Tüm TV kanallarını çevrimiçi ücretsiz izlemek için 5 alternatif

Tüm TV kanallarını çevrimiçi ücretsiz izlemek için 5 alternatif

Çevrimiçi TV izleyin Televizyon kanallarının sunduğu programların keyfini çıkarmak için televizyona ihtiyaç duymadan her yerden parmaklarınızın ucunda olan bir diğer seçenek. Online film izlemekten bahsetmiyoruz, TV kanallarının yayınladığı canlı sinyalin programlanmasını izlemekten bahsediyoruz. Zaman değişti ve artık iyi bir İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet veya cep telefonu ile TV izleyebilirsiniz.

Günümüzde internet, televizyon izlemek de dahil olmak üzere bize her türlü eğlenceyi tek bir tıklama ile sunuyor. Birkaç yıl öncesine kadar, kablo veya uydu sinyali olmadan televizyon olmadan televizyon izlemek düşünülemezdi, ancak gerçek şu ki, İnternet her alanda devrim yarattı ve bugün çevrimiçi TV izlemek çok yaygın.

Nette sonsuz İnternette televizyon kanallarını izlemek için web siteleri Dünyadaki tüm kanal seçeneklerini tek bir yerde toplamaya, istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman izlemenize adanmıştır. En iyi kısım? Çoğunlukla ücretsizdirler.

Tüm bu anlattıklarımıza rağmen, hala değişme konusunda biraz isteksiz olabilirsiniz, ancak eve gitmekte zorlanmanız ve en sevdiğiniz programı kaydetmeyi unuttuysanız veya kaydetmeyi unuttuysanız, bunları dikkate almaya değer. canlı ve doğrudan yayınladıkları bir olayı izlemek istiyorsunuz ve dünyadaki hiçbir şey için onu kaçırmak istemiyorsunuz.

Bilmen gereken bir şey çevrimiçi televizyon izle şu ki, genel olarak, bu hizmetlerden yararlanmak için kayıt olmanıza gerek yok: Sayfaya giriyor ve istediğiniz kanalı seçiyorsunuz. Şimdi lafı fazla uzatmadan size tüm internet televizyon kanallarını izlemek için bulduğumuz bazı seçeneklerin bir listesini göstereceğiz.

İnternette TV izlenebilecek siteler

Yapabileceğiniz web sayfaları aracılığıyla çevrimiçi televizyon izle herhangi bir yerden ve televizyon dışındaki cihazlarla ve kablolu veya uydu televizyon hizmeti ile sözleşme yapmak zorunda kalmadan. Bu sayfaların çoğunun arayüzü temiz ve kullanımı kolay olduğu için, birkaç dakika içinde bilgisayarınız, cep telefonunuz veya tabletinizle eve gelmeyi beklemek zorunda kalmadan canlı televizyon kanallarının sunduğu programlamanın keyfini çıkarabilirsiniz. , kategorilere ayrılmış ve ülke. Giriyorsunuz, görmek istediğiniz kanalı seçiyorsunuz ve hemen içeriğini görmeye başlıyorsunuz.

Bu web sayfalarının bir başka avantajı da çevrimiçi televizyon izle büyük çoğunluğun ücretsiz olması, bu nedenle İnternet TV izlemek için ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece arzunuz, söz konusu cihaz ve elbette iyi bir İnternet bağlantısı var.

Size anlattığımız tüm bunlarla birlikte, zaten hangi seçeneklerin olduğunu bilmek istiyorsanız, çevrimiçi televizyon izleO zaman okumaya devam edin, çünkü burada size en iyi web sitelerini sunuyoruz. çevrimiçi televizyon izle.

Aşağıda size gösterdiğimiz seçenekler yukarıda saydığımız tüm özellikleri karşılamaktadır. Ayrıca, hepsi yasaldır, bu nedenle TV izlemek için yasa dışı web sitelerini kullanırsanız başınızı belaya sokabilecek bu önemli ayrıntı için endişelenmenize gerek yoktur. İspanya’daysanız, bu çevrimiçi sitelerin bölgesel kanalları da vardır, böylece bölgenizde neler olup bittiğini her yerden görebilirsiniz.

Okurken: Televizyon izlemenin başka bir yolunu arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gerektiğini düşündüğümüz bazı sayfalar bulduk, bu yüzden daha fazla uzatmadan aşağıda bunlardan bahsedelim:

tele-direkt

için web sayfaları listemizle başlıyoruz. çevrimiçi televizyon izle Teledirect ile. Bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz ücretsiz bir çevrimiçi canlı televizyon hizmetidir.

Teledirecto, canlı yayınları, alakart programların web sayfalarını, tema ve ülkeye göre sıralanmış olarak sunar.

Teledirecto’da tema ve ülkeye göre sıralanmış alakart programları izleyebilirsiniz; sadece İspanya’dan değil, aynı zamanda haber, bilgi, eğlence, çocuk, müzik, spor ve bölgesel kategorilere ayrılmış 20’den fazla ülkeden görmek istediğinizi kolayca ve hızlı bir şekilde bulabilmeniz için.

İspanyolca kanal seçeneklerinden bazıları şunlardır:

TVE La 1 live, La2, Antena3 live, Cuatro, Telecinco, mitele, la Sexta, la Sexta 3, TV3 live, mi tele serisi, mitele sporları, Clan, Rac 105 çevrimiçi, TV’de futbol ve diğerleri.

Teledirecto ile programlarını da görebileceğiniz ülkeler şunlardır: Almanya, Avusturya, Brezilya, Danimarka, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Portekiz, Birleşik Krallık, Çek Cumhuriyeti, Rusya.

O nasıl çalışır

için bu web sitesinde çevrimiçi televizyon izle Örneğin, Teledirecto’ya her eriştiğinizde onları aramak zorunda kalmadan favori kanallarınızın elinizin altında olması gibi bazı avantajlardan yararlanmak için kaydolmanız gerekir. Bunun için yapmanız gereken her zaman gördüğünüz kanalları sayfanın en üstüne koymak.

fuboTV

için başka bir seçenek çevrimiçi televizyon izle İnternette bulduğunuz şey, dizilerin, filmlerin ve canlı programların ana ulusal kanallarının yanı sıra diğer spor etkinliklerinin programlanmasını sunan bir hizmet olan Fubotv’dur.

FuboTV’nin bir avantajı da bize tüm içeriği ile 7 gün boyunca ücretsiz deneme süresi sunmasıdır. Bu süreden sonra, diğer hizmetlerinden yararlanmak için planlarından herhangi birini (bu arada oldukça ucuz) seçersiniz.

Ailenin her bir üyesi için diğer kanal türlerinin yanı sıra anın dizilerini, çizimleri, programları sunar; herhangi bir cihazınızda (uygulamasından bilgisayar, televizyon, cep veya tablet) istediğiniz yerde görebileceğiniz.

Sunduğu kanallar arasında, tüm programlaması ve isteğe bağlı içeriğiyle, Billions, Outlander veya Riverdale gibi Kuzey Amerika televizyon ağlarından başarılı dizilerin yer aldığı Movistar Serisi yer alıyor. En iyi yanı, hizmetten yararlanmak için Movistar ile sözleşme yapmanıza gerek olmamasıdır.

O nasıl çalışır

Hizmetlerine erişmek için kayıt olmanız ve yedi gün boyunca tüm içeriğinin ücretsiz deneme sürümünü başlatmanız gerekir. Bu süreden sonra, içeriğinizi görüntülemeye devam etmek için seçebileceğiniz üç ekonomik seçeneğiniz vardır:

Yıllık abonelikle 2,99 €/ay

3,99 €/ay ile üç ayda bir

Aylık abonelikle 4,99 €/ay.

Fubotv ile bir sözleşmeniz olması gerekmez, çünkü aboneliğiniz siz iptal etmeye karar verene kadar her ay otomatik olarak yenilenecektir. Mevcut abonelik süresi sona erdikten sonra yenilenmemesi için istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Fubotv ile abone olduğunuzda elde edeceğiniz bir diğer avantaj ise 30 saatlik boş alanınız olacak, böylece en sevdiğiniz içerikleri kaydedip istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Geçenlerde Fubotv’un İspanya’da Nick Jr., Nickelodeon, MTV ve Comedy Central gibi dört kanal eklediğini söylemiştik. Bu sayede Fubotv toplam 18 canlı ve on-demand kanalını abonelerine aynı fiyata sunuyor.

Teleam Doğrudan TV

Web sayfalarından size sunduğumuz seçeneklerden bir diğeri çevrimiçi televizyon izle dır-dir Teleam Doğrudan TV, Teleame grubunun çok çeşitli kanallarını, web sitelerinde söylediklerine göre, dünyanın birçok yerinden canlı programlama ile ücretsiz olarak, yayılma, pop-up veya virüs olmadan izleyebileceğiniz bir hizmet.

Teleame’in büyük bir avantajı, size İspanya, Birleşik Krallık, Amerika, Fransa, İtalya, Portekiz, Venezuela, Arjantin, ABD, Kolombiya, Şili, Uruguay, Ekvador gibi dünyanın birçok yerinden kanalları izleme seçeneği sunmasıdır. , Bolivya.

Teleame Directos TV’ye, orada gösterilen kanalların internette mevcut olduğuna, yani daha fazla gönül rahatlığı için yasal olduklarına dair tam güvence ile girebilirsiniz.

İspanya, Birleşik Krallık, Amerika, Fransa, İtalya, Portekiz, Venezuela, Arjantin, ABD, Kolombiya, Şili, Uruguay, Ekvador, evinizin rahatlığında veya nerede olursanız olun dünyanın birçok yerinden kanalları izleyebilirsiniz. Bolivya, diğerleri arasında. Ülkeyi seçin, ekranda mevcut kanalları göreceksiniz ve programlarının keyfini çıkarmaya başlayın.

Ayrıca Spor, Çocuklar, Müzikaller, Din, Haber, Belgeseller, Uluslararası gibi temalara da sahiptir.

O nasıl çalışır

Sayfaya giriyorsunuz. İzlemek istediğiniz ülkeyi aratıyor ve dilediğiniz kanalı seçiyorsunuz. Bir oynatıcı göreceksiniz ve Play logosuna tıklayıp Teleame Directos TV’den çevrimiçi TV izlemeye başlayacaksınız.

tele çevrimiçi

Web sayfaları listemizle bitirmek için çevrimiçi televizyon izle, Teleonline’ı sizin için getiriyoruz. Kanalları kolay bir arayüz üzerinden görebileceğiniz bir platformdur.

Teleonline’ın ilginç bir yönü de, size koronavirüsün kalıcı kapsamını sağlayan kanalları gösterdiği bir kategoriye sahip olmasıdır.

Bu listeye dahil edilen Teleonline’ın avantajlarından biri de reklam içermemesi ve ulusal, bölgesel ve tematik kanalları görebilmenizdir.

“Koronavirüs” diye bir kategorisi var. Tüm dünyayı kasıp kavuran bu pandemi ile ilgili geliştirilmekte olan haber ve bilgileri kaçırmamak için girişte özellikle COVID-19 koronavirüs pandemisini takip eden kanalların logolarını göreceksiniz. Ayrıca “Uluslararası” ve “Yetişkinler” gibi başka kategorileri de vardır.

O nasıl çalışır

Web sitesine giriyorsunuz, canlı programlamanın keyfini çıkarmak için görmek istediğiniz kategoriyi ve kanalı seçin.

Umarız bu sayfa listesiyle çevrimiçi televizyon izle televizyon izlemenin bu diğer yolunu denemeye teşvik ediliyorsunuz. Bir başka ilginç seçenek, Amazon Echo Show 8 gibi bir ekrana sahip bir Amazon Spot veya Amazon Echo’nuz varsa, Alexa becerileri sadece “Stream Player ile TV İzle” diyerek, İspanya’nın DTT üzerinden açık olan televizyon kanallarını izlemenizi sağlar, örneğin:

• La 1 (kanal 1)*• La 2 (2)*• Antena 3 (3)*• Cuatro (4)• La Sexta (5)*• Neox (6)*• Nova (7)*• Mega (8 )*• FDF (9)*• Divinity (10)*• La Teledeporte (11)*• 24 Horas (12)*• 13TV (13)• TV3 Cataluña (14)*• Real Madrid TV (15)*• Sevilla FC TV (16)*• DW İspanyolca (17)• RT İspanyolca (18)*• Canal Extremadura (19)*• Canal Andalucia (20)*• Enerji (21)• A3 Serisi (22)*• Telecinco (23) • Paramount Network (24)*• Parlamento Kanalı (25)*• Europa Press (26)*• Red Bull TV (27)*• TVG (28)*• Disney Channel (29)*• Boing (30)*• E3 Esport3 (31)*• TV3 24 (32)*• Aragon TV (33)*• 7 TV Murcia (34)*• Televizyon Melilla (35)*• ETB 1 (36)*• ETB 2 (37)*• Kulüp Super 3 (38)*• C 33 Catalunya (39)*• 3 24 Haber (40)*• PTV (41)*

için çok daha fazla seçenek var çevrimiçi televizyon izle (aslında, birkaç gün önce size diğer seçeneklerden bahsetmiştik, FOTOĞRAF ARAŞTIRMASIv) ancak size gösterdiğimiz bunlar, kullanımı kolay, çoğunlukla ücretsiz ve yasal oldukları için var olan en iyi web siteleridir, bunları dikkate almak ve web’den ve TV olmayan diğer cihazlarla televizyon içeriğinin keyfini çıkarmaya başlamak için yeterli nedenlerdir.

Leave a Reply