlaşma arasında karar verilmediği dizi.

Beyaz Lotus

Özel bir tropik tatil beldesinde geliştirilen dizi ve bir hafta boyunca misafirlerinin istismarları.

Terapide – Mayıs

Son sezonundan bu yana geçen on yılın ardından dizi, terapist koltuğunda Uzo Aduba ile dördüncü sezon için geri dönüyor.

Nesil+ion – 11 Mart

Bu fikirlerin evlenmediği modern bir dünyada cinselliklerini keşfederken muhafazakar bir topluluğun yaşamına, sevgisine ve doğasına dair inançlarını keşfeden bir grup lise öğrencisini takip eden dizi.

yıldız çarpması

Bir sabah yanlışlıkla bir film yıldızıyla yattığını keşfeden Londra’da iki tehlikeli işte geçen 20’li yaşları takip eden dizi.

dedikoducu Kız

Gossip Girl’ün bu yıl çıkan ve bizi Manhattan’ın Yukarı Doğu Yakası’na geri götüren yeni versiyonu.

Süpermen ve Lois – 24 Şubat

Şubat ayının bu ayında vizyona giren Superman’e odaklanan yeni dizi.

Allen v. Farrow – 22 Şubat

Hollywood’un en büyük skandallarından birinin özel tarihini ortaya çıkarmak için onlarca yıldır magazin manşetlerinin ardındaki hikayeyi anlatan dört bölümlük belgesel dizisi: Woody Allen’ın Dylan, kızı ve Soon-Yi’yi cinsel istismarı.

2021’de HBO’da yeni filmler

Tüm serilere ek olarak iki yeni film de vizyona girecek:

oslo

Steven Spielberg’in yönetmenliğini Ruth Wilson ve Andrew Scott’ın üstlendiği, 1993 yılında İsrail ile Filistin arasında imzalanan ve her iki taraf arasındaki ihtilafa çözüm olarak imzalanan Oslo Anlaşmalarından kaynaklanan olaylara odaklanan ve en iyi filmlerden biri olacak film. 2021 için yeni.

Zack Snyder’ın Adalet Birliği – 18 Mart

Justice League’in 2017 filminin orijinal versiyonu, bu, ilk yayınlanan değil, yönetmenin kurgusu. 4 saat sürer ve çalışmanın onu zorunlu kıldığı değişiklikleri uygulamaya zorlanmadan ve müteakip terk edilmeden önce yönetmenin orijinal vizyonudur. 2017 versiyonu bir floptu.

2021’de yeni dizi sezonları

Bu yeni içeriklerin yanı sıra, 2021 boyunca aşağıdaki yeni sezonlar da gelecek:

 • Damızlık Kızın Öyküsü – 4. Sezon
 • Veraset – Sezon 3
 • Güvensiz – Sezon 5
 • Britanya – 3. Sezon
 • Better Things – Sezon 5
 • Kuru Su – 2. Sezon
 • Larry David – Sezon 11
 • A Black Lady Sketch Show – 2. Sezon
 • Betty – Sezon 2
 • Doom Patrol – 3. Sezon
 • Aşk Hayatı – 2. Sezon
 • Manifest – 3. Sezon
 • Kar Yağışı – 4. Sezon – 25 Şubat Prömiyeri
 • Mayalar MC – 3. Sezon
 • Blessed Patience (Yetiştiriciler) – 2. Sezon
 • Stargirl – 2. Sezon
 • Supergirl-Sezon 6
 • Poz – 3. Sezon
 • Aşk Hayatı – 2. Sezon
 • Doom Patrol – 3. Sezon

Son olarak HBO, ilk bölümü 17 Nisan 2011’de yayınlanan ve Demir Yıldönümünü kutlayacak olan Game of Thrones’a da bir selam gönderiyor. Ayrıca Game of Thrones evreninin yeni dizisi House of the Dragon’un 2022’de geleceğini de hatırlıyorlar. Ve Just Like That (Sex and the City’nin dönüşü) ve Euphoria’nın ikinci sezonu da gelecek.

2021’de HBO’ya gelen tüm yeni prömiyer serileri yazısı ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…