Telefon Eşlikçiniz uygulaması artık mobil işlevleri PC’nizden etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza olanak tanır

Windows 10 için Telefonunuz uygulaması ve Android’deki arkadaşı Telefon Eşlikçiniz hakkında birkaç kez konuştuk. Zaman içinde farklı güncellemeler alan ve şimdi yeni bir özelliğin gelmesiyle tekrar daha iyi hale geliyor.

Uyumlu bir telefonunuz varsa, şimdi yapabilirsiniz cep telefonunun ayarlarına ve yapılandırmasına doğrudan PC’den erişin Telefon Eşlikçiniz uygulamasıyla. Tabii ki, temel ayarlarla ilgilidir, böylece bir dizi kısayol aracılığıyla genellikle mobil kısayollarda bulunan seçenekleri gerçekleştirebilirsiniz.

PC’den temel yapılandırma

https://platform.twitter.com/widgets.js

Halihazırda bilinen işlevlere, şimdi Telefon Arkadaşınız şunları da eklemektedir: işlevleri etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir Bluetooth gibi, ses seviyesini değiştirin, Rahatsız Etmeyin’i açın veya kapatın veya medya oynatıcıyı kontrol edin. Ayrıca, şu ana kadar bireysel olarak bir uygulamayla sınırlı olan, mobilde sahip olduğumuz uygulamalardan aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırmamıza izin verme olasılığı üzerinde çalışıyorlar.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5e/dc/72/6010bea83bef07813a/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3d/aa/34/600b00d24bd22f95fd/orijinal/windows-10-desde-cero.jpeg»}

Bu seçenekler zaten bildiğimiz seçeneklere eklendi ve bu, örneğin mobil galeride sahip olduğumuz fotoğrafların senkronizasyonuna, pil durumuna, kişilere erişime, mesaj cevaplama veya yazma olasılığına veya telefon uygulamalarını PC ekranından görebilmeye olanak tanır.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Şimdilik hemen hemen hepsi Your Phone Companion uygulamasıyla uyumlu telefonlar Samsung’a aittir.ancak görünen o ki Microsoft, bu iyileştirmeleri Huawei, Xiaomi, Realme, Nokia gibi diğer markaların Android tabanlı modellerine getirme olasılığını test ediyor…

Microsoft, Windows 10'da Telefonunuzu günceller: Artık mobil uygulamaları PC masaüstünde çalıştırmak mümkün

Bu iyileştirmeler Microsoft tarafından zaten test edilmiştir. ve daha uyumlu telefonlarla genel kullanıma açık olan uygulamada yansıdıklarını görmemizin çok uzun sürmeyeceğini umuyoruz.

Telefon Arkadaşınız

üzerinden | Windows En Son

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Telefon Eşlikçiniz uygulaması artık mobil işlevleri PC’nizden etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza olanak tanır aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…