TikTok, Twitch'e geçmek istiyor: platformda kendi içerik akış yazılımını zaten test ediyor

TikTok, Twitch’e geçmek istiyor: platformda kendi içerik akış yazılımını zaten test ediyor

TikTok, platformun kendisinden içerik akışı için yeni PC aracını sessizce test ediyor. En azından test aşamasında yeni bir yazılım olan ‘TikTok Live Studio’ adını aldı. küçük bir kullanıcı grubu için ayrılmıştıren azından bu ilk test aşamasında.

Adından da anlaşılacağı gibi, bir araçtır. canlı içeriğin yayınlanmasına izin verecek platformda, sosyal ağın zaten sahip olduğu ‘TikTok Live’ aracının ötesinde.

TikTok’tayız: hileler, ilginç uygulamalar ve teknoloji hakkında bilmeniz gereken her şey için resmi hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz.

TikTok zaten canlı yayınlar için bir aracı test ediyor

Tg Resmi 3724473549

TikTok’ta şu anda telefonumuzun kamerasıyla canlı kayıtlar yayınlama aracı olan ‘TikTok Live’ var. Sosyal ağ, yeni bir araç olan ‘TikTok Live Studio’ ile daha ileri gitmeyi test ediyor Twitch tarzı akış için tasarlandıvideo oyunu oyunlarını paylaşabilmek, yayın ekranına daha fazla öğe eklemek vb.

PC aracı, tüm yayın parametrelerini yapılandırmanıza olanak tanır, yerleşik sohbet, canlı yorum denetimi ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

TikTok Ebeveyn Rehberi: Nedir, Nasıl Çalışır ve Ebeveyn Denetimlerini Nasıl Kullanır?

Filtrelenmiş yakalamalarda, arayüzün bizi merkezde gösterdiğini gözlemliyoruz. canlı yayınlanan içerik, ayrıca canlı sohbet ve içerik yayın kaynakları (kamera, bilgisayar ekranı vb.). Arayüz, mevcut akış aracından daha eksiksiz, Twitch veya YouTube akışlarında gördüğümüze daha benzer.

{«videoId»:»x84haxu»,»autoplay»:true,»title»:»MICROSOFT, TIK TOK ALMAK İSTİYOR, NASIL yapmak istiyorlar ve NELER DEĞİŞECEK?»}

Video oyunları gibi içerik yayınlamaya odaklanmak, araç video kalitesini, yayının FPS’sini, bit hızını değiştirmenize izin verecek ve PC’den bir oyun yayınlamamız durumunda içeriğin hem dikey hem de yatay olarak yayınlanmasına izin verecek.

Techcrunch’ta okuduğumuz gibi, araç test aşamasında ve bu akış yazılımının son lansmanı hakkında hala bir haber yok. Bununla birlikte, TikTok’un kısa bir video sosyal ağından daha fazlası olma niyetine dair büyük bir ipucu. Twitch gibi devlerle rekabet etmeyi düşünmek kendi canlı akış araçlarınızla.

– Haberler TikTok, Twitch’e geçmek istiyor: platformda kendi içerik akış yazılımını zaten test ediyor aslen yayınlandı Xataka Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…