Temp Mail, abonelikler ve diğer çevrimiçi yönetim için kullanılıp atılan bir e-posta adresi: haftanın uygulaması

Temp Mail, abonelikler ve diğer çevrimiçi yönetim için kullanılıp atılan bir e-posta adresi: haftanın uygulaması

Gittikçe daha fazla web sitesi, belirli hizmetlere erişebilmemiz için kaydolmamızı gerektiriyor. Çoğu zaman bu kayıt ücretsizdir ve hiçbir para dahil değildir, ancak müdahale eden şey önemli bir değerdir: e-posta adresimiz. Bu bilgileri biraz dikkatsizce iletmek, gelen kutumuzu istenmeyen mesajlarla doldurabilir, neyse ki Temp Mail bize akıllı bir alternatif sunuyor.

Kullanılmayan e-postaların önemi

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/73/da/42/603129333bef0781ab/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3f/d0/32/6031292f4bd22f4dc8/original/mailoji-emoji-email-addresses.jpeg»}

Kavramsal olarak uygulama çok basittir. Açtığımız anda, mesaj almak için kullanabileceğimiz rastgele bir adres beliriyor. Onay mesajlarını veya bize uygun bilgileri aldığımızda, o adresi sileriz ve tamamen kaybolur. Sonuç? Gerçek adresimizi vermek zorunda kalmadan kullanabilmemiz için bir hizmete abone olduk. ve kesinlikle şirketten veya hizmetten bir daha asla mesaj almayacağız.

Göre arayüz, uygulama da çok basit. Üç sekme: bize atanan adresin ilki ve yeni bir rastgele adresle değiştirme olasılığı. İkincisi, alınan mesajları kontrol etmek, okumak ve bize uygun olan linklere tıklamak. Premium özelliklere odaklanan sonuncusu, yönü özelleştirmemize izin veriyor.

Bu Premium plan hakkında konuşmak için bir duraklama. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve bu üstün planı yalnızca belirli çok özel işlevlere ihtiyacımız olduğunda sunar. Ücretsiz planın üç ana sınırlaması vardır, ancak bunlar uygulamanın tatmin edici bir şekilde kullanılmasını engellemez:

  • Mesajlar yalnızca iki saat kullanılabilir: genel olarak bir hesabı onaylamak veya indirme bağlantısı içeren bir mesaj almakla ilgiliyse bizim için önemli olmayacak bir şey.
  • adresi değiştiremiyoruz: yani adresimiz rsjpwnv715@ gibi bir şey olacak… vermek istediğimiz kullanım için çok önemli bir şey değil.
  • VIP alanlarına erişim yok: Facebook gibi belirli hizmetler TempMail tarafından kullanılan @mayhco.com gibi adresleri doğrudan engellediğinden, bu en önemli kısıtlamadır. Alan adları periyodik olarak döner ve sürekli olarak yenilenir, ancak bazı durumlarda geçerli olmazlar.

Kişisel e-posta adresimizi vermek zorunda kalmadan hizmetlere abone olun.

Bu üç noktayı netleştirdi, görebiliyoruz ki uygulama tamamen işlevseldir ve ücretsiz sürümünde son derece kullanışlıdır. Bir kullanım örneğini görelim: uygulamayı açıyoruz ve yeni bir posta kutusu oluşturuyor; dokunuyoruz kopyala ve belirli bir hizmete kaydolduk; onay mesajını alıyoruz ve bağlantıya tıklıyoruz; dokunuyoruz Değiştirmek Uygulamayı tekrar kullanmak istediğimizde yeni bir adresle hazır bırakmak için. Bu kadar basit.

Üçüncü nesil AirPod'ların iddia edilen bir görüntüsü, şarj kutusuyla birlikte filtrelendi

Bu sistemle, ana adresimizde istenmeyen e-posta almayacağımıza dair bize yeterli garanti sunmayan belirli hizmetlere kayıt olabileceğiz. Elbette bu hizmet, örneğin en güvenilir abonelikler için ve bildirimleri ve gönderileri almaya devam etmemiz gereken bir iCloud takma adının yerini almaz, ancak birçok istenmeyen mesajı Mail’in dışında bırakmamıza izin verir.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Temp Mail, abonelikler ve diğer çevrimiçi yönetim için kullanılıp atılan bir e-posta adresi: haftanın uygulamasıaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…