Total AV ile Windows’ta güvenlik açıklarına ve virüslere karşı savaşın

Şu anda bir bilgisayarda kullanabileceğimiz birçok program arasında antivirüs en önemlilerinden biri haline geldi. PC’mizi korumak için bu anlamda kullanabileceğimiz birçok öneri var, olduğu gibi Toplam VA.

Bu zamanlarda, her gün bilgisayara yüklememiz gereken çok sayıda uygulamamız var. Tarayıcının önemine, metin düzenleyicisine, Medya oynatıcıve tabii ki antivirüs. Aslında, burada ikinci türe odaklanacağız, çünkü bu güvenlik yazılımı sayesinde kendimizi her türlü bilgisayar saldırısından koruyabiliyoruz.

Bilmeyenler için, bunlar güvenliğimizi günlük olarak tehlikeye atıyor, hatta interneti düzenli olarak kullanırsak daha da fazla. Başlangıçta kendi Windows 10 Windows Defender adlı kendi güvenlik yazılımına sahiptir. Ancak bu herkesi ikna etmeyen bir başlık. Bu nedenle, birçoğu, şimdi bahsedeceğimiz Total AV gibi başka herhangi bir üçüncü taraf antivirüsünü tercih ediyor.

Şu anda, bazıları diğerlerinden daha karmaşık veya eksiksiz olan birçok çözüme sahip olduğumuz doğrudur. Bu nedenle, aynı satırlarda çok yardımcı olacak basit ve etkili bir antivirüs hakkında konuşacağız. Bunun ayrıca sunulan korumayı artırmak için bazı ilginç ek işlevleri vardır.

Total AV, bir kez kurduğumuzda bizi nasıl korur?

Birçoğunuzun ilk elden bildiği gibi, hesaba katmamız gereken bir şey, daha fazla miktarda kullandığımızdır. kişisel bilgi. Bu, özellikle zamanımızın büyük bir kısmını internete bağlı olarak geçiriyorsak, birçok durumda ciddi bir tehlikeye dönüşür. Mevcut durumda olduğu gibi, her zaman kendimizi korumaya odaklanan belirli programlara sahip olmanın önemi tam da buradan geliyor.

tam av yükle

Pekala, bilmemiz gereken bir şey var ki, burada bahsettiğimiz antivirüs programını kurduktan sonra bize sunduğu ilk şey, akıllı analiz PC’nin. Diğer benzer tekliflerden farklı olarak Total AV’nin hızlı ve herhangi bir komplikasyon olmadan kurulduğunu söyleyin. Otomatik olarak başladığında, bize yukarıda bahsedilen akıllı analizi gerçekleştirme imkanı sunar.

Aynı zamanda bilmemiz gereken bir şey de, programın kontrol paneli olarak görev yapan pencereyi kapatırsak, sistem tepsisinde simge durumuna küçültüleceğidir. Programla çalışmaya geri dönmek istediğimizde mime erişebiliriz. Ayrıca, göz kulak oluyor gerçek zaman bir tür kötü amaçlı yazılımın olası gelişinden önce arka planda.

simge-toplam-av

Bilgisayarınızı korumaya nasıl başlanır

Peki, süreç bittiğinde, Kurulum bu nedenle, bulduğumuz ilk şey programın ana arayüzüdür. Sayfanın sol tarafında bulduğumuz, birbirinden iyi ayrılmış birkaç bölüme ayrılmıştır. pencere. İlki, analizi çalıştırdığımız yer olan Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma olarak adlandırılır.

Toplam AV ana arayüzü

Bu kısım önemlidir, çünkü ondan programın gerçek zamanlı korumasını etkinleştirme veya devre dışı bırakma olanağına da sahibiz. Daha sonra adı verilen bölümü buluyoruz. İnternet güvenliği. Adından da anlaşılacağı gibi, burada kendimizi günlük olarak çevrimiçi olarak korumamıza yardımcı olan bazı yararlı ek işlevler buluyoruz.

Elbette, burada yer alan tüm özelliklerin antivirüsün ücretsiz sürümünde bulunmadığını unutmayın. Bu şekilde, Total AV’nin kendi VPN’sine, kötü niyetli web sitesi koruma sistemine, müdahaleci reklamların engellenmesine veya kontrolüne bu bölümden erişiyoruz. şifreler.

İnternet güvenliği

Total AV’de bulunan ek özellikler

Burada kendimizi olası saldırılara karşı korumak için güçlü bir antivirüsten bahsediyor olsak da, bulacağımız tek şey bu değil. Bunu söylüyoruz çünkü aynı zamanda geliştiriciler Bize ekibi hazır tutmamıza yardımcı olan bazı ek işlevler sunuyorlar. Bunlar, Sistem Ayarı bölümünde bulunabilir. Burada neden bahsettiğimiz hakkında size bir fikir vermek için, özellikle gereksiz dosyaları disk sürücülerinden kaldırma işlevi bulacağız.

Ancak hepsi bu kadar değil, aynı zamanda yinelenen dosyaları veya kaldırıcı Uygulamaların.

av ayarı

kadar güvenlik ve koruma Bu nedenle, Total AV’nin bize entegre bir şifre deposu sunduğunu da belirtmekte fayda var. Tahmin edebileceğiniz gibi, internette kullandığımız tüm şifreleri güvenli bir şekilde saklamamıza yardımcı olacaktır. Ek olarak, işlevsellik, bilgisayarda kullandığımız web tarayıcılarıyla mükemmel bir şekilde bütünleşir.

şifre deposu

Total AV’yi PC’nize nasıl indirirsiniz?

Daha önce bir göz atmanıza izin verdiğimiz gibi, bu bir antivirüs hem ücretsiz olarak kullanabileceğimiz hem de tam sürüm için ödeme yapabileceğimiz. İkincisi bize kendi işlevi gibi bir dizi ek işlev sunar. vpn özel olarak göz atmak için. Ücretli sürümün fiyatının 99 Euro olduğunu ve ayrıca iki ek lisans daha içerdiğini söyleyin.

Bu nedenle, bunu test etmek için güvenlik çözümü Bu satırlarda bahsettiğimiz şey, bu bağlantıdan elde edebileceğiniz bir şeydir.

Bizi korumak için diğer antivirüs alternatifleri

Windows Defender

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu alternatif, varsayılan olarak dahil edilen Microsoft antivirüs yazılımıdır. pencereler. Bu sayede her türlü tehdidi tespit edebilen motoru sayesinde Windows bilgisayar için kapsamlı koruma sağlar. Kendi güvenlik duvarına ve güvenlikle ilgili diğer birçok ek işlevine sahiptir. İşletim sisteminin çekirdeğini koruyun veya İnternet’teki en küçüğünün kullanımını kontrol edin.

Avira Ücretsiz Güvenlik

Başka bir ilginç teklif ile bulundu Avira Antivirüs Ücretsiz, tüm dünyada iyi bilinen ve kullanılan bu türden başka bir çözüm, kullanımı çok basit. Her türlü tehdide karşı korunacak güçlü bir motora sahiptir. Buna karşılık, internette gezinmek veya kötü amaçlı web sitelerini analiz etmek için diğer güvenlik modüllerini entegre eder. Güvenli anahtarlar oluşturmamıza da izin veren bir şifre yöneticisi içerir. Bütün bunların tadını bu linkten çıkarabiliriz.

Bitdefender Antivirüs Ücretsiz

Sırayla çözümünü buluyoruz bitdefender, kullanabileceğimiz en eksiksiz programlardan biri olarak kabul edilen başka bir kıdemli antivirüs. Bizi analiz eden eksiksiz bir motora sahiptir. bilgisayar gerçek zamanlı ve sürekli güncellemeler alan bir veritabanı. Her türlü kötü amaçlı yazılımı ortadan kaldırmak ve bilgisayarı her zaman temiz tutmak için entegre bir sisteme sahiptir. Bu çözümü buradan test etme imkanımız var.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…