Telegram Telegram'da 'Batman Modu' veya 'Anonim Mod' nasıl etkinleştirilir Telegram, gizliliği koruyan işlevler oluşturmaktan sorumlu…

Telegram Telegram’da ‘Batman Modu’ veya ‘Anonim Mod’ nasıl etkinleştirilir Telegram, gizliliği koruyan işlevler oluşturmaktan sorumlu…

Telegram, kullanıcıların gizliliğini koruyan işlevler oluşturmaktan sorumludur, bu işlevlerden biri “anonim mod” veya “Batman modu”dur, bu işlev bir sohbet grubunda yöneticinin verilerini korumaktan sorumludur. Bu işlevi kullanmak istiyorsanız, ancak nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız, bu derste size öğreteceğiz. “Batman Modu” veya “Anonim Mod” nasıl etkinleştirilir.

Telegram’daki ‘Batman modu’ nedir?

Telegram’ın geliştirdiği “anonim mod”, kullanıcılar tarafından “Batman modu” olarak adlandırılıyor; Bu işlev, sahibinin gizliliğini korumak ve yöneticinin telefon numarası eklenmemiş olan kullanıcıların bir Telegram sohbet grubundaki yöneticilerden.

Bu önemlidir çünkü çoğu zaman büyük sohbetleri yönet (Bir Telegram grubunun en fazla 200.000 üyesi olabilir) grubun parçası olan tüm katılımcıların bilinmediği durumlarda.

Yönetici ve sahip Batman modunu etkinleştirdiğinde, gruba gönderdikleri mesajlarda ad veya telefon numarası olmayacak, çünkü bu veriler anonim kalacak ve yalnızca grubun adını gösterecek ve bağlantı.

Kullanıcılar telefon numarasını kaydettiyse, yöneticinin adını ve telefon numarasını görebilirler. Bu fonksiyon sayesinde yöneticiler tanımadıkları kişilerden mesaj almaktan kaçınacaklardır çünkü verileriniz iyi korunacaktır.

Telegram’da Batman modunu veya anonim modu etkinleştirme adımları

  1. Telegram uygulamasına girin.
  2. “Batman modunu” etkinleştirmek istediğiniz grubun sohbetini açın. Sahipseniz, yalnızca bir bağlantıyla bir grup paylaşabilir veya birisini bir gruba davet edebilirsiniz.
  3. Grubun adına tıklayıngenellikle ekranın üst kısmındadır.cep telefonunda telgraf uygulamasını açan kişi
  4. Şimdi tıklamanız gerekiyor kalem simgesi hangi sağ üst köşede.
  5. Yeni bölümde birkaç seçenek göreceksiniz arama yapın ve yazanı seçin “Yöneticiler”bu seçeneğin sol tarafında yıldızlı bir plaka simgesi bulunur.
  6. “Yöneticiler” bölümünde, sahibinin profilini ve ayrıca yöneticilerin profilini göreceksiniz, bu yalnızca bir noktada grubu yönetmenize yardımcı olacak yöneticiler eklediyseniz görünecektir. Kişinin adına tıklayın.
  7. “Yönetici ayrıcalıkları” bölümünde, etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz ve ardından grup içinde yürütebileceğiniz bir dizi izin bulacaksınız. seçeneği ara “Anonim ol” ve düğmeyi sağa hareket ettirin, seçenek etkinleştirildiğinde rengi değişecektir.

“Batman modu” veya “anonim modu” etkinleştirdikten sonra, yönetici veya sahip, verilerinin bilinmeyen kullanıcılara maruz kalmasından endişe etmeden gruba mesaj gönderebilir, bu nedenle bir kişi mesajı tıklarsa kişisel verileri göremezsinizyalnızca grup bilgilerini göreceksiniz.

Oluşturduğunuz tüm gruplarda anonim olmak istiyorsanız, her grupta önceki adımları izlemeniz gerektiğini unutmayın, böylece verileriniz anonim ve gizlidir.

Grup sahibi ayrıca yöneticileri Batman modunda etkinleştirebilir, böylece kişisel verileri grup katılımcıları için anonim olur, bu işlemi gerçekleştirmek için sahibinin her yöneticide yukarıda açıklanan adımları izlemesi gerekir. Bu bölümde ayrıca izinleri etkinleştir ve devre dışı bırak diğer yöneticilerin çalıştırabileceği.

izinleri ayarlayan telgraf grubu yöneticileri

“Yönetici Ayrıcalıkları” bölümünde, grubun sahibi her yöneticiye bir “Kişiselleştirilmiş Unvan” (takma ad, takma ad veya takma ad) verebilir. Sizi grup içinde tanımlamaya hizmet edecektir.

O yönetici tarafından gönderilen mesajlar o başlıkla tanımlanacak, anonim modu etkinleştirirseniz, adınız ve telefon numaranız diğer kullanıcılara, grup üyelerine gösterilmeyecektir. sadece bu takma adı veya adı görecekler.

Telegram’da bu harika uygulamayı cep telefonuna, tablete veya PC’ye indiren çoğu kullanıcının bilmediği birçok püf noktası ve sır vardır (birkaç basit adımla Telegram’ı PC’ye indirebilirsiniz).

Hala tüm Telegram hilelerini bilmiyorsanız, sizi nasıl yapılacağını öğretecek çeşitli öğreticiler bulabileceğiniz miracomosehace.com’u ziyaret etmeye davet ediyoruz. Bu uygulamadan daha fazlasını elde edin, bu da giderek daha fazla kullanıcı kazanıyor.

Leave a Reply