TikTok, Green Screen Duet’i sunar: bu etkileyici efektle en yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarabilmeniz için

Bu video sosyal ağlar özellikle genç kullanıcılar arasında şu an en popüler olanı, bu nedenle mantıklı TikTok bizi buna ikna etmeye devam et çarpıcı videolar oluşturmak çok kolay uygulamanız ile.

Aslında, şu ki, video araçları ve efekt portföyü TikTok’a entegre bu işlevsellik artık büyüyor Yeşil Ekran Düeti Culver City şirketinin bize sunduğu haber odasıyaratmak istiyor yaratıcı efektlerle içerik akışları bu renk modu gibi.

Ayrıca TikTok’ta popüler olabilir ve videolarınızı viral hale getirebilirsiniz.

Ve bu evet arkadaşlar, eğer zaten bir yol olsaydı ikili Ekranı bölmek için, tepki moduna ek olarak, bu yeni “yeşil ekran düeti”, kreasyonlarınızı başka bir arka plan videosuyla birleştirinsanki daha sonra düzenlemek için bir chroma key kullanıyormuşuz gibi.

TikTok'ta Yeşil Ekran Düeti

Bunlar, TikTok’ta bulunan dört video ‘karıştırma’ modudur.

Daha fazla bilgi: TikTok’a nasıl hükmedilir: bundan yararlanmak için en iyi hileler %100

Böylece, Artık en yaratıcı yönünüzü TikTok’ta ortaya çıkarabilirsiniz sadece yatay veya dikey bölünmüş ekran düetleriyle veya sadece küçük ekran reaksiyonlarında kalmayla değil, sizi arka planda kullanılacak diğer videolarla tanıştırmak büyük düzenleme komplikasyonları olmadan.

Bu evet, gerekli olacak kullanılan videoların bağlantısı bir kaynak olarak, ancak ondan kreasyonlar yapmak, üzerine tıklamak kadar kolay Paylaş arka plan olarak kullanmak istediğimiz bir videoda, Erişmek düetler ve yeni işlevi seçin Yeşil Ekran Düetiböylece videomuzu kaydederken seçilen arka planda oynatılır.

İşte seni bırakıyoruz nasıl çalıştığına dair birkaç örnek şimdilik yalnızca Amerika Birleşik Devletleri gibi belirli pazarlarda mevcut gibi görünen yeni seçenek, İspanya’da hala piyasaya sürülmedi ve tarihlerin teyidi olmadan, ancak çok yakında kullanıma sunulması gerekir:

@joshua_cubed

#mariothemakermagician ile düet bu #RubiksMagic @rubiksofficial #BrandAmbassador’a göz atın

♬ orijinal ses – mariothemagician

@trashcaulin

#duet with @4ocean SUYA ATLAMAK VE ARKADAŞLARIMIN BİRAZ ÇÖP ALMASINA YARDIMCI OLMALI ♻

🤙🏼 #çöp #okyanus

♬ ya pis – aniah💕

Daha fazla bilgi: TikTok nasıl indirilir ve her zaman güncel tutulur

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

TikTok Gönderisi, Yeşil Ekran Düetini Tanıtıyor: Bu Çarpıcı Etki ile Yaratıcı Yönünüzü Ortaya Çıkarabilirsiniz, ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…