Telefon Şirketleri MásMóvil sesli posta: Telesekreteri etkinleştirin veya devre dışı bırakın Son yıllarda teknolojinin nasıl…

Telefon Şirketleri MásMóvil sesli posta: Telesekreteri etkinleştirin veya devre dışı bırakın Son yıllarda teknolojinin nasıl…

Son yıllarda gördüğümüz teknoloji çarçabuk ilerliyor böylece aynı anda birden fazla kişiyle telefon görüşmesi yapılmasına olanak sağlar. Elbette bu, sahip olduğu en basit gelişmelerden biri, çünkü artık görüntülü aramalar sayesinde bir kişiyle gerçek zamanlı olarak konuşabiliyor ve görüşebiliyoruz.

Şimdi nasıl olduğu hakkında konuşalım MoreMobilmüşterilerine en son teknolojide hizmet vermeyi görev edinerek; örneğin, bir sesli posta veya telesekreter sunarak. Ve sabit hattan veya cep telefonundan gelen bir çağrıya cevap verememek söz konusu olduğunda bunun gerekli bir araç olduğu iyi bilinmektedir.

MásMóvil, telekomünikasyon hizmetleri sunan İspanyol markalarından biridir.fiber veya 4G sinyali ile temel mobil, sabit hat ve internet olan.

sesli mesaj

sesli mesaj nedir

bu sesli mesaj Cep telefonunun kapalı olması veya meşgul olması durumunda birisiyle iletişim kurmayı kolaylaştıran telekomünikasyon hatlarının sunduğu bir hizmettir. Genel olarak, bu hizmetler daha yüksek bir maliyeti olmamasına rağmen tamamen ücretsiz değildir, ancak bunları etkinleştirmek isteyen müşteriler için bir maliyeti vardır.

MásMóvil’in sesli postası nasıl yapılandırılır

Bu basit adımları açıklamaya başlamak için sesli postanın MásMóvil’de bir kez programlanıp etkinleştirilen bir işlev olduğunu unutmayın. Böylece, Bu işlevi devre dışı bırakmak istiyorsanız, telefon hizmetini aramanız yeterlidir. 242’ye kadar ve tüm seçeneklerin belirtileceği 3’ü tuşlayın ve tekrar 3’ü tuşlayın.

Bu şekilde, posta kutusu seçeneğini devre dışı bırakmış olursunuz; Ancak, tekrar etkinleştirmek isterseniz, tekrar aramanız yeterlidir. ve aynı işlemi yapın.

Aynı çizgide, 242 telefon hizmetinin başka seçenekleri var; 1’i tuşlarsanız bekleyen mesajları dinlemek veya kişiselleştirilmiş bir mesaj için 2’ye basarak karşılamayı değiştirmek gibi. Ayrıca bu seçenekte, sesli postanın duyulması için geçen süreyi veya dili İngilizce’den İspanyolca’ya değiştirmek için geçen süreyi 4 düzenleyebilirsiniz.

MoreMobil telekomünikasyon hizmetlerinden biridir. İspanya, 4G fiber sinyal ile size temel mobil, sabit hat ve internet hizmetlerini sunan veya bunlara dahil olan; Müşterilerine sunduğu harika hizmetlerden bir diğeri de, sesli mesaj veya Cevaplama makinesi, bu hizmetin tamamen ücretsiz olmadığı, ancak hizmetlerinin maliyetinin, onu etkinleştirmek isteyen tüm İspanyollar için uygun olduğu belirtilmelidir. Sesli postayı veya telesekreter hizmetini etkinleştirin MoreMobil Çok basit ve kolay bir işlemdir, tek yapmanız gereken bir arama yapmak.

en mobil şirket logosu

Sesli mesaja nasıl girilir

İçin girin veya dinleyin gelen sesli posta mesajları MoreMobil sadece cep telefonunuzdan 242’yi arayın, mesajları otomatik olarak dinleyeceksiniz. Sabit hattınızdan geliyorsa, 069’u aramanız veya aramanız veya telefonu 7 saniye açık bırakmanız yeterlidir.

Telesekreteri etkinleştir

Normalde MásMóvil hizmetinin sesli postası etkin olacaktır, ancak mobil hattınızda etkinleştirmek için aramanız yeterlidir. **62*242# artı arama tuşu.

Sabit telefon hattınızdan etkinleştirmek için aramanız yeterlidir. *63#.

telesekreteri kapat

Cep hattınızdan devre dışı bırakmak isterseniz, aramanız yeterlidir. ##002# artı arama tuşu

Sabit hattınızın sesli mesajını devre dışı bırakmak için aramanız gerekir. #63# artı arama tuşu

Sesli mesajlar nasıl dinlenir MásMóvil

Zaten etkinleştirdiyseniz, sesli mesaj veya telesekreter MoreMobil ve içindeki mesajları dinlemek istiyorsanız, cep telefonunuzsa 242’yi aramanız veya aramanız, sabit hat ise 069’u aramanız, mevcut seçenekleri dinlemeniz ve 1’e basmanız ve hazır olması gerekir. dinlemek mümkün olacak sesli mesajlar mevcut olan.

MásMóvil sesli posta şifremi nasıl alabilirim?

MásMóvil sesli mesajına girmek için şifreyi unuttuysanız, endişelenmeyin, sadece seçeneğe basmanız yeterli. Şifreni mi unuttun?, Kullanıcı adınızı ve telefon numaranızı veya e-posta adresinizi içeren bir alanı doldurmanız gerekecek ve yeni şifrenizi içeren bir e-posta alacaksınız.

Sesli posta kullanmanın avantajları ve dezavantajları

Çoğu zaman kapsama alanı az veya yorgun olabiliriz ve sesli mesaj bildirimlerini devre dışı bırakabilmenize rağmen, cep telefonuyla bağlantımızı kesip dinlenmek isteriz. Bu nedenle, sesli posta kullanmanın ve etkinleştirilmesinin harika yanı, insanların müsait olmadığınızda size mesaj bırakın ve daha sonra dinleyebileceksiniz.

Diğer taraftan, MásMóvil’in sesli posta seçeneği, kısa mesajla bir bildirim sunar Sesli posta mesajınız olduğunda onaylamak için Benzer şekilde, kapsama alanı dışındaysanız ve size sesli mesaj göndermezlerse, yine de sizi aramayı bildiren bir mesaj alırsınız.

telefon kullanan kişi

Öte yandan, kullanıcılar tarafından verilen görüşlere göre sesli posta kutularının dezavantajları vardır, çünkü cihazdan bağımsız olarak WhatsApp gibi mesaj bırakmak için iletişim araçları vardır. Ne dezavantajlardan biri, mesajların her zaman alınamamasıdır. gün geçtikçe postaya gönderilenler.

Posta kutularıyla ilgili bir başka sorun da, mantıksal olarak, mesajlar için bir miktar depolama alanı olan mesajlaşma uygulamalarına benzememeleridir. Bu nedenle, telefonunuzda bu hizmeti etkinleştirdiyseniz, mesajı dinledikten sonra silmeyi unutmayın böylece birikmezler.

Nadir bir dezavantaj olarak, ancak müşterilerin yorum yaptığı bir dezavantaj, çoğu zaman hızlı konuşmak istediklerinde mesaj bırakmak istememeleridir. Yani, çoğu düşünür Modası geçmiş bir iletişim aracıdır. teknolojik dünyada, iletişim kurmak için başka araçlara sahip olmak.

Ancak, bunun sadece her kullanıcının sevdiği şey olmadığını düşünenler var, çünkü gerçek şu ki, bu kadar çok kusurla birlikte hiçbir mesajlaşma ortamı mükemmel değil. Ve bu olduğunda, genel olarak, geriye kalan tek yol aramalardır veya bu olmazsa, en sesli mesaj, duyulacak bir mesaj bırakmaya izin vermek.