Telegram, en son beta sürümünde QR kodlu gruplar için widget’lar ve davetler başlattı

bu Telgraf sürümü 7.5, şu anda beta testinde, Android uygulamasında çeşitli işlevleri başlatıyor; zaten test edilebilir: widget’lar kanalları veya sohbetleri sabitlemek için masaüstüQR kodlarını kullanarak Telegram gruplarına davetler, gruplar için de mesajların otomatik olarak silinmesi ve daha fazlası.

Telegram’ın mesajlaşmadaki yenilik açısından ilerlemesi durdurulamaz, daha fazla seçeneği şemsiyesi altında birleştiren uygulamalardan biri boşuna değil. Evet, Telegram mesaj, arama ve dosya alışverişinde bulunmanıza izin verir, ancak yalnızca şunları değil: seçenekler kataloğunuz ezici olmaya başlar. Ardışık güncellemeler buna katkıda bulunur; 7.5 sürüm numarasıyla bize atılan gibi. Artık test edilebilir.

Gruplar için daha fazla seçenek ve daha fazla güvenlik

Telgraf Beta

Telegram 7.5, genel grupları yönetmeye özel önem veriyor. En son sürümle yöneticiler, bunlara süre sonu ekleme seçeneğiyle birleştirme bağlantıları oluşturabilir. Yani, davetleri zamana ve kullanıcılara göre sınırlama erişimine sahip olacaklar; Bağlantıyı QR kodu ile paylaşma imkanı ile.

Telegram betaları nasıl indirilir, hangileri var ve nasıl farklılar?

Grupların bir diğer yeniliği ise, mesaj kendini sil. Yöneticiler, yeni mesajların ne kadar süreyle etkin kalacağını sınırlayabilir: 24 saatten yedi güne kadar. Bir süre sonra tüm yazılı mesajlar kaybolur.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/1b/45/24/5fff1bb24bd22fa01d/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/70/73/03/5fff1bad3bef078427/orijinal/whatsapp-vs-signal-vs-telegram.jpeg»}

7.5 sürümünden beri grupların kullanıcıları grup kurallarına uymayan içeriği şikayet edin (veya bu doğrudan taciz edicidir). Basitçe herhangi bir mesaja tıklayın ve ardından rapor menüsüne tıklayın. Listeden bir sebep seçmeniz veya kişisel değerlendirmenizi yazmanız gerekecek.

Telgraf Beta Davetiyeleri QR koduyla paylaşın

Telegram 7.5’in son önemli yeniliği, widget’larla ilgilidir: bu sürümden, uygulamanın iki etkileşimli öğesini masaüstüne eklemek mümkündür.

Telgraf Beta Telgraf Widget’ları

Widget’lardan biri, kısayolları istediğiniz sohbetlere sabitlemenizi sağlar; diğeri, ister bir grup ister doğrudan bir kişi olsun, belirli bir konuşma tarafından alınan en son mesajları sunar.

Telgraf Beta Çakışan mesajlar raporu

Sürüm 7.5 yakında Google Play Store’da dağıtılacak, ancak şimdilik beta ile sınırlı. Android cihazınıza indirmek istiyorsanız AppCenter’a gidebilirsiniz.

üzerinden | Test Kataloğu

– Haberler Telegram, en son beta sürümünde QR kodlu gruplar için widget’lar ve davetler başlattı aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…