Tesla, Bitcoin’e bir servet yatırıyor ve kripto para birimini bir ödeme şekli olarak kabul etmeyi planlıyor

O zamandan beri elon musk profilini değiştirdin heyecan kelimeyi eklemek Bitcoin Biyografide, er ya da geç kripto para birimi ile Güney Afrika kralı tarafından yönetilen şirketlerden biri arasında bir tür ilişki olması bekleniyordu. Sonunda bağlantı kuruldu ve geçti tesla.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Elektrikli otomobil üretim şirketi, yıllık 10-K raporuna ilişkin bir bildiri yayınladı. İçinde bir detay veriyorlar 1.5 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı. Ayrıca, bir araç satın almak için bir ödeme şekli olarak sanal para birimini kabul etme olasılığının olduğunu da ortaya koyuyorlar.

The Verge tarafından yayınlanan mektubun bir kısmı, “Yakın gelecekte ürünlerimiz için bir ödeme şekli olarak bitcoin kabul etmeye başlamayı umuyoruz” diyor. Bu, birçok kullanıcının isteğidir. heyecan ifade etmek Miskonun desteğinden Bitcoin.

elon

Tesla sayesinde Bitcoin yükselişe geçti

Bu açıklama Tesla iletişim departmanı tarafından yayınlandığından beri bitcoin yükseldi. Son haftalarda 30 bin dolar civarında olan sanal para birimi, şimdilerde yükselişe geçti. 43 bin, yaklaşık.

Ancak analistler, bunun son olaylarla ilgili olağandışı bir davranış olduğunu söylüyor. O zaman seviyenize geri dönmelisiniz. Ancak Elon Musk’ın Tesla aracılığıyla iddiası, bitcoin’in büyümeye devam ettiği yönünde. Açıkçası, amaç temettü elde etmektir.

Tesla Bitcoin Yatırımı Son Sedan Yükseltmesi ile Aynı Zamana Geldi Model S. 2012 yılında lansmanı yapılan otomobil, şimdi farklı bir iç tasarıma ve daha uzun pil ömrüne sahip. Yeni versiyonun ki tek şarjla 836 kilometreye ulaşıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…