The Trial of the Chicago 7’ye En İyi Netflix Alternatifleri

Chicago 7’nin davası, 2020’de Netflix’e gelen bir film. ve bu, Vietnam’ın işgaline ve bunun sonucunda ABD tarafından savaşa karşı çıkan The Chicago 7 (The Chicago 7) olarak bilinen bir grup protestocuya dayanan gerçek bir olaya dayanmaktadır. Yahya Abdul-Mateen II, Sacha Baron Cohen, Joseph Gordon-Levitt, Michael Keaton ve Eddie Redmayne tarafından yönetilen tanınmış oyunculardan oluşan bir kadroya sahip olan film, 2020’nin sonlarında hem Netflix’te hem de belirli sinemalarda gösterime girdi.

Amerika Birleşik Devletleri tarihindeki en medyatik denemelerden birine dayanan Chicago 7’nin davası, basından ve kullanıcılardan çok iyi eleştiriler alarak, onu geçmiş 2020’nin en seçkin filmlerinden biri haline getirdi. Netflix’te bu filme alternatifler bulmak istiyorsanız sizi aşağıya bırakıyoruz. The Trial of the Chicago 7’ye en iyi Netflix alternatifleri.

The Trial of the 7, 2020 yılında Netflix’te vizyona giren bir filmdir.

adam

adam 1930’ların Hollywood’unda, sert sosyal eleştirmen ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz’in ‘Citizen Kane’i bitirmeye çalıştığı siyah beyaz bir film.

 • Yıl: 2020.
 • Süre: 2sa 12dk.

Daha fazla bilgi: Netflix izlerken uyuya kalıyor musunuz? Uygulamanızın bu yeni özelliği, ihtiyacınız olan şey

gece yarısı gökyüzü

gece yarısı gökyüzü George Clooney’nin küresel bir felaketten sonra Kuzey Kutbu’nda görev yapan yalnız bir bilim insanının bazı astronotlara bir mesaj göndermek için kendi yolundan nasıl çıktığını gösteren -fazla- sakin bir filmi: Dünya’ya geri dönme.

 • Yıl: 2020.
 • Süre: 1sa 58dk.

Şeytan her saat

Tom Holland, filmin ana karakterlerinden biridir. Şeytan her saat, oldukça garip bir film, inkar etmeyeceğim. Bu film, yolsuzluğun ve zulmün hüküm sürdüğü, uğursuz karakterlerle dolu uzak bir kasabada en yakın tanıdıklarını korumaya kendini adamış genç bir adamın hikayesini anlatıyor.

 • Yıl: 2020.
 • Süre: 2sa 18dk.

Hillbilly, kırsal bir ağıt

Açık Hillbilly, kırsal bir ağıtbir Yale hukuk öğrencisinin üç nesildir aile tarihini ve kendi geleceğini düşündüğü Ohio kasabasına getirdiği acil bir çağrı olarak izliyoruz.

 • Yıl: 2020.
 • Süre: 1sa 57dk.

eski muhafız

The Trial of the 7’nin hemen hemen yakınında yayınlanan bu Netflix filmi, yüzyıllardır gizlice insanlığı koruyan dört ölümsüz savaşçıdan oluşan bir grubun, yeni bir ölümsüz keşfettikten sonra gizemli hediyeleri nedeniyle nasıl zulme uğradığını anlatıyor. eski muhafız Biraz tuhaf bir hikaye ama eğlenceli.

 • Yıl: 2020.
 • Süre: 2sa 5dk.

Daha fazla bilgi: Netflix aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz

Son derece zalim, kötü ve kötü

son tavsiye Son derece zalim, kötü ve kötüaynı zamanda gerçek olaylara dayanan bir film ve bu drama bize Liz adında bekar bir annenin katil Ted Bundy’ye nasıl aşık olduğunu ve yıllarca bu iğrenç suçları işleyenin kendisi olduğunu inkar ettiğini anlatıyor.

 • Yıl: 2019.
 • Süre: 1sa 50dk.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

The Trial of the Chicago 7’ye En İyi Netflix Alternatifleri girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…