Tom Hanks'in "Finch"i, Apple TV+'daki en popüler film galası

Tom Hanks’in “Finch”i, Apple TV+’daki en popüler film galası

Apple TV + en son prömiyerinde yine rekorun tadını çıkarıyor!

Tom Hanks, Apple TV+’daki favori aktör. Sebepler? “Greyhound”un 2020’deki başarısının ardından, Hanks’in başrolde olduğu yeni film “Finch”, Kasım ayının başlarındaki galasından sadece birkaç gün sonra platformdaki en popüler film haline geldi. Şimdiye kadar, tam olarak “Tazı” bu unvanı taşıyan filmdi.

Apple’ın Deadline’a paylaştığı bilgilere göre Apple, “Foundation”, “Invasion”, “The Morning Show”un ikinci sezonu ve tabii ki ikinci sezon prömiyerleri sayesinde izleyici artışını da gördü. . Her zamanki gibi bu bilgiler sayısal verilerle desteklenmez.

Tom Hanks, Apple TV’nin güvenli bahsi

“Finch”, projenin Hanks ve Apple ile üçüncü ortaklığıdır.. “Tazı” ve Amblin/DreamWorks Finch’e ek olarak, Yaklaşan İkinci Dünya Savaşı sınırlı drama dizisi “Masters of the Air”Filmin çekimleri İngiltere’de yapılıyor ve yapımcılığını Steven Spielberg ve Apple Studios için Hanks ve Playtone ortağı Gary Goetzman yapıyor.

Şimdiye kadar hepsi “Finch” başarısını elde edememiş olsa da, Apple TV+, film yapımlarında iyi bir kabul gördü. Gelecek yıl için zaten açıklandı birkaç orijinal filmin gelişi dahil olmak üzere Macbeth’in trajedisi Joel Coen tarafından, çiçek ay katilleri Martin Scorsese tarafından, özgürleşme başrolde casus gerilim filmi Will Smith argiller diğerleri arasında yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuyla.

Lansmanından bu yana iki yıl kutlamak üzere, inanılıyor Apple TV + dünya çapında 20 ila 40 milyon aboneye sahip. Her ne kadar bazı diziler ve filmler rakip programlarda yankı uyandırsa da, Ted Lasso’nun ötesinde başka hiç kimse böyle bir üne kavuşamadı.

Tabii ki, diğer hizmetlerden farklı olarak, Apple, piyasaya sürülmemiş üretim sunmakta ısrar ettive listeye daha fazla içerik ekleyerek daha fazla yatırım ve zaman gerektirir. Şu anda 100 orijinal başlığa yaklaşıyor ve 2022’de en az elli gösteri daha yayınlaması bekleniyor.

İlgili konular: AppleTV

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply