Tidal Connect, Cambridge sesiyle bütünleşir: uygulamadan çıkmadan akış artık mümkün

Cambridge Audio firmasından daha önce başka vesilelerle bahsetmiştik. Kendini çok yüksek kaliteli ses ekipmanı ve kulaklık (Tidal Hi-Fi) üretmeye adamış bir marka, bir aygıt yazılımı güncellemesi aracılığıyla şimdi yeniden haberlerde yer alıyor. bazı ürünlerinde Tidal Connect olacak.

Tidal, zaten test etme fırsatına sahip olduğumuz yüksek kaliteli ses konusunda uzmanlaşmış akışlı ses hizmetidir. Bir platform şimdi bazı oyuncularda Tidal Connect sayesinde entegre edildi Markanın kataloğunda yer alan müzikler.

Uygulamadan çıkmadan akış yapın

gelgit

gibi modeller Cambridge Audio Edge NQ, CXN (V2), 851N, CXN (V1) ve StreamMagic 6 (V2), güncellemenin zaten mevcut olduğu modeller. Ayrıca 7 Nisan’dan itibaren CXR120 ve CXR200’e de ulaşacak.

{«videoId»:»x7zhl7f»,»autoplay»:true,»title»:»videolarınızda kullanmak için ÜCRETSİZ VE TAMAMEN YASAL MÜZİĞİ İNDİRebileceğiniz 17 sayfa»}

Tidal Connect’in gelmesiyle birlikte, Tidal’ı da kullanan uyumlu bir cihazın kullanıcıları, kendilerini Spotify Connect’in sunduğu olanaklarla bulacaklar. Tidal uygulamasından ses akışı yapın cihaza. Fark şu ki, bu durumda yüksek kaliteli müzikten bahsediyoruz.

Tidal uygulamasına girerken, ekranın alt kısmından uyumlu cihazı seçmeniz yeterli “Şimdi Çalıyor” bölümünde ve o anda dinlediğimiz içeriği gönderin.

Gelgit Bağlantı Kopyası

Şimdiye kadar, bu amaçla ve ev ağı içinde müzik gönderebilmek için kullanılan Cambridge Audio’nun kendi StreamMagic platformuydu. bundan böyle, Stream Magig artık Tidal’a sahip olmayacakartık kendi uygulamasında kısayola sahip olan .

Böylece cihazınızda kullandığınız akışlı ses hizmetini Google Asistan ile yönetebilirsiniz.

Cambridge Ses bu şekilde KEF, Bluesound, DALI, iFi veya Lyngdorf gibi diğer markalara katılır Tidal Hi-Fi sesini doğrudan uygulamadan dinlemek için zaten destek sunuyor.

Daha fazla bilgi | gelgit bağlantısı

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Tidal Connect, Cambridge sesiyle bütünleşir: uygulamadan çıkmadan akış artık mümkün aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…