TP-Link Archer AX5400: Kafes ağlar ve 5,4 Gbps’ye kadar bant genişliği için WiFi6’lı yönlendirici

TP-Link, bağlı ev cihazları söz konusu olduğunda en popüler markalardan biridir. Firmadan PLC’ler, akıllı fişler, ampuller… ve şu anda uğraştığımız gibi bir yönlendirici gördük. Şirketin sunduğu Archer AX5400merakla CES 2021’de görmediğimiz bir model.

Siyah renkte ve toplam altı adet yüksek kapasiteli antenli bir model. protokol uyumlu WiFi6 ve ayrıca Wi-Fi ağının evin her köşesine ulaşmasını kolaylaştıran örgü ağlar oluşturabilmek için hazırlanmıştır.

Kafes ağları için destek

Ax5400 3

HE160 ve 1024-QAM ile donatılmış bir çift bant yönlendirici biçiminde WiFi6 dağıtımına katkıda bulunan başka bir model. “Markaya bağlı olarak”, donanımınız izin verir %25 daha yüksek veri hızları ve ağ verimliliğini ve bant genişliğini iyileştirmek için altı eşzamanlı iletim akışı.

WiFi 6 nedir ve neden ev WiFi ağınızı iyileştirecek (veya herkese açık bir ağa bağlandığınızda)

Amaç, artık evde giderek daha fazla bağlı cihaza sahip olduğumuza göre, kullandığımız yönlendirici hepsini yönetme yeteneğine sahip ağın ara belleğe alınmadan ve kullanıcı deneyiminin kötüleşmesine yol açmadan kullanımına izin verilmesi.

{«videoId»:»x7zivvq»,»autoplay»:true,»title»:»WiFi’nize KİMİN BAĞLI OLDUĞUNU GÖRME»}

TP-Link’in Archer AX5400’ü şunları sunabilir: 5.4 Gbps’ye kadar çift bant genişliği (5 GHz’de (802.11ax, HE160) 4.804 Mbps ve 2.4 GHz’de (802.11ax) 574 Mbps) ve WiFi 6 ile 4.8Gbps. Tıkanıklığı azaltmak ve ağ kapasitesini iyileştirmek için OFDMA ve MU-MIMO desteği içerir.

Kapsama alanından 4T4R teknolojisine sahip altı yüksek performanslı anten sorumludur. Şifreleme desteğini kaçıramazsınız WPA, WPA2, WPA3 ve WPA / WPA2-Kurumsal (802.1x).

Ax5400 2

Archer AX5400, OneMesh uyumludur ve tüm ev kapsama alanı oluşturmak için herhangi bir OneMesh menzil genişletici ile çalışır. Fiziksel bağlantılar söz konusu olduğunda, medya paylaşımı ve yerel ağ depolaması için bir USB 3.0 bağlantı noktası ve dört gigabit LAN bağlantı noktası kablolu bağlantılar için.

Fiyat ve müsaitlik

Archer AX73 olarak da adlandırılan Archer AX5400, zaten bildiğimiz AX3000’in bir adım üstündedir ve fiyatı şu şekildedir: 199,99 $ ve Amazon’da zaten mevcut, ancak şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde.

üzerinden | BusinesswireDaha Fazla Bilgi Edinin | tp bağlantısı

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler TP-Link Archer AX5400: Kafes ağlar ve 5,4 Gbps’ye kadar bant genişliği için WiFi6’lı yönlendirici aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…