Telecable ile sözleşmenizin sahibini bu şekilde değiştirirsiniz

Normal bir şey olmasa da, belirli bir anda ihtiyacımız olabilir. başlığı değiştir bir operatör ile sözleşmeli hizmetler. Sahip olduğumuz tüm hizmetler bizim adımıza ve belki de bir akrabamıza geçmesini istiyoruz ya da tam tersi. eğer varsa Kablo TVsize bu değişikliği nasıl yapabileceğinizi anlatacağız.

Bazı durumlarda, aktif olduğumuz bir telefon sözleşmesinin sahipliğini değiştirmemiz gerekebilir. Bunu yapmak biraz ağır görünebilir, ancak gerçek şu ki, Telecable bunu basitleştirmeye çalıştı, ancak bu belirli prosedürlerin kapsanması gerektiği anlamına gelmiyor. Çok net olmamız gereken şey, giden mal sahibinin yapmayı planladığımız her şeyi kabul etmesi gerektiğidir, çünkü her şeyin tatmin edici bir şekilde ortaya çıkması için onların rızasına ihtiyaç duyulacaktır.

Mülkiyet

Bir sözleşmenin mülkiyeti, sözleşmeden başka bir şey değildir. imzalayan kişisözleşme koşullarının her iki tarafça karşılanması şartıyla, bir işletme ile bir dizi hizmet sağlamak için şahsen veya çevrimiçi olarak.

Mal sahibi aynı zamanda şirkete cevap veren kişidir, bu durumda Telecable, her türlü sorumluluk karşısında, sözleşme şartlarını değiştirebilecek tek kişi olmakla birlikte, her zaman karşılıklı anlaşma halindedir. hizmetleri sağlayan şirkettir. Bütün bunlar için, size kesinlikle gerekli olduğunu söyledik. sözleşmeyi elinde tutan kişi değişiklikte işbirliği yapıyor bunun adından.

Kablo TV Kombinasyonları

Neden değişiyorsun?

Bir telefon sözleşmesinin sahipliğini değiştirmek için aşağıdakiler gibi birkaç durum ortaya çıkabilir:

 • Ulusal Kimlik Belgesinde Değişiklik: DNI’da bazı numaralandırma değişikliğinden muzdarip olabiliriz, bu normal olmayan bir şeydir, ancak olabilir. O zaman Telecable ile yaptığımız sözleşmenin değiştirilmesi gerekecek, bu tam olarak bir sahip değişikliği değil, ama oldukça benzer bir şey.
 • başka bir isimle koy: Belki artık bizim adımıza telefon hizmetlerine devam etmek istemiyoruz, ancak bize yakın biri her şeyi aktif olarak sürdürmek istiyor. Bu durumda, temasla ilgili hiçbir şeyin değişmemesi için başlığın değiştirilmesi gerekirdi.
 • ayrılık için: bir ayrılık varsa ve sahibi artık Telecable ile devam etmek istemiyor, ancak eski ortağı istiyorsa, hizmetlerin aynı şekilde sürdürülmesi için bir sahibini başka biriyle değiştirmemiz gereken başka bir durumdur. o ana kadar olduğu gibi, ancak başka bir kişi adına,
 • bir ölüm için: Sahibi ölürse, Telecable’ın sunduğu hizmete devam etmek isteyenler şirketle iletişime geçmeli ve durumu onlara açıklamalıdır, çünkü neredeyse kesin olarak bir ölüm belgesi ibraz edilmesi gerekecektir.

sahipliği değiştir

Telecable’da bir sözleşmenin sahibini değiştirmek için, söz konusu yönetimi gerçekleştirmek istediğimizi bildirmek için onlarla iletişime geçmemiz gerekecek. En güvenli şey, bize bir çeşit çeşitli verileri doldurmamız için belge ve hem yeni sahibi hem de şimdiki sahibi tarafından imzalanmasının yanı sıra her ikisinin de kimliklerinin kopyaları ile birlikte imzalanması gerektiğini. Söz konusu veriler şunlar olacaktır:

 • Mevcut sahibinin adı ve DNI: Hizmetin mevcut sahibinin verilerini Telecable ile kapatacağız.
 • Yeni sahibinin adı ve DNI: Telecable sözleşmesini devam ettirmek isteyen kişinin adını ve ulusal kimlik belgesini de koymamız gerekmektedir.
 • Yön: Ayrıca şirketin hizmetlerinin sunulduğu adresin nerede olduğunu da belirtmemizi isteyeceklerdir.
 • Hizmetler:Tabii ki şu anda hangi hizmetlerle sözleşme imzaladığımızı belirtmeliyiz.
 • banka hesabı: Telecable’da anlaştığımız her şey için ödemelerin gönderileceği yeni banka hesabının hangisi olacağını onlara söylememiz gerekecek. Bu durumda, DNI’nin bir kopyasına eşlik etmemiz gereken yer burasıdır, çünkü bu şekilde ücretleri yasal olarak geçirebilirler.
 • Firmalar: Söz konusu belgede, her iki tarafın da değişiklik talebinin yasal kanıtı olması için mevcut mal sahibi ve yeni malikin imzalaması için yer olacaktır. Bu kısım çok önemlidir, çünkü ikisinden biri imzalamazsa değişikliğin yapılması imkansız olacaktır.

İletişim Telekablosu

Kablo müşteri hizmetleri

Telecable ile iletişime geçmek ve mülkiyet değişikliği talebinde bulunmak için, en kolay ve en basit olan telefonu ilk seçenek olarak seçeceğiz. Bu telefonlar şunlardır:

 • 900 222 111: kişilerin araması gereken telefon numarası. Pazartesiden cumaya sabah 8’den akşam 10’a kadar ve cumartesi günleri sabah 9’dan akşam 2’ye kadar mevcuttur.
 • 900 830 083: bu serbest meslek sahibi olanlar için numaradır. Pazartesiden cumaya sabah 8’den akşam 10’a kadar ve cumartesi günleri sabah 9’dan akşam 2’ye kadar yapabilirler.
 • 900 830 590: Eğer bir şirketsek, sadece pazartesiden cumaya sabah 8’den akşam 10’a kadar ve cumartesi günleri sabah 9’dan akşam 2’ye kadar aramamız gereken numara bu olacaktır.
 • +34 684 684 222: yurt dışından iletişim kurmamız gerekiyorsa telefon numarası. Yılda 365 gün, günde 24 saat kullanılabilir. Bu arama ancak Telecable cep telefonu ile yapılırsa ücretsiz olacaktır. Değilse, işletmeci tarafından belirlenen maliyet anlamına gelecektir.

Ayrıca Telecable web sitesinde bulunan bir iletişim formunu doldurabilir ve operatörün bizimle iletişime geçmesini bekleyebiliriz.

Bir sözleşmenin sahibinin değişikliğini ve bunun meydana gelmesinin nedenlerini ifşa etmenin başka bir yolu da e-postadır. info@telecable.es adresine yazacağız ve şirketin bizimle iletişime geçerek sonraki adımların ne olduğunu bize söylemesini bekleyeceğiz.

Gördüğünüz gibi başlığı değiştirmek göründüğünden daha a priori, ama yine de şu anda yerine getirilmiş bir sistem değil, yani özellikle Telecable’ın onayından dolayı zamanları var. onlara yaptığımız istek.

ADSLZone’da Telecable ile sözleşmenizin sahibini bu şekilde değiştirirsiniz yazısı ilk olarak çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…