The Simpsons: Cat Lady’nin mesleği nedir?

Televizyonda otuz yılı aşkın bir deneyimden sonra, Simpsonlar, dürüst olmak gerekirse, sonsuz bir karakter ve olasılık evreni gibi görünen bir şey yarattı.

Bu aile etrafında gözden geçirilecek malzeme çok büyük. Büyük ölçüde, animasyon dizisinin ilk hayranlarının, ilk parlak ve ihtişamlı yılların ardından arsadan vazgeçmesi sayesinde.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ama neyse ki, bilmeye “değer” olan bazı ayrıntıları yakalamak için asla geç değildir. Çılgın kedi hanımın hikayesi gibi.

efsaneyi inşa etmek

Hikayesi Eleanor Abernathim, olarak daha iyi bilinir çılgın kedi hanım (çılgın kedi hanım) nispeten yakın zamanda The Simpsons’ın en son bölümlerinde anlatıldı.

Aslen bu animasyon dizisinin dokuzuncu sezonunda, bölümde yer aldı. Girly Sürümü1998’de.

jj simpsons

Birçoğumuz The Simpsons’ı 12. sezonda geride bıraktık, bu yüzden 18. sezondan itibaren bölümün konusunu pek bilmiyorduk. Springfield Yukarı.

Hay, bir belgeseli, The Simpsons’taki çılgın kedi kadın da dahil olmak üzere birçok karakterin geçmiş yaşamını anlatmak için merkezi bir nokta olarak alıyor.

Çocukluğundan beri avukat ve doktor olmak istediğini orada keşfettik. Ve bunu başarır. 16 yaşında hukuk alanında uzmanlaşmak için üniversiteye gitti ve 24 yaşında da doktor oldu. Her şeyden öte, Yale Üniversitesi’nde okudu.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ama 32 yaşında ağır bir psikolojik yorgunluk vakasının kurbanı oldu, alkole sığındı ve ruh sağlığı bildiğimiz kadına sıçradı.

O gerçekten 40 yaşında ama zorlayıcı davranışları ve psikiyatrik sorunları onu çok daha yaşlı göründüğü bu durumda tutuyor.

Ne yazık ki, bu bölüm henüz Latin Amerika için Disney Plus’ta mevcut değil.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…