TikTok’a otomatik altyazı geliyor: Videolarda size söylediklerini okuyabilirsiniz

TikTok, platforma otomatik altyazıların geldiğini duyurdu. Bu, hem uygulamaya katılımı iyileştirmek hem de Sesi açamadığımız zamanlarda herkesin videonun ne hakkında olduğunu bilmesini sağlamak için.

İçerik oluşturucuların (TikTok’a video yükleyen herkesin) yalnızca izin vermesi gerektiğini söylememize rağmen, size bu otomatik altyazıların nasıl çalıştığını anlatacağız. TikTok sesinizi işler metinleri otomatik olarak oluşturmak için.

TikTok’ta otomatik altyazılar

Tiktok Yakalama

TikTok, yeni otomatik altyazılarını resmen duyurdu. otomatik olarak oluşturulur, böylece herkes videoda söylenen içeriği sesi aktif hale getirmek zorunda kalmadan okuyabilir. Videoyu düzenleyiciye (işleneceği yer) yükledikten sonra, düzenleme sayfasında otomatik altyazılar seçilebilir.

TikTok: İlk kez 'Çin malı' bir sosyal ağ küresel bir başarıya sahip

Bu fonksiyon ile hem erişilebilirlik sorunu yaşayanlar hem de o anda sesi aktif hale getiremeyenler, videonun ne hakkında olduğunu bilecekler. Bu işlev başlangıçta İngilizce ve Japonca olarak sunulacak, ancak TikTok “önümüzdeki aylarda” dil sayısını artıracağını garanti ediyor.

{«videoId»:»x7zjeul»,»autoplay»:true,»title»:»VİDEOLARI Instagram, Facebook, Twitter veya TikTok’tan MOBİLİNİZE NASIL İNDİREBİLİRSİNİZ (1080p_25fps_H264-128kbit_AAC)»}

Otomatik olarak oluşturuldukları için mükemmel olmayacaklar, ancak ağ giderek daha fazla sesle beslendikçe davranışları daha da iyi olacak. Bu işlev zaten etkinleştiriliyor, bu nedenle Amerikan İngilizcesi videoları izlerseniz ve içerik oluşturucu bunları etkinleştirirse, uygulamada altyazıları görebileceksiniz..

Daha fazla bilgi | TikTok

– Haberler TikTok’a otomatik altyazı geliyor: Videolarda size söylediklerini okuyabilirsiniz aslen yayınlandı Android Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…