Telecable’da ek hatlar nasıl sözleşme yapılır

Ek satırlar, daha uygun bir fiyat daha fazla gigabayt veya ek çağrıya sahip olmanın avantajlarıyla. Çiftler, aileler, bir şirketin üyeleri veya bir sahibini paylaşmaktan çekinmediğiniz ve her birinin kendi numarasına sahip olduğu herhangi bir durum için idealdir. Örneğin, iki telefonunuz varsa. Olursa olsun, bunlar Telecable’ın ek hatlarıdır, fiyatları, avantajları ve onları nasıl işe alabileceğinizi.

Telecable, Euskaltel Grubunun bir parçası olan ve her şeyden önce Asturias’ta faaliyet gösteren bir operatördür. Ancak mobil kapsama alanları neredeyse tüm İspanya’da mevcuttur ve denemek isteyebilirsiniz. Telecable ile ek hat sözleşmesi yapın. Yani bunu web sitenizin yapılandırıcısından yapabilirsiniz.

Ek satırlar nelerdir?

Ek satırlar, ‘ekstra’ bir telefon numarası Fibra + Móvil planımızla bağlantılıdır ve genellikle daha iyi bir fiyat alabiliriz. Telecable’ın ek hatları ve herhangi bir operatör aynı sahiple ilişkili hesabın. Anlaşmalı paket için Fiber + ana hat (veya fiber ve televizyon ve telefon) ve indirimli olarak alabileceğiniz bir dizi ek hat için belirli bir fiyat ödersiniz.

Ek satırlar bir paket için ise koşulların değişeceğini unutmamalısınız. Fiber + mobil ve TV ya da anlaşmalı olduğunuz bir ana mobil hatta ek Telecable hatları ekleyecekseniz.

Gereksinimler ve koşullar

Telecable, eğer ekleyeceksek, tarife konfigüratörüne dört ek satır eklememize izin veriyor. Her sözleşmeli yakınsak oran paketi için dört ek satır. Başka bir deyişle, İnternet sözleşmesi yapabilirsiniz (200 Mb veya 500 Mb arasında seçim yapın), sözleşme yapabilirsiniz. 30 GB veya 50 GB’lik ek bir hat, sabit hat ekleyebilir ve bir miktar televizyon paketi ekleyebilirsiniz. Ayrıca, dört adede kadar ek satır ekleyebilirsiniz.

Bir mobil hatta ek hat olması durumunda yalnızca sözleşme yapabiliriz iki ekstra satır. Bir ana hat ve iki ek hat.

Hepsi aynı gereksinimi karşılar: aynı sahiple ilişkili olmalıdır. Her birinin kendi hızı, gigabaytları veya dakikaları vardır, ancak bunların tümü, operatörün faturası geldiğinde her ay ödediğiniz sabit bir fiyata eklenir. Hepsinin farklı telefon numaraları var ama hatların tek bir “sahibi” var.

Ek hatların fiyatları

Daha önce de söylediğimiz gibi, bu ek hatların fiyatı, normal fiyata göre avantajlarla birlikte, yalnızca mobil cihazlara yönelik bir fiyatla sözleşme yaptığınızdan farklı bir fiyata sahiptir. Ayrıca, her yakınsak paket için maksimum ek satır sayısının dört olduğunu, ancak her birinin bağımsız olarak çalışacağını dikkate almalısınız. Yani eklediklerinin hepsinde aynı oranı seçmek zorunda değilsin. Fiyatlar:

 • 15 GB + sınırsız arama ulusal sabit hatlara ve cep telefonlarına ayda 10 Euro
 • 30 GB + sınırsız arama ulusal sabit hatlara ve cep telefonlarına ayda 16 avroya
 • 50 GB + sınırsız arama Ayda 20 Euro karşılığında ulusal sabit hatlara ve cep telefonlarına

Telekablo hatları fiyatı

Ana Telecable hatlarında olduğu gibi tüm hatlar, taahhüt edilen gigabaytlar her ay harcandığında size iki seçenek sunar: 5 Euro için 1 GB otomatik bonus (ayda en fazla üç bonusu etkinleştirebilirsiniz) veya daha yavaş yelken açabilirsin herhangi bir maliyet olmadan. Daha fazla ödeyip daha hızlı gitmek ya da faturaya ekstra ücret eklemeden daha sınırlı bir hıza razı olmak isteyip istemediğinize bağlı olarak tercih ettiğiniz şeyi seçersiniz.

Ek mobil hatların fiyatı

Bir mobil hatta ek Telecable hattınız olacaksa (İnternet, sabit hat veya televizyonunuz yok) sözleşme yapabileceğiniz maksimum sayı ikidir. Fiyatlar aynı, ancak kiralayabileceğimiz daha az seçenek var. Yani:

 • 15 GB + sınırsız arama ulusal sabit hatlara ve cep telefonlarına ayda 10 Euro
 • 30 GB + sınırsız arama ulusal sabit hatlara ve cep telefonlarına ayda 16 avroya

Yapabilirsin birkaç tane ekle onları istediğiniz gibi birleştirin. Yani, 15 GB’lık bir satır, 30 GB’lik bir satır ve 50 GB’lik iki satır ekleyebilir veya 30’dan birini ekleyebilirsiniz. cep telefonlarımız sadece iki ekstraya sahip olabilir) İstediğiniz ve ihtiyacınız olan şeye uyum sağlarlar.

Kiralama

Telecable ücretinizi yapılandırırken, web sitesinden paket oluştururken veya operatörle bilgi istemek veya hattın kaydını onaylamak için iletişime geçtiğinizde telefonla ek hatlar sözleşme yapabiliriz. web sitesinden oranı ayarlayabiliriz tüm seçenekleri bilmek istediğimiz gibi, fiyat.

Telecable web sitesini açın ve en üstte iki seçeneğe dokunun:

 • Siz seçin (Fiber, mobil, İnternet)
 • Yalnızca mobil (sınırsız arama ile)

Kablo TV

Bir yakınsak paket yapılandırmanız gerekip gerekmediğine veya yalnızca bir mobil hat isteyip istemediğinize bağlı olarak istediğiniz seçeneği belirleyin. İlk seçenekte, yapılandırıcıyı açacağız tüm seçenekler arasından seçim yaparak teklifimizi oluşturmak için:

 • İnternet ekleyin (sırasıyla 40 veya 43 Euro için 200 Mb veya 500 Mb)
 • Bir mobil hat ekleyin (11 veya 15 Euro için 30 GB veya 50 GB)
 • Sabit hat ekleyin (Sabit hatlara ve cep telefonlarına yapılan aramalarda 6 avroya)
 • Biraz televizyon seçeneği ekleyin (TV Ocio, TV Ocio+ ve TV Total)
 • Ayda 8 Euro karşılığında Netflix + 10 GB ekstra isterseniz ekleyin

Daha fazla Telecable hattı ekleyin

İkinci bölümde ise mobil hatları bulacağız. Seçtiğinizin altında, aşağıdaki ekran görüntüsünde de görebileceğiniz gibi, “Ek satır ekle” bulacaksınız. “+” sembolü ile birlikte. Buraya en fazla dört kez dokunabilirsiniz. Her oynadığınızda, yapılandırdığınız pakete ek bir Telecable hattı eklenecektir.

Telecable oranlarını yapılandırın

Eklediklerinizin her birinde, mevcut üç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. İşiniz bittiğinde, ekranın sağ tarafına gidin ve “Evet istiyorum”. Burada paketin fiyatını veya uygulanan teklifleri göreceksiniz. “Evet, istiyorum” düğmesine dokunun ve sözleşme yapmak için telefon numaranızı yazın ve Telecable web sitesinin göstereceği adımları izleyin.

Sadece bir oran istiyorsak aynı adımlar olacaktır. “Yalnızca mobil”. Menüden bu seçeneği seçin, “+Ek satır ekle”ye dokunun ve 15GB veya 30GB istiyorsanız oranların her birinde. Elinize geçtikten sonra, “Evet, istiyorum” seçeneğini seçin.

Ek mobil hatlar Telecable

Telecable’da ek hatlar nasıl sözleşme yapılır yazısı ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…