Teklif: Xiaomi Mi Scooter Essential Scooter sadece 228,60 € karşılığında

Her gün elektrikli bir scooter üzerinde okumak veya çalışmak için arabasını veya toplu taşıma araçlarını değiştiren birçok kişi var. Bu tür scooter için farklı kiralama hizmetleri, birçok kişinin onu kullanmaya başlamasını ve büyük faydasını fark etmesini sağladı. Bu, her gün kendi elektrikli scooter’ını satın almayı düşünen birçok insan olduğu anlamına geliyor. İyi bir fiyata bir tane arıyorsanız, başka yere bakmayın. Şimdi bunu alma seçeneğiniz var mümkün olan en iyi fiyata harika Xiaomi scooter.

Xiaomi hakkında konuştuğumuzda, para için büyük bir değerden bahsediyoruz. Bu anlamda Xiaomi scooter’ları da bu sektörde kıstaslardan biri haline geldi. Şu anda, bahsettiğimiz teklif edilen model, Xiaomi Mi Scooter Temelminimalist, ince ve taşınabilir bir tasarıma sahip bir scooter.

para için büyük bir değer

Dayanıklı olmasının yanı sıra hafif olmasını sağlayan, 12 kg ağırlığında ve konforlu bir şekilde taşınmasını sağlayan havacılık kalitesinde alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Ve bu Xiaomi Mi Scooter Essential’ın bir hızlı ve kolay katlama sistemi Rahatça taşıyabilmemiz, arabanın bagajında ​​taşıyabilmemiz veya saklayabilmemiz için. Katlandığında sadece 49 cm yüksekliğe sahiptir.

Xiaomi Mi Scooter Essential yan elektrikli scooter

Güçlü bir yapıya sahiptir 250W motor maksimum hıza erişmenizi sağlayan 20km/s ve tur 20 km’ye kadar tek bir şarj ile. Tekerlekler, daha fazla sürüş konforu ve daha iyi yastıklama için 8,5 inç pnömatiktir, arka disk freni içeren çift fren sistemine sahiptir. Ayrıca, gidonun ortasına entegre edilmiş, scooter’ın bilgilerine ve durumuna bakmanıza olanak tanıyan bir ekrana ve geceleri güvenli sürüş için ultra parlak bir fara sahiptir.

Teklifler üç sürüş modumaksimum 5 km/s hıza izin veren yaya modu, 15 km/s’ye ulaşan standart mod ve maksimum 20 km/s hıza ulaşmak için scooter’dan en iyi şekilde yararlanan spor modu.

Bu Xiaomi Mi Scooter Essential elektrikli scooter’ın ilginç işlevlerinden bir diğeri de, Mi Home uygulaması sayesinde scooter’ın bilgilerini veya durumunu cep telefonunun kendisinden kontrol edebilmemizdir.

Xiaomi Mi Scooter Essential en iyi fiyata

Bu Xiaomi Mi Scooter Essential scooter’ın 299,99 Euro’luk çok cazip bir resmi fiyatı var, ancak şimdi onu eBay’e aşağıdaki bağlantı aracılığıyla karşı konulmaz bir fiyatla satışta bulmak mümkün. 228,60 €. Onu 350 Euro’nun altında satın alabileceğimiz en iyi scooterlardan biri yapan bir fiyat.

Xiaomi Mi Scooter Essential ön elektrikli scooter

Gördüğümüz gibi, scooter’ın fiyatı 254 avro, bu da resmi fiyatta ilginç bir tasarrufu temsil ediyor. Artık kuponu uygulayarak ekstra 25,40 Euro indirim alabiliyoruz. PQ12021 satın alma sırasında. Bu şekilde, bu Xiaomi Mi Scooter Essential’ı satın alarak 71 avronun biraz üzerinde tasarruf edeceğiz. Ayrıca ücretsiz kargo ücreti ve yaklaşık 10 iş günü teslimat süresi olan teklif.

Teklif girişi: Topes de Gama’da ilk olarak yalnızca 228,60 € karşılığında Xiaomi Mi Scooter Essential Scooter görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…