Ticwatch Wear OS akıllı saat harika bir indirimle piyasaya çıkıyor

Google ekosistemi en çok hoşunuza gidiyorsa ve yeni bir akıllı saat arıyorsanız, beklentilerinizi karşıladığı ve şu anda çok cazip bir fiyatı olduğu için kesinlikle seveceğiniz bir olasılığı size göstereceğiz. almak için yapman gereken bu Ticwatch akıllı saat satışta.

Söz konusu model, işletim sistemini kullanan giyilebilir aksesuarlardan 1’i olan Ticwatch C2’dir. işletim sistemi giyin Mountain View şirketi tarafından bu tür bir ürün için geliştirilen nedir ve diğer avantajlarının yanı sıra çok sayıda (çoğu ücretsiz) uygulama yükleme gücüne sahiptir. Estetik olarak bu, hem görünümü hem de kullandığı toka tipi kapamasıyla geleneksel sayılabilecek yuvarlak kadranı ve son derece işlenmiş siyah kayışı olan çekici bir cihazdır. Bu modelin ağırlığı ile ilgili olarak yorum yapmak önemlidir. 50 gramı geçmezböylece onu giydiğinizi fark etmeyeceksiniz.

Siyah renkli Ticwatch C2 akıllı saat

Bu Ticwatch akıllı saatin öne çıktığı bölümlerden biri de bağlantıdır. kullanımı sayesinde Bluetooth Telefonlarla iletişim kurmak için, iOS işletim sistemini içerenlerin çoğunu Android’e sahip olanlar kadar senkronize etmek mümkündür. Ayrıca, bu akıllı saat eksik değil Wifiİnternet’ten bilgi indirirken veya hava durumu verileri gibi verilere erişirken olduğu gibi oldukça gelişmiş bağımsız kullanım sağlar. Ayrıca, bunun oldukça önemli olduğuna inanıyoruz, bu bir modeldir. NFC Böylece cep telefonunuzdan akıllı telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmadan bir ağ geçidi olarak mobil ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaçırılmaması gereken güzel bir teklif

Mevcut ve oldukça ilgi çekici olduğuna inandığımız promosyon Amazon mağazasında kullanılabilir, bu nedenle bir Prime hesabınız varsa, evden alışveriş yapmak için nakliye masrafları için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecektir. Mesele şu ki, bir hakkında konuşuyoruz %16 indirim bu da sadece 173.11 Euro ödemenize izin veriyor. Wear OS ile bir akıllı saat almak için büyük bir fırsat. bırakıyoruz bağlantı sizi kesinlikle ikna edecek bir alışveriş yapma fırsatını kaçırmamak için telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kullanmanız gerekiyor.

Bu Ticwatch akıllı saatinde olumlu olan seçenekler

Bir yandan bu modelin standartla uyumlu olduğu için hem suya hem de toza karşı dayanıklılık sunduğuna dikkat edilmelidir. IP68. Bu, ev dışında veya spor salonunda spor yaparken giymek sorun olmadığı için yağmur veya ter sorunu yaşamamanızı sağlar. Ek olarak, gerçekleştirilen günlük fiziksel aktivite hakkında bilgi edinilmesini sağlayan çok sayıda sensöre sahiptir. Dikkate değer olanlardan bazıları bir ivmeölçerjiroskop ve elbette, bilgilerin mümkün olduğunca doğru olması için kendi kalp atış hızına da sahiptir (bu arada, eksik değildir) Küresel Konumlama Sistemi).

Ticwatch C2 siyah kayış

Öncelikle bu Ticwatch akıllı saatin içinde bir adet pil olduğunu belirtmeden bitirmek istemiyoruz. 400 mAhPrensip olarak iki güne kadar kullanım vaad eden, uygulamaların yüklenmesine izin veren bir işletim sistemine sahip bir akıllı saat için çok iyi bir marka olan ve 1.3 inç ekran 360 x 360 piksel çözünürlüğe ulaşan AMOLED tipi bir panel ile.

Topes de Gama’da ilk olarak büyük bir indirimle Ticwatch Wear OS akıllı saatini piyasaya sürüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…