Imprimir artículo

Today is Marketing’in XIV baskısı Barselona’ya ulaştı

ESIC İşletme ve Pazarlama Okulu on dördüncü baskısını kutluyor Bugün Pazarlama25 Mayıs 2017’de Auditori Fòrum – CCIB’de gerçekleşecek olan İspanya’nın en büyük Pazarlama ve Yönetim etkinliği.

ESIC, büyük şirketlerin başarılı stratejilerini tanıtmak ve geleceğin beklentilerini ve iş trendlerini belirlemek için sektör profesyonellerini ve yöneticilerini bir araya getiriyor.

Her yıl düzenlenen etkinlik, XIV. toplantısında ‘Yol ayrımındaki şirket: Markalar, Tüketiciler, ekipler, KSS, Algoritmalar… Özel teklifler mi yoksa paylaşılan değerler mi?’ sloganı altında odaklanacak. ve katılacağı ESIC Barcelona’nın seçkin profesörleri ve uzun yöneticiler Ülkemizde Pazarlama ve İletişim alanında dünyanın en aktif şirketlerinden biridir.

İspanya’daki en büyük profesyoneller ve yöneticiler toplantısı olarak nitelendirilen Hoy es Marketing 2017’nin bu sayısına FNAC, SAP İspanya, Samsung Electronics Iberia SAU, Lendix İspanya, Clear Channel, Conento, Google gibi markalardan yönetici ve girişimciler katılacak. İspanya, GRİ İspanya veya Coca-Cola Iberia. Bu sürümün katılımcıları, hem Android hem de iOS için kullanılabilen yeni Hoy es Marketing uygulamasının keyfini çıkarabilecek.