The Simpsons: Bunlar, koleksiyonlar içinde en pahalı ve en nadide 5 koleksiyondur.

Simpsonlar, onlar hakkında koleksiyonlarla uzun bir geçmişe sahiptir. Koleksiyon figürlerinden kitaplara, bu eşyaların inanılmaz bir çeşitliliği var ama hepsini elde etmek o kadar kolay değil.

burada en nadir ve en pahalı 5.

Burger King Simpsons Konuşan Saatler

Listeyi bu fast food zincirinin çocukların yemeklerinde ortaya çıkan konuşan saatler olan Burger King oyuncağıyla açıyoruz. Kısa dolaşım süresi sayesinde, mükemmel durumda bir tane elde etmek zaten çok zor..

Onları özel kılan şey, bir düğmeye basarak karakterlerin seslerini duyabilmenizdir. Bunlar (mümkün olduğunda) 10$ ile 70$ arasında bulunabilir..

Homer Sihirli Sakız Makinesi

The Simpsons’dan bir sakız makinesi zaten çok abartılı bir şeye benziyor, ancak dizinin tüm hayranları tarafından en çok istenen koleksiyonlardan biri olduğunu öğrendiğinizde değil. Fiyatı yaklaşık 90 ila 120 dolar arasında değişebilir ve aklınızda bulundurmanız gereken bir şey var: İçinde sakız yok..

Dürüst olmak gerekirse Çok pahalı bir oyuncak ama güzel, inkar edemem.

simpsons koleksiyonları

Simpsons World: En İyi Bölüm Rehberi

Bart’ın yaşam rehberi, sarı ailedeki en iyi bilinen kitaptır, ancak bu bölüm rehberin 1’den 20’ye kadar gidiyorlar, serinin bir hayranına satın alabileceğiniz veya verebileceğiniz en ilginçlerden biri.

Fiyatı yaklaşık 100 ila 120 dolar civarında ve bence buna değerse, Koleksiyonerler için bir mücevher.

simpsons koleksiyonları

Simpsons Ayak İzi Güzel Sanatlar: Homer ve Marge Heykeli

En duygusal bölümlerden biri, Marge’ın Homer’a sadakatsizlik etmek üzere olduğunu gösteriyor. zaten olacağını bildiği bir şey ama bu konuda hiçbir şey yapamıyor. Ama sonunda barışmaya ve gün batımına doğru birlikte yürümeye karar verirler.

Bu sondan ilham alan figür, elde edilmesi en zor koleksiyonlardan biridir. ve satılık bir tane görseniz bile fiyatı 130 ile 170 dolar arasında..

simpsons koleksiyonları

Simpsons Arcade Oyunu – orijinal

Sarı aileden yola çıkarak yapılmış en iyi oyunlardan biri, hatta en iyisi Konami’den geliyor. Ailenin Maggie’yi Bay Burns’ün pençelerinden kurtarması gereken bir Beat Em’up yaratan.

Mükemmel durumda satılık bu mücevherlerden birini bulmak neredeyse imkansız değil, aynı zamanda ama bulursan ne durumda olursan ol 3 bin 4 bin dolara mal olur.

simpsons koleksiyonları

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…