Toplam televizyon ve futbol ile Yeni Turuncu fiber oranı

Orange, geçen yaz mobil ve tüm televizyonsuz fiber ile yeni bir teklif başlattı. Bu oran, cep telefonlarını herhangi bir nedenle yakınsak bir pakete bağlamak istemeyen haneler için tasarlanmıştır. Bu teklif, operatörün tüm futbol dahil olmak üzere geniş televizyon yelpazesine ek olarak yalnızca sabit erişim sunan pazarda benzersizdir. Artık operatör bir adım daha ileri giderek bir mod başlatıyor. daha hızlı (önceki simetrik 100 Mbps sundu) ve aynı avantajlar.

Operatörün, sözleşmeyle bağlantılı mobil hattı da istemeyen yeni müşteriler için kolaylaştırmak istediği şey, fiberin Orange’a aktarılmasıdır. Yarın 18 Şubat’tan itibaren Orange televizyonunda sunulan fiber ve tüm eğlence ile yeni bir teklif piyasaya sürülecek. fiyat Ayda 70.90 Euro daha fazlaözel bir lansman teklifimiz olmasına rağmen.

Fiber 600 Mbps ve toplam televizyon

Yeni üründe 600 Mbps simetrik fiber, sabit hattan ulusal sabit hatlara sınırsız, cep telefonlarına 1.000 dakika ve TuruncuTV Toplam. Oranın 12 aylık kalıcılık taahhüdü vardır ve hat ücreti bu aylık 70,90 Euro’ya dahildir.

Portakal

Televizyonda, aşağıdakilerden oluşan Orange TV Total paketi olacaktır:

 • Orange TV Sinema ve Dizileri, 50’den fazla lineer kanal (ana DTT dahil) ve talep üzerine 40.000’den fazla içerik. İsteğe bağlı hizmetler (AMC Selekt, AXN Now, Fox Now veya Cosmo ON) ve Orange Series kanalı.
 • Turuncu TV FutbolLaLiga Santander (1. bölüm) ve LaLiga SmartBank (2. bölüm) ile tüm Real Madrid ve Barcelona maçlarını 4K olarak izlemek için.
 • Orange TV Futbol Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi ile.

Sırasında ilk 3 ay 100 Mbps modunun fiyatına, yani ayda 60.90 Euro’ya alınabilir. Ayrıca, yeni tarifenin müşterinin kapsamına bağlı olarak hem Orange’ın kendi fiberinde hem de dolaylı fiber bölgelerinde (VULA) geçerli olduğu doğrulandı. Orange roaming fiyatları diğer oranlarla aynıdır.

Sadece turuncu lif oranları

Fiber ve televizyon için bu yeni oran ile, Fransız şirketinin “yalnızca fiber” teklifi Aşağıdaki planlardan oluşur:

 • Simetrik Fiber 100Mb + aramaları, ayda 30,95 Euro’ya.
 • Simetrik Fiber 600Mb + aramaları, ayda 40,95 Euro’ya (şimdi 12 ay boyunca 100Mbps fiyatına).
 • Simetrik Fiber 100Mb + Orange TV ile aramalar Toplam, aylık 60.90 Euro.
 • Simetrik Fiber 600Mb + Orange TV ile aramalar Toplam, ayda 70,90 Euro (şimdi 3 ay boyunca 100Mbps fiyatına).
 • Öğrenciler için Fibra (kalıcılık taahhüdü olmadan):
  • Simetrik Fiber 100Mb + aramaları, ayda 30,95 Euro’ya.
  • Simetrik Fiber 600Mb + aramaları, ayda 40,95 Euro’ya.

Toplam televizyon ve futbol ile New Orange fiber tarifesi ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…