Telefónica televizyonunun adı artık Movistar Plus+ ve kendi kanalları için yeni bir görüntü yayınladı

Telefónica televizyonunun adı artık Movistar Plus+ ve kendi kanalları için yeni bir görüntü yayınladı

bu premium televizyon, ödeme kanalları ve ekstra fonksiyonlarla, sürekli evrimde en geleneksel operatörlerin en eksiksiz tekliflerinin yıllardır temel bir ayağı haline geldi. Fusion oranlarına Movistar TV olarak katılmak için 2014 yılında Telefónica’ya geldi. Canal+’ın satın alınması ve entegrasyonunun ardından 2015 yılında platform Movistar+ oldu ve yedi yıl sonra operatör Plus’a olan bağlılığını yeniden teyit ederdiğer küçük ile birlikte imajınızdaki değişiklikler.

Movistar Plus+ Bundan sonra, yazılı iletişim söz konusu olduğunda Telefónica’nın televizyon işine atıfta bulunmanın yaygın yolu olacak, ancak hizmetten bahsederken hiçbir şey değişmiyor, bu yüzden bir çift artı veya + duymayacağız.

Movistar+: Movistar televizyonunu dekodersiz izlemek için tüm uyumlu televizyonlar ve cihazlar

Kısaltılmış sürüm M+ olarak kalacaktır, ancak logo artık düz ve + işaretinin boyutu biraz daha büyük. Buna ek olarak, + sembolü de geleneksel M ile birlikte Movistar’ın kendi kanallarının simgesinin bir parçası haline gelirken, bir tür soyadı haline gelmek için sıra değiştirecek. Başka bir deyişle, ‘Movistar LaLiga’ veya ‘M LaLiga’ hakkında konuşmak yerine, şimdi kanalın adı ‘LaLiga por M+’. Movistar’ın ürettiği tüm kanallarda böyle oluyor.

Movistar’ın kendi kanallarına eşlik eden yeni rozet ‘Por M+’

Movistar Plus+, en fazla şirket içi prodüksiyon kanalı sunan televizyon platformudur. Bazıları #0 veya #Vamos gibi özel, bazıları ise LaLiga veya Series gibi diğer platformlardan edinilebilir. Ama tam liste aşıyor kanalların iki haftasımultileri saymıyorum ve hepsi imajlarını yenilediler.

Şimdi, tüm Movistar’ın kendi kanallarında logosunda ‘by M+’ sloganıorijinal sipariş ile korunsa da M+ ön Hem web adresinde hem de geri kalanında kanaldan bahsederken kanalın adının yazılı iletişim.

Etkilenen kanallar yeniden adlandırma ve yeni resim Bunlar Cero, Vamos, Series, Series 2, Premieres, Premieres 2, Classics, Action, Comedy, Drama, Cinema Ñ, Fest, Sports, Golf, LaLiga, Champions League, Sagas ve La Resistencia 24H’dir. Değiştirilen eski logolar aşağıda özetlenmiştir:

Eski Ve Yeni Logolar Movistar Plus Kanalları

Tüm televizyon teklifini, fiyatları, ekstra hizmetleri ve Movistar Plus+’da bulunan tüm kanalları bilmek istiyorsanız, Movistar televizyon hizmeti özetimize bakabilirsiniz.

– Haberler Telefónica televizyonunun adı artık Movistar Plus+ ve kendi kanalları için yeni bir görüntü yayınladı aslen yayınlandı Engadget Mobil plokiko tarafından.