Televizyon mu arıyorsunuz? Karşı konulmaz bir fiyata 50 inç Samsung

Oldukça geniş ekranlı ve yüksek görüntü kalitesi sunan bir TV almak için uzun süredir hesaplamalar yapıyorsanız, artık hesap yapmayı bırakacaksınız, çünkü artık bir hesap var. teklif bir tane almanız oldukça ilginç Samsung 4K Akıllı TV. Bu fırsatı kaçırmamak için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Şu anda tanıtımı yapılmakta olan TV, diğer şeylerin yanı sıra bir Kristal benzeri panel her zaman mümkün olan en iyi görüntü kalitesini sunmak için rengin kendi dinamik aralığı gibi parametreleri gerçek zamanlı olarak optimize etme yeteneğine sahiptir. Güncel bir model düşünmek mantıklı olduğu için bu 2020 serisine ait, içerikle uyumluluğu eksik değil. HDR10+ Netflix veya Amazon Prime Video gibi platformlarda var olan dizilerin keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda her zaman olumludur.

Akıllı TV 4K Samsung 50TU7105 ön

Akılda tutulmasının önemli olduğunu düşündüğümüz bir diğer şey ise, bu cihazın konsol oyunlarını sorunsuz bir şekilde izlemeyi oldukça uygun hale getiren teknolojilere sahip olmasıdır. Söylediklerimize bir örnek fonksiyondur. Oyun Geliştirici, diğer şeylerin yanı sıra, oyunlarda hiçbir ayrıntıyı kaybetmemek için faydalı olan, temsil edilen görüntülerin akışkanlığını optimize etmek için iyileştirir. Başka bir deyişle, bu televizyon ile emin olacaksınız can sıkıcı gecikmeden kurtulursun bu bazen bu modelin bazı rekabetlerinde ortaya çıkar. Bu arada, bu 4K Samsung Smart TV, 16:9 en boy oranına sahip bir ekrana sahip.

Samsung 50TU7105 için iyi bir anlaşma

Şu anda Amazon mağazasında bir Prime hesabınız varsa nakliye masrafları için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecek, bu TV’yi yalnızca satın almanıza izin veren bir promosyon var. €420,23. Oldukça pazarlık, çünkü yüksek çözünürlüklü ve çok eksiksiz bir televizyondan bahsediyoruz. Sadece içinde kalan ölçülerle 1.124.8 x 692.8 x 242.1 milimetre (taban dahil), 50 inç ekranlı bir modelden bahsettiğimizi düşünürsek oldukça memnun kaldığımız için oldukça ilginç olduğuna inandığımız bu fırsatı kaçırmamak için kullanmanız gereken linki bırakıyoruz. Yapay Zekaya sahip bir cihaz.

Bu Samsung 4K Smart TV’nin önemli detayları

Başlangıç ​​olarak, bu cihazın sunduğu ses kalitesinin doğru olduğunu ve piyasadaki rakipleri olan diğer modellerle çakışmadığını söylemek gerekir. sunduğu maksimum güç ulaşır 20W, örneğin, iyi bir tanımdan fazlasını sağlayan DTS kadar ilginç teknolojilerle uyumluluktan yoksundur. İşletim sistemi ile ne ilgisi varsa, şunları içerir: Tizenşu anda var olan en iyilerden biridir, çünkü çoğu ücretsiz olan çok sayıda uygulama yüklemenize izin verir (ve bu ürüne dahil olan 4 çekirdekli işlemci sayesinde mükemmel ödeme gücü ile çalışırlar).

Samsung 50TU7105 Akıllı TV Çerçeveleri

Bu 4K Samsung Smart TV’nin bağlantıyla ilgisi yoktur, çünkü örneğin Wifi İnternete erişmek için ve ayrıca farklı aksesuarların kullanımı için Bluetooth’a sahiptir. Dijital ses çıkışı ve bir USB bağlantı noktası ile bağlantı sayısı HDMI prensipte çoğu kullanıcı için yeterli olması gereken ikidir.

TV mi arıyorsunuz? Karşı konulmaz bir fiyata 50 inçlik bir Samsung, Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…