Tik Tok Messenger'da bir TikTok videosunu nasıl paylaşırım - Onu viral hale getirin TikTok son zamanlarda çok popüler olan bir eğlence uygulamasıdır.

Tik Tok Messenger’da bir TikTok videosunu nasıl paylaşırım – Onu viral hale getirin TikTok son zamanlarda çok popüler olan bir eğlence uygulamasıdır.

TikTok, diğer kullanıcıların materyallerini izlemenin yanı sıra kendi videolarınızı oluşturmanın keyfini çıkarabileceğiniz son zamanlarda çok popüler bir eğlence uygulamasıdır. Bazen bunu tam olarak anlamadığımız kimse için bir sır değil ve belirli işlevlerin kullanımının farkında değiliz uygulamanın

Eğer siz de bu kişilerdenseniz detaylı olarak anlatacağımız bu yazı işinize yarayabilir. TikTok’ta nasıl video indirebilirsin Adım adım. Ayrıca, kullanımını kolaylaştırmak için aynı amaç için tasarlanmış diğer uygulamaları da öğreneceksiniz. Ayrıca, diğer sosyal ağlarda nasıl video paylaşabileceğinizi size derinlemesine göstereceğiz. Lafı fazla uzatmadan, aradığınız açıklamaya başlayalım.

Bir TikTok videosunu paylaşmak için cep telefonuma nasıl indirebilirim?

O çok basit tiktokta video indirme veya galeriye kaydedin. Sadece uygulamaya girip profilinize gitmeniz gerekiyor. Kaydetmek istediğiniz videoyu oynatın ve paylaş düğmesine tıklayın, bu sağ arka tarafta bulduğumuz bir ok.

TikTok sana verecek materyali indirme seçeneği. Ayrıca telefonun veya ekranın alt tarafında, TikTok’u paylaşabileceğiniz farklı seçeneklere sahip olacak bir menü görüntülenecektir. Bunlar arasında WhatsApp, Messenger, Snapchat ve hatta Instagram uygulamaları bulunmaktadır.

logoyu indir

Olabilmek diğer kullanıcılardan videolar indirin aynı şekilde, ancak bu ancak herkesin indirebileceği, başka bir deyişle herkes için olduğu seçeneğini etkinleştirdiyseniz mümkündür. Başka bir seçenek ve belki de en yaygın olanı, TikTok videolarını diğer uygulamalar aracılığıyla indirmektir. Örneğin, Google Play’den.

Google mağazasında farklı seçenekler bulabilirsiniz. Önerilenler arasında TikTok İçin Video İndirici var. Bu özel bir uygulama tik tok malzemesini indir. İşlem basittir, paylaşma seçeneğini bulacağınız videonun sağ tarafta bulunan URL’sini kopyalamanız gerekecektir.

Ardından, bu uygulamanın metin kutusuna yapıştıracaksınız. web sen indirme seçeneği sunacak filigranlı veya filigransız, istediğinizi seçin. Video hızlı bir şekilde indirilecektir, bu da birkaç video indirmek istemeniz durumunda çok kullanışlıdır. Ayrıca CapCut videolarının nasıl paylaşılacağını da görebilirsiniz.

Bir TikTok videosunu Messenger’da indirmeden paylaşma prosedürü

Böylece elde edebilirsiniz TikTok’tan Messenger’a video paylaşın indirmek zorunda kalmadan, aşağıdaki basit adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. İlgili videoyu seçerek kullanıcınızı TikTok’a girin.
 2. Ardından 3 seçenek bulacaksınız, ‘Messenger’ için olana basın.
 3. Belirli kişiyi seçin ve ‘Gönder’e basın.
 4. Prosedür başka bir kullanıcının TikTok profilinde gerçekleştirilebilir. Ancak bu sefer oka veya paylaş simgesine tıklayacaksınız.
 5. ‘Messenger’ yazan yeri seçin.
 6. Kişinizi seçin, ‘Gönder’i tıklayın.
 7. Gönderimin başarılı olup olmadığını kontrol etmek için Messenger konuşmalarının olduğu sohbete gidersiniz.

haberci logosu

TikTok videolarını başka hangi sosyal ağlarda paylaşabilirim?

Diğer sosyal ağlarda, TikTok platformundan video paylaşma seçeneğine sahip olacaksınız. Bunlar: Twitter, Facebook, Telegram, Instagram, Skype, e-posta yoluyla vb. birazdan açıklayacağız videolar nasıl paylaşılır Instagram platformuna ve WhatsApp uygulamasına.

Whatsapp üzerinde

İle WhatsApp sohbetinde TikTok paylaşın, süreçteki ana şey TikTok uygulamasını açmaktır. Bundan sonra, burada göreceğiniz adımları izleyin:

 1. Videoyu seçin ve ‘Paylaş’a tıklayın.
 2. Ardından, diğer uygulamalarla paylaşma seçeneği sunan bir menü görünecek, WhatsApp’ı seçin.
 3. Videoyu göndermek istediğiniz kişiyi seçin ve ‘Gönder’i tıklayın. Artık yorum ekleyebilir, videoyu kesebilir, düzenleyebilir vb. Ve sonunda gönderiyorsun.

Şimdi adımları açıklayacağız WhatsApp eyaletlerinde bir TikTok paylaşınyapmanız gerekenler şunlar:

 1. Paylaşmak istediğiniz videoyu bulun ve ‘Paylaş’ı tıklayın.
 2. WhatsApp’a tıklayın, ardından ‘Durumum’u seçin ve sağ taraftaki yeşil oka tıklayın.
 3. Şimdi, durumunuza hangi bölümü yüklemek istediğinizi düzenleyin ve göndermek için aynı yeşil oka tıklayın.

whatsapp-logo

Aynı işlemi şu şekilde gerçekleştirebileceğinizi unutmayın: başka bir profilden bir video paylaşın bu senin değil. Bitirdiğinizde dilerseniz WhatsApp durumlarınızı girin ve başka bir WhatsApp durumunun yanı sıra doğru yüklendiğini görebileceksiniz.

instagram için

için süreç Instagram’da bir TikTok paylaşın Çok basit, sadece şimdi size vereceğimiz adımları izlemeniz gerekecek:

 1. ‘Ben’ yazan simgeye profilinizi girin.
 2. İstediğiniz videonun üzerinde ‘Paylaş’ düğmesine basın ve seçenekler arasında Instagram sosyal ağını arayın.
 3. ‘Feed’ veya ‘Hikayeler’ olarak yayınlama seçeneği sunan başka bir pencere açılacaktır. Örneğin, ‘Hikayeler’i seçerseniz, Instagram hikayeleri yayın sayfası otomatik olarak açılır, orada ‘İleri’ye basacaksınız.
 4. ‘Hikayenizde yayınlayın’ seçeneğini veya bir ‘Özel Arkadaş Listesi’ ile seçebilirsiniz. Her durumda, ‘Paylaş’ yazan mavi kutuyu tıklayın. Ardından, ‘Bitti’yi tıklayın ve Instagram’da yayınlanacaktır.

Böylece yayının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. doğru yüklenmiş olabilir, profil resminize gitmeniz gerekiyor. Ardından, ‘Hikayeniz’ yazan yere gideceksiniz ve orada videonun yayınlanıp yayınlanmadığını görebileceksiniz. Başka bir kullanıcıdan TikTok paylaşmak istemeniz durumunda izlenecek prosedür aynıdır.

Bir gün bir TikTok paylaşmanız gerekirse, ancak Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlar için, aynı işlemi izleyebilirsiniz. Değiştireceğim tek şey, basmanız gereken seçenek olacaktır. Ancak süreç her zaman çok basit olacaktır.