TikTok'un konusu nedir?

TikTok’un konusu nedir?

Günümüzün en popüler uygulamalarından biri olan TikTok hakkında bir şeyler öğrenelim.

Bugün hemen hemen hepimiz TikTok hakkında bir şeyler duyduk. Bazılarımız bu uygulama hakkında zaten çok şey biliyor, bazılarımız ise bu fenomenin ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Yardım etmek için buradayız! Aşağıda bununla ilgili tüm gerekli bilgileri bulacaksınız uygulama Son günlerde başlı . Neden bu kadar ünlü? Neden bu kadar çok insan kullanıyor? Gelin bu yeni özelliğe daha yakından bakalım. Bugün bunun kısa bir açıklamasını hazırlıyoruz. en iyi uygulama !

Hakkında bilgi bulacağınız yeri aşağı kaydırın

TikTok gerçekte nedir?

Biraz tarih

TikTok Çinli bir şirket tarafından Eylül 2016’da icat edildi: ByteDance . Bir yıl sonra, 2017’de TikTok satın aldı müzikal.ly , Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde popülerlik kazanan rekabetçi bir uygulamadır. Musical.ly, kullanıcıların kısa dudak senkronizasyonlu filmler kaydetmesine izin verme fikriyle oluşturuldu (kayıttaki kişi dudaklarını, arka planda çalan bir şarkıyı söylüyormuş gibi gösterecek şekilde hareket ettiriyor. video). kayıt) .

TikTok’u ne için kullanırım?

Genel açıklamalara göre TikTok, içerik paylaşmanıza olanak tanır. yaratıcı video . Mevcut seçenekler arasında dudak senkronizasyonlu filmler, eğitim materyalleri, eskizler, egzersiz videoları vb. sayılabilir. Bu nedenle kısa müzik videoları oluşturmak, paylaşmak ve keşfetmek için bir platformdur. Tüm müzik arka planları orada mevcuttur. Bir müzik yıldızı, dansçı veya yönetmen olabilirsiniz. Hayal gücü ve yaratıcılık tek sınırdır!

Sadece adanmış Z kuşağı ?

Çocukluğundan beri teknoloji meraklısı olarak bilinen Z kuşağı, kesinlikle içerik oluşturucuların ilk ulaşmak istediği hedef kitleydi. Ancak, izleyici erişimi beklentileri aşıyor. Sadece Z Kuşağı veya bin yıllık ne kullanın, aynı zamanda yaşlılar. Yani teori ki TikTok Bu sadece bir uygulamadır gençler çok abartılı. Şu anda herkes kullanıyor! efsane bile Anthony Hopkins 82, bu buluşun son derece aktif bir kullanıcısı!

TikTok Detayları

Bu kısa açıklama, bu uygulamanın sadece gençler için olmadığını gösterdi. Şu anda, her nesil farklı yoğunlukta olsa da bu platformu kullanıyor. Giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Gibi diğer süper popüler sosyal ağlardan indirme sayısını aştı. Facebook , Instagram veya Youtube . Şaşırtıcı? Biraz öyle! Ancak teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesi, yeni çözümlere ve binlerce yeni uygulamaya bakıldığında hangi uygulamanın bu kadar hızlı ilerleyeceğini tahmin etmek zor! Kuvvet ! Ancak, insanların kalbini kazanmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bu sefer insanlar TikTok’a aşık oldu. TikTok için talimatları burada görelim!

Yazan Marta Luber 07 Mayıs 2020

Leave a Reply