Telefonla kontrol etmek için bağlı eliptik bisikletler

Spor yapmak için en iyi cihazlardan biri, eliptik bisiklet koşullarda. Evde antrenman yapmak için mükemmel bir spor ürünü. Bugün yapabileceğiniz en iyi şey, bağlantılı bir ürüne bahse girmek olsa da.

Bugün, daha önce çok az kullanıcıya sunulan her türlü gadget’ın keyfini çıkarmamızı sağlayan bir teknolojik devrim yaşıyoruz. Ve giderek daha fazla ürün var Bluetooth veya Wi-Fi bağlantısıbu nedenle bağlı bir eliptik bisiklete bahis yapmak daha iyidir.

Bağlı modellerin avantajları

eliptik bisiklet

Daha önce de belirttiğimiz gibi WiFi veya bluetooth bağlantısı sunan eliptik eğitmenler bulabilirsiniz. Ve Bu işlevselliğin sunduğu avantajlar, dikkate alınması gereken büyük bir değerdir. Başlangıç ​​olarak, eliptik bisikletinizin her parametresini cep telefonunuz aracılığıyla yapılandırabilecek ve tüm süreci daha rahat hale getirebileceksiniz.

Buna, tüm antrenman kayıtlarınıza tam erişiminiz olacağı gerçeğini eklemeliyiz, böylece son seanslarınızın eliptik bisikletinizde nasıl geçtiğini her zaman görebileceksiniz. Ve göz, ne en vitaminli modeller kişisel eğitmenlere ve eğitim programlarına erişim sunar Böylece cep telefonunuzu veya tabletinizi yapmanız gereken egzersizleri göreceğiniz bir ekran olarak kullanabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bağlantılı elektrikli bisikletler dikkate alınması gereken mükemmel bir seçenektir, bu nedenle bu tür bir modele bahse girmekten çekinmeyin. Ya da daha iyi bir koşu bandı?

Bir koşu bandından daha iyi bir eliptik

koşu bandı

Gerçek şu ki, her iki makine de avantaj ve dezavantajlarını sunuyor, ancak bizce eliptik bir bisiklet satın almak daha mı iyi farklı porsiyonlar için En önemli? Eklemlerinizi koruyun.

Koşu bantlarıyla ilgili en büyük sorunlardan biri, ayak bilekleri ve dizler üzerindeki etkileyici etkidir. Olası hasarları önlemek için çok katmanlı bir sistem sunan daha fazla model olduğu doğru olsa da, eliptik bir cross trainer, özel tasarımı sayesinde doğrudan bu sorunu yaşamaz.

Diğer taraftan bu tip bisikletler her iki yönde de pedal çevirmenizi sağlar, böylece en çeşitli antrenmanları gerçekleştirebilirsiniz. Ve bir eliptik bisikletin özel yönünü unutamayız: çapraz hareket. Bu sayede hem bacaklarınızı hem de kollarınızı çalıştırıyorsunuz, böylece antrenmanı bir koşu bandına kıyasla geliştirmiş olursunuz.

Özetle, eliptik bisikletlerin, yoğunluk seviyesinin bir koşu bandı ile aynı olmayacağı gibi dezavantajları olduğu bir gerçek olsa da, gerçek şu ki, bu makinenin sunduğu avantajlar, onu sahip olmak için mükemmel bir seçenek haline getiriyor. .

Önerilen modeller

Cep telefonunuzu kullanarak her parametresini kontrol edebileceğiniz bağlantılı bir eliptik bisiklet satın almanın avantajlarını gördükten sonra, koşu bandına kıyasla daha iyi bir seçenek olduğunu da göz önünde bulundurarak sizi baş başa bırakıyoruz. Göz önünde bulundurulacak en iyi modelleri bulacağınız derleme. Fiyat aralıklarının çok çeşitli olduğunu söyleyin, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz.

BH Fitness CROSSHIIT G889

BH Fitness CROSSHIIT G889

Her şeyden önce bu eliptik bisikleti tavsiye etmek istiyoruz. BH Fitness CROSSHIIT G889. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak çok vitaminli bir bisikletten bahsediyoruz. En zorlu kullanıcıların maksimum performansta antrenman yapabilmesi için A+M2 direnç sistemine sahiptir.

Sportstech Premium

Sportstech Premium

İkincisi, en talepkar kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir modelimiz var. 12 antrenman programına ek olarak daha akıcı bir hareket sunmak için üç parçalı bir krank sistemine sahiptir.

BH Fitness Fdr20

BH Fitness Fdr20

Bu modele dikkat edin çünkü sizi şaşırtacak. Her şeyden çok, çünkü antrenman bilgisayarı LCD ekranı en iyi HIIT eğitim planlarıyla donatılmış Böylece onun olanaklarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Son olarak, uzun boylu kullanıcıların antrenman yaparken herhangi bir sorun yaşamaması için ayaklar için platformların 50 cm’lik bir uzunluk sunduğunu unutmayın.

CapitalSports Helix Yıldız DR

CapitalSports Helix Yıldız DR

Bu tür bir ürün satın alırken bu üreticinin en büyük referanslardan biri olduğunu zaten tahmin ediyoruz. güzel bir örneğimiz var CapitalSports Helix Star DR bisikletçok sayıda özellik sunan bir model.

b h uygunluk

b h uygunluk

Dikkate alınması gereken başka bir seçenek de BH Fitness’ın bu diğer eliptik bisikletidir. Her son parametreyi rahat bir şekilde kontrol edebilmeniz için ekranlı bir model.

Sportstech CX2

Sportstech CX2 Eliptik Antrenör

Bağlantılı bir model arıyorsanız satın alabileceğiniz en iyi eliptik bisikletleri bulacağınız bu derleme ile devam edin, bunu kaçırmamalısınız. Sportstech CX2. Bu durumda, diğer kullanıcılarla gerçek zamanlı olarak yüzleşmenizi sağlayacak bir bisiklet buluyoruz.

Capital Sports Helix Premium

CapitalSports Helix Premium eliptik antrenör

imzaya geri dönüyoruz SermayeSpor Helix Premium’larını önermek için. Bu makine, Kinomap uygulaması desteğiyle birlikte farklı eğitim modlarını gizleyen bir bilgisayar sunar.

SportPlus SP-ET-9600-iE

SportPlus SP-ET-9600-iE

Ve bu konuda ne söylenir Connected Eliptik Antrenör SportPlus SP-ET-9600-iE. Başlangıç ​​olarak, yeteneklerinize en uygun olanı bulabilmeniz için 24 farklı eğitim programı vardır.

Ayrıca yaptığınız antrenmanla ilgili her türlü veriyi saklayan bir bilgisayara sahiptir. Ve dikkatli olun, ayrıca kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilmeniz için tutma yerlerinde nabız sensörleri vardır.

Fitness Gerçekliği Ei7500XL

Eliptik çapraz eğitmen Fitness Reality Ei7500XL

İyi bir fiyata bağlı bir cross trainer arıyorsanız, Fitness Reality Ei7500XL’i kaçıramazsınız. Bu özel model ppedalların yerden sadece 15 cm yukarıda kalmasını sağlayan bir tasarımı özetler böylece çok rahat inip binebilirsin

CapitalSports Helix Konforu

CapitalSports Helix Konforu

Şaşırtıcı bir fiyata sahip bir modelle bulabileceğiniz en iyi eliptik bisikletleri bulacağınız bu derlemeyi kapatıyoruz. 32 direnç seviyesi sunar, Kinomap uygulamasıyla uyumludur ve çok kompakt bir tasarıma sahiptir.

Topes de Gama’da, telefonla kontrol etmek için bağlanan eliptik cross trainer girişi ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…