Tik Tok TikTok videolarını cep telefonuma duvar kağıdı olarak nasıl koyabilirim veya yerleştirebilirim Milyonlarca insan TikTok'u her gün kullanıyor.

Tik Tok TikTok videolarını cep telefonuma duvar kağıdı olarak nasıl koyabilirim veya yerleştirebilirim Milyonlarca insan TikTok’u her gün kullanıyor.

TikTok’u her gün ister eğlence amaçlı, ister bu çok özel sosyal ağa içerik yüklemek için kullanan milyonlarca insan var. Elbette birkaç kez, duvar kağıdınız olarak harika görüneceğini düşündüğünüz bir TikTok ile karşılaştınız, ama öyle oluyor!duvar kağıdı olarak ayarlanabilecek bir resim değil!.

Kendinizi bu durumda bulduysanız, o zaman burada kalın, çünkü bugün konu aracılığıyla imkansız görünen şeyi nasıl yapacağınızı açıklıyoruz. TikTok videolarını cep telefonuma duvar kağıdı olarak nasıl yerleştiririm veya yerleştiririm

TikTok videolarını Android cep telefonuma duvar kağıdı olarak yerleştirme veya yerleştirme adımları

Diğer durumlarda her türlü açıklamayı yaptık. TikTok Videolarıyla İlgili KonularTikTok’tan nasıl video indirilir veya videolara şarkı sözü ve metin nasıl eklenir gibi, bu nitelikteki çok sayıda başka konuya ek olarak, bugünün konusu hakkında konuşmanın zamanı geldi.

Herhangi bir TikTok videosunu Android telefonunuzda duvar kağıdı olarak yerleştirebilmeniz için aşağıda göstereceğimiz adım adım adıma çok dikkat edin:

  • Yapmanız gereken ilk şey, hedefinize ulaşmak için cep telefonunuza harici bir uygulama indirmektir. TikTok Duvar Resmiresmi bir TikTok eklentisi olan
  • Söz konusu uygulamayı cep telefonunuza yükledikten sonra normal yoldan TikTok uygulamasına erişmeli ve duvar kağıdı olarak ayarlamak istediğiniz videoyu bulmalısınız.
  • Videoyu bulduğunuzda, videoyu paylaşmak için oka tıklamanız ve bir arama gelene kadar çeşitli seçenekleri kaydırmanız gerekir. hareketli fotoğrafhangisini seçmelisiniz

android hücre simgesi tik tok

  • Önceden seçilen videoyu indirdikten sonra seçmelisiniz duvar kağıdı ayarla böylece bu eylemle seçilen video duvar kağıdı olarak kalır, tabii ki onu kilit ekranı arka planı olarak yerleştirme seçeneğiniz de olacaktır.

Bu TikTok eklentisini kullandığınızda, söz konusu tamamlayıcı uygulamada otomatik olarak hareketli fotoğraf galerisi tüm videolar, böylece onları bulmak ve bir sonraki fırsatta bulmak daha kolay olur.

Ayrıca, herhangi bir nedenle yardımcı uygulamayı kaldırırsanız, o zaman şunu da not etmek önemlidir. duvar kağıdı videoları koyma seçeneği devre dışı bırakılacak ve galerideki hareketli fotoğraflar kaybolacak

Android cep telefonuna sahip olanlar için TikTok videosunu duvar kağıdı olarak yerleştirmeyi gerektiren tüm süreç bu, ancak iPhone’da olduğu gibi, öncekilerden biraz farklı adımların uygulanması gerekiyor.

Bir TikTok videosu iPhone’da duvar kağıdı olarak nasıl ayarlanır?

TikTok’a nasıl fotoğraf, video ve ses yükleyeceğiniz konusunda zaten deneyiminiz varsa, onu duvar kağıdı olarak nasıl ayarlayacağınızı bilmeniz yeterlidir:

  • Yapacağınız ilk şey TikTok uygulamasını bulup açmak ve olmasını istediğiniz videoyu duvar kağıdınız yapmak.
  • Şimdi tuşuna basmanız gerekiyor paylaş simgesien iyi bir ok çizimi olarak bilinir
  • Bu seçeneği seçtikten sonra, seçeneğe tıklamanız gerekir. canlı fotoğraf böylece video otomatik olarak ve herhangi bir çaba harcamadan hareketli bir fotoğrafa dönüştürülür

farklı videolar uygulaması tiktok mobil duvar kağıdı

  • Bundan sonra kaydettiğiniz hareketli fotoğrafı bulmak için iPhone telefonunuzda Fotoğraflar uygulamasını açmalısınız.
  • Animasyonlu fotoğrafı bulduktan sonra, paylaş simgesine tıklamanız ve ardından Duvar kağıdı olarak kullan seçeneğini seçin

Yukarıdaki işlemle mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz herhangi bir video yayınla TikTok’ta iPhone duvar kağıdınız olarak görünen, böylece çok sevdiğiniz videoyu cep telefonunuza her baktığınızda görebilirsiniz.

TikTok bugün dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından biri, bu yüzden tartışılmaz sahip olduğu büyük etkibazılarının TikTok’ta ünlü olmasını sağlamak.

Bir TikTok kullanıcısı olarak, şimdi bu bilgiyle TikTok videolarını duvar kağıdı olarak ayarladenemek için çok çeşitli seçeneklere sahip olduğunuz çok daha karmaşık ve tatmin edici bir kullanıcı deneyimine giriyorsunuz.

Leave a Reply