Telegram’a çok yakında gelecek 4 haber

WhatsApp muhtemelen şu anda en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen – ve tüm bunlar bizi biraz tartışmalı kullanım şartlarını ve koşullarını kabul etmeye zorlasa da -, Gerçek şu ki, onu bu tarzın en iyi aracı olarak kabul edemeyiz..

Birçok Telegram için yalnızca daha eksiksiz olmayan bir uygulamadır, ama aynı zamanda daha özel ve güvenli. WhatsApp’ın sahip olduğu kullanıcı kitlesine sahip olmadığı doğru ancak her geçen gün daha fazla kişinin bu topluluğa katıldığı da bir gerçek.

Daha fazla bilgi: Telegram nasıl ücretsiz indirilir, hangi sürümler vardır ve her zaman en son güncellemeye nasıl sahip olunur

Ayrıca doğrudur Telegram daha sık güncellenir ve sık sık ilginç haberler alır WhatsApp’ın tam olarak övünemeyeceği bir şey. Telegram’da yararlanabileceğimiz en son özellikler zaten beta 7.5’te ve XDA’da okuduğumuz gibi yakında resmi sürüme ulaşacak.

QR kod davetiyeleri

Telegram yakında QR kodları aracılığıyla grupları davet etme olasılığını ekleyecek

Bugün bir Telegram grubuna girmenin tek yolu, bunu bir davet bağlantısı aracılığıyla yapmaktır. Neyse ki bu, bir grubun sahipleri son beta sürümünden bu yana değişebilir diğer kullanıcıların bu gruplara girmesine izin vermek için QR kodları oluşturabilirler..

Daha fazla bolluk için ve davet bağlantılarıyla bağlantılı olarak, sahipleri de mümkün olacak son kullanma tarihlerini ayarla böylece bu bağlantılar belirli bir zamanda çalışmayı durdurur.

android için widget’lar

Android’in diğer işletim sistemlerine göre ana avantajlarından biri Widget’larıdır. Şimdi Telegram’ın beta sürümü 7.5 widget desteği ekle Favori sohbetlerimizin ve kanallarımızın her zaman elinizin altında olması amacıyla.

Geçici mesajlarla grup sohbetleri

Geliştirici modu hangi seçenekleri ekler?

Telegram, WhatsApp’a en iyi alternatiftir

Geçici mesajlar veya zamanla yok edilen mesajlar Telegram’ın temel işlevlerinden biridir. Temel olarak, alıcılarına ulaştıklarında, Bir süre sonra otomatik olarak silinirler..

Artık bir grubun yöneticileri, işaretledikleri zamandan sonra tüm sohbet mesajlarının silinmesini sağlayabilir. Zamanlayıcı 24 saat veya 7 gün olarak ayarlanabilir.

Sohbetleri yayın gruplarına dönüştürün

Beta 7.5’te bulunan en son özellik, grup yöneticilerine izin verir normal bir grubu bir yayın grubuna dönüştürmek. Farkı bilmeyenler için, normal “sadece” sohbet grupları, yayın gruplarında herhangi bir sınırlama olmaksızın maksimum 200.000 üyeye sahip olabilir.

Ayrıca difüzyon gruplarında sadece yöneticiler mesaj gönderebilir. Bir sohbet yayınlandıktan sonra geri dönüşün olmadığını unutmayın.

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu yeni işlevler Telegram’ın 7.5 beta sürümünde mevcuttur. Bu, hala yargılandıkları anlamına gelir, bu yüzden Play Store’un resmi sürümüne ne zaman geleceklerini biliyoruz. Telegram, tamamen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır ve muhtemelen WhatsApp’a en iyi alternatiftir.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Çok yakında Telegram’a gelecek olan giriş 4 haberi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos