The Simpsons: Bu ay 100 yaşına giren bir karakter

Simpsons’ın çok sayıda eski karakteri var, hatta bazıları yutturmacaya itildi. Bay Burns ve belki de o evrendeki en eski varlıklar olabilecek annesi gibi, kaç yaşında olabileceklerini gösterebildikleri sürece.

Ama hepimizin sevdiği bir karakter daha var ve 1921’de kanonik olarak doğduğundan beri gerçek zamanlı olarak 100 yaşına yeni girdiğini.

Bir Jimmy’yi öpmek gibi!

Yaşadığı talihsizlikler sayesinde bizi en çok güldüren karakterlerden biri de Juan Topo’nun kendisi, Simpson ailesinin onursal üyesi, treyler sürücüsü ve Dünyanın derinliklerine hükmeden köstebek insan ırkının üyesi.

Juan Topo herkesin kalbini çalmıştır çünkü görünüşe göre evren onu yalnız bırakmıyor ve öyle ya da böyle ona acı çektirmeye çalışıyor.. Geçenlerde 100 yaşına giren bu aynı karakter ve ehliyeti sayesinde şunu biliyoruz:

Gördüğümüz gibi, doğum günü 8 Şubat 1921, yani sadece kör değil, aynı zamanda Springfield’ın en yaşlı vatandaşlarından biri. Merakla olsa da, Kimse gerçekten yaşlanmadığından, dünyamızda sadece 100. yaş gününü kutlayabiliriz..

Tıpkı onun gibi, resmi doğumundan bugüne kadar 100’ü geçen daha fazla karakter bulabiliriz, ama herkesin iyi Juan Topo veya İngilizce’de bilindiği gibi Hans Moleman ile eşleşebileceğinden şüpheliyim..

Bence kutlamak için tüm serideki en iyi bölümlerinden bazılarını izlemeye değer. Marge’ın kız kardeşlerinden biriyle çıkmaya başladığında onlardan biri ve tam da Homer onu Bart’ın bıraktığı boşluğu doldurmak için evlat edindiğinde diğeri.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…