Telegram Telegram'da kişilerim için çevrimiçi olduğunuzu nasıl gizleyebilirim - Görünmez modu etkinleştirin Mobil cihazlar dünyasında, mesajlaşma uygulamaları…

Telegram Telegram’da kişilerim için çevrimiçi olduğunuzu nasıl gizleyebilirim – Görünmez modu etkinleştirin Mobil cihazlar dünyasında, mesajlaşma uygulamaları…

Mobil cihazlar dünyasında, anında mesajlaşma uygulamaları neredeyse vazgeçilmezdir, Telegram’ın konusu budur. Bu uygulama 2013’te zirve yaptı, bu nedenle WhatsApp, kullanıcı sayıları konusunda bir avantaja sahip. Diğer açılardan Telegram daha da fazla güvenlik sunuyor ve daha fazla destek.

Diğer birçok uygulama gibi, bu da anlık mesajlaşma uygulamalarında bu etkileşimler aracılığıyla yeni bir iletişim yolu ile teknolojik dünyanın kapılarını aralıyor. Ek olarak yapabiliriz diğer ülkelerde bulunan kişilerle iletişim kurun. Toplum bir şekilde daha da bağlantılı.

Temel olarak bu uygulama, içindeki iletişim ile ilgili güvenlik sağlar. Aynı şekilde kullanmak için Telegram’da bir hesap oluşturmalı ve böylece diğer kullanıcılarla etkileşim ona ait olan, istediğiniz şey size bir mesajlaşma hizmeti sunmaktır.

Bugün sadece Telegram değil, WhatsApp’ın da ‘çevrimiçi’ olması pek çokları için tatsız çünkü kişi sosyal ağa ne zaman bağlı olduğunuzu bilir Bu nedenle, aşağıda bu konu hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Ve şimdi başkalarının uygulamanın içinde olduğunuzu bilmesini isteyip istemediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Birçoğu bunun mümkün olup olmadığını merak ediyor ve eğer Telegram’da görünmez modu etkinleştirebilirsiniz böylece diğer insanlar sizin çevrimiçi olduğunuzu bilmesin, birçok kişinin istediği bir araç. Yapmanız gereken ilk şey, cep telefonunuzda Telegram uygulamasını açmak.

telgrafta mesaj gönderen iki kişi

Yapmanız gereken ikinci şey, sola üç satır yerleştirmek, üzerine tıklayacaksınız, bundan sonra ayarlara tıklayacağınız yeni bir bölüm gelecek. Üçüncü adım gizlilik ve güvenliği seçin, ve yeni bölümde en son çevrimiçi olduğu yerde yazan yere tıklayın.

Yapmanız gereken bir sonraki şey, ne istediğinizi seçmek, yani evet. herkesin seni çevrimiçi görmesini istiyorsun, hiç kimse veya sadece kişileriniz. Biraz merak uyandıran bir başka seçenek de paylaşmamak. Ancak istediğiniz gizli modsa, seçenek hiç kimse değildir. Böylece kimse çevrimiçi olduğunuzu bilmiyor ve gizli modunuzu etkinleştirmiş olacaksınız.

Görünmez modu yeterli değilse, başka bir seçenek seçebilirsiniz. kimse senin telgrafın olduğunu bilmiyor. Ana şey tekrar ayarlara gitmek ve bu seçenek içinde gizlilik ve güvenliği seçmek. Bu yeni bölümde telefon numarasına tıklayacaksınız.

işte tam da oraya gideceksin numaranızı kimlerin görebileceğini seçin, çünkü numaranızı görürlerse Telegram kullandığınızı anlarlar, ancak tam tersi ise sadece istediğiniz kişiler görebilir. Son adım, kimsenin, kişilerinizin veya herkesin numaranızı görüp göremeyeceğini seçmektir ve bu kadar, kolay ve basit.

telgraf uygulaması

Ayrıca, şunu bilmeniz önemlidir bu hizmet ücretsizdir ve bu sadece mobil cihazlarda mevcut değil, aynı zamanda Telegram’ı PC’ye de ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Çoğu zaman şirketimiz için bir mesajlaşma uygulamasına ihtiyaç duyarız, bu yüzden bu sohbeti bilgisayarımızda yapmak istiyoruz, çok faydalı olacaktır.

Telegram’ın Avantajları

En önemlilerinden biri sadece internete ihtiyacınız var, yani ücretsiz ve istediğin yerden ulaşabilirsin, daha fazla gizliliğe daha fazla erişiminiz var, hatta profil resmini görmek istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz. Diğer bir önemli avantaj, ek güvenlik için uçtan uca şifrelemedir.

Birçok avantajı var aslında ama en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamaları arasında yer aldığı için telegramı adım adım kullanmayı ve yapılandırmayı öğrenmelisiniz. Diğer bir avantajı ise Telegram’da arkadaşlarınız ve ailenizle 5 bine kadar kullanıcıyla gruplar oluşturabilmeniz, size daha fazla kapasite ve daha fazla etkileşim olanağı sağlıyor.

Ayrıca bir diğer avantajı da buluta sahip olması ve böylece uygulama içinde birçok dosyayı kaydedin. Diğer uygulamalarda başımıza gelen bir diğer şey ise dosya gönderiyoruz ve bu geldiğinde bozuluyor, kalitesini kaybediyor ve Telegram’da bu olmuyor.

Son olarak, daha az önemli olmayan bir başka avantaj da şudur: sohbetler için şifreler oluşturabilirsiniz. Eğer öyleyse, eğer isterseniz özel bir sohbet ile isterseniz bu size daha da fazla mahremiyet sağlayacaktır.

Leave a Reply