Teklif: Smart TV 4K Samsung bugün karşı konulmaz bir fiyatla

QLED televizyonlar şu anda piyasadaki en iyi TV’lerden biridir, bu nedenle multimedya içeriğin keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda kalitede bir sıçrama yapmak her zaman olumludur. Nasıl alacağınızı söylüyoruz Samsung 4K Smart TV satışta kesinlikle dikkatinizi çekecektir.

Bu TV’nin içerdiği ekran, boyutları nedeniyle bile tam olarak ikna edenlerden biridir. 55 inç yani artık yaygın olan serilerin ve oyunların keyfini çıkarmak için fazlasıyla yeterli alan var. Çözünürlük, başka türlü nasıl olabilirdi, 4K ve ayrıca uyumluluğu vardır HDR10+. Bunun yanında ve bu önemli, panelin son derece yüksek parlaklık sağlayan ve teknoloji kullanan Quantum Dot olduğunu belirtmek gerekir. Doğrudan Tam Dizi Artıkeskinliğin mümkün olan en iyi şekilde olması için gerekli aydınlatmayı her zaman düzeltir.

Samsung 55Q80R Akıllı TV ön

kullanımı ile Yapay zeka dört çekirdekli bir işlemcinin izin verdiği ölçeklendirme açısından bile, oldukça güçlü olan ve işletim sisteminin Tizen kullandığı (ve hatta oyunların kullanılmasına izin veren). Bu arada, bu Samsung 55Q80R oldukça iyi kalitede bir ses içeriyor. 4.1bu yüzden gücü ulaştığı için pazardaki rakiplerinin geniş yelpazesini geride bırakıyor. 40Wki bu çok güzel ve Dolby uyumluluğuna sahip.

Bu 4K Samsung Smart TV’de iyi bağlantı

Bu modelin sunduğu şey gerçekten çok iyi, çünkü örneğin dört HDMI bağlantı noktası böylece düzenli olarak elinizde kablolarla yürümek zorunda kalmayacaksınız. Diğer ek seçenekler, bir USB çifti olmasıdır; dijital optik çıkış; ve hatta kompozit video girişi. İnternete erişmek için şunu kullanarak yapabilirsiniz: Ethernet olarak WiFiböylece buluttaki içeriğe erişimde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız (ve ayrıca Bluetoothböylece eksiksiz ses çubukları gibi aksesuarları kullanabilirsiniz).

Samsung 55Q80R Smart TV'nin tasarımı

Bu Samsung 55Q80R’yi satın almayı teklif edin

Şimdi bu televizyonu bir %37 indirim, büyük ekranlı kaliteli bir TV için en ilginç miktar. Böylece somut tasarruf 569,01 Euro, en dikkate değer bir rakam. Ayrıca, gerekmediğine dikkat edilmelidir. nakliye masrafları için hiçbir şey ödemeyin, en azından sınırlı bir süre için durum böyledir, bu nedenle dilerseniz satın almayı düşünmelisiniz. Bahsettiğimiz promosyondan yararlanmak için kullanmanız gereken bağlantı budur.

Bu modelin güzel detaylarından biri de tek bir elementin tabanı bu nedenle oturma odasındaki tüm mobilyalarla mükemmel uyum sağlar ki bu her zaman çok olumlu bir ayrıntıdır. Boyutlarla ne alakası var, bu modelin sundukları gerçekten mantıklı. 1.230.6 x 792.6 x 237.5 milimetre55 inçlik bir panele sahip bir cihaz için hiç de fena değil.

Teklif girişi: Smart TV 4K Samsung bugün karşı konulmaz bir fiyatla Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…