Tüm Google Keep Notları Nasıl Yedeklenir

Google Keep, Android için sahip olduğumuz en iyi not alma uygulamalarından biridir, ancak tek değil. Başka bir uygulamaya geçmek istiyorsanız, bunu yapmak iyi bir fikirdir. tüm notlarınızın bir yedeği.

Google Keep, metni destekleyen herhangi bir uygulama ile belirli bir notu paylaşmanıza izin verir, ancak tüm notları kopyalamak istiyorsanız Google Takeout’u kullanmak daha pratiktir. Adım adım anlatıyoruz Google Keep’ten tüm notlarınızı nasıl indirirsiniz?.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/61/a3/f3/5fad6a9a3bef075596/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/60/c1/92/5fad6bf84bd22f45b8/original/mini-google-fotos.jpeg»}

Tüm Keep notlarınızı indirin

Google Keep’te her notta diğer uygulamalarla paylaşma seçeneği bulunuyor ancak onlarca notunuz varsa bunları tek tek kaydetmek pek pratik olmuyor. Bunun yerine kullanabilirsiniz Google Paket Servisiverilerinizi tüm Google hizmetlerinden indirebileceğiniz sistem.

Benim için not almak için en iyi uygulama şudur: Xataka editörlerinin görüşü

Google Paket Servisi’nde, Google Keep dahil olmak üzere herhangi bir ürünün yedeğini talep edebilirsiniz. Bunu yapmak için Google Paket Servisi web sitesini açmanız ve tümünü işaretlemetüm istediğin notlarsa, her şey değil. Ardından Sakla’nın yanındaki kutuyu işaretleyin.

işaretini kaldır

Düğmeye tıklarsanız çeşitli formatlar Google Keep’in altında, verilerin hangi biçimde dışa aktarılacağıyla ilgili bilgileri göreceksiniz. Notlar kaydedildi her biri bir HTML dosyasındafotoğraflar ve sesli notların yanı sıra her not için tüm meta verileri içeren bir JSON dosyası dahildir.

Google Paket Servisi web’deki pencerenin en altına gidin ve Sonraki adım. Ardından, varsayılan seçenekler önerilmesine rağmen, dışa aktarma sıklığı veya biçimi gibi ek seçenekler gösterilecektir. basmak Dışa aktarma oluştur Google’ın üzerinde çalışmaya başlaması için.

ihracattut

Google Fotoğraflar gibi daha karmaşık yedeklemelerin aksine, tüm Keep notlarınızın dışa aktarılması birkaç dakikadan fazla sürmemelidir. Hazır olup olmadığını öğrenmek için düğme görünene kadar web’i yenileyin. İndirmek.

Google Keep notları yedeklemesi, içinde bir sürü dosya bulunan bir ZIP dosyasında gerçekleşir. Her not HTML ve JSON dosyasındadır ve ayrıca, gömmüş olacağınız fotoğraflar ve sesli notlar dahildir.

Tut

JSON dosyası, tüm meta verileriyle birlikte notu diğer uygulamalara içe aktarmak için daha uygun bir biçimde içerirken, her not için HTML dosyasının kullanımı kolaydır. herhangi bir tarayıcıda görüntüle.

Kim o?

Önizlemede notu, kutularını, içerdiği fotoğrafları ve oluşturulduğu tarihi görebilirsiniz. Maalesef, indeks yokbu yüzden onları tek tek açmanız veya başlığı olanlarda notun adını tutan dosyanın adını görmeniz gerekecek.

– Haberler Tüm Google Keep Notları Nasıl Yedeklenir aslen yayınlandı Android Ivan Ramirez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…