TikTok: Reşit değilseniz hesabınıza bu olacak

TikTok, İnternet’teki en gençlerin favori sosyal platformudur. Ancak, bir hesabın reşit olmayan biri tarafından açılması durumunda sahip olduğu sınırlamaları çok az kişi bilir.

TikTok’tan 13 yaşından itibaren hesap açmanıza izin verilir, ancak reşit olmayan kullanıcılar için bazı sınırlamalar vardır.

Genel olarak, bu sınırlamalar, reşit olmayan kullanıcıyı İnternet’teki olası istenmeyen durumlardan korumaya çalışan kararlardan etkilenir.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

TikTok Politikaları

Küçükler için kullanım politikaları, daha genç kullanıcıları daha fazla korumak için yakın zamanda değiştirildi.

16 yaşın altındakiler için hesabınız aşağıdaki sınırlamalara sahiptir:

  • Profil otomatik olarak özel hale gelir
  • Yayınlanan videolar indirilemiyor
  • Yorumlar için “arkadaşları” onaylayabilir ve videoları herkese açık hale getirip getirmemeyi seçebilirler. Bu hesaplar, uygulamadaki diğer kullanıcılara da önerilmez.
  • düet yapamazlar
  • Canlı yayın yapamazlar
  • Ebeveynleriniz, reşit olmayan çocuklarının TikTok’taki deneyimlerini yönetebilecekleri “Aile Senkronizasyonu” Modundan yararlanabilir.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

16 ile 18 yaş arasındaki kullanıcılar için limitler:

  • 18 yaşından küçük kullanıcılar için sanal hediye alamaz, gönderemez ve alamazlar.

Asya platformunun kullanım politikaları sürekli güncelleniyor, bu nedenle TikTok’ta en küçükler için daha fazla kısıtlama olduğunu bilmiyorum.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…