Teklif: Smart TV 4K LG 82 inç 1.599 Euro daha ucuza

Uzun zamandır çok büyük ekran bir televizyon alma fikriniz varsa bugün bunu gerçeğe dönüştürebileceğiniz gün. Nedeni bir teklif sadece şaşırtıcı olan amazon mağazasında. Size bir tane alma fırsatından nasıl yararlanacağınızı anlatıyoruz LG 4K Akıllı TV 82 inçlik bir panele sahip, ne eksik ne fazla.

Piyasada nadiren görülen bir promosyonla elde edilebilecek spesifik model, LG 82UN85006LA. Bu, şüphesiz konsol oyunları veya HBO veya Amazon Prime Video gibi video akış platformları gibi her türlü içeriğin keyfini çıkarmanıza izin veren bir modeldir. Bu ürünün iyi bir görüntü kalitesi sağlamak için sahip olduğu bazı iyi seçenekler arasında şunlarla uyumluluk vardır: HDR10 ve Dolby Vision ve ayrıca bir içerir α7 Gen3 işlemci bu da olağanüstü ölçekleme sağlar.

LG 82UN85006LA 4K Akıllı TV ekranı

Öte yandan, bu Smart TV 4K LG’nin içinde oldukça iyi bir işletim sistemi olduğunu belirtmek gerekir. web işletim sistemi. Bu, buluttaki her türlü platforma erişim sağlar ve uygulamaları çalıştırırken çalışma şekli mükemmeldir (bir dosya tarayıcısı aracılığıyla multimedya içeriğinin keyfini çıkarabilme gibi gelişmiş seçenekleri kaçırmadan). İlginçtir ki bu cihaz aynı zamanda Yapay zekabu nedenle, televizyonu kullanırken her zaman mümkün olan en iyi konfigürasyon elde edilir, buna Derin Öğrenmeye sahip olduğu gerçeği de dahildir.

Bu LG 82UN85006LA için baş döndürücü bir teklif

Amazon’daki mevcut promosyonun uzun süre aktif olacağına inanmadığımız için fazla zaman geçmesine izin vermemelisiniz. indirim mevcut olandan daha azına ulaşmaz %67. Bu şekilde, büyük ekrana sahip ve mükemmel kalitede olmayan bir TV için etkileyici bir rakam olan 1.599 Euro’dan az tasarruf edersiniz. Amazon Prime hesabı olması durumunda kargo ücreti için herhangi bir şey eklemeye gerek kalmadan, uyumlu olan bu cihazı almak için kullanmanız gereken satın alma linkini bırakıyoruz. sesli asistanlar Alexa gibi daha güncel.

Bu LG 4K Smart TV’deki önemli seçenekler

Önemli ve olumlu olanlardan biri de bu TV’nin sunduğu bağlantı seçenekleri. dahil olmak dışında Çift Bantlı Wi-Fi ve Ethernet içeriğin keyfini çıkarırken hızdan dolayı sorun yaşamadan internete bağlanmak için, ayrıca kablo takmadan aksesuar kullanımı için Bluetooth ve aşağıdaki olanaklara sahiptir: dört HDMI bağlantı noktası; DLNA; dijital optik ses çıkışı; üç USB 2.0; ve ayrıca kompozit videoya girer. Bu nedenle, kullanımından her zaman memnun kalmanız için hiçbir eksiği yoktur.

Smart TV 4K LG 82UN85006LA Bağlantıları

Bir çift stereo hoparlöre sahip bir sesle 20Wbu nedenle biraz daha güçlü bir ses çubuğu kullanmak isteyebilirsiniz, bu bölümde LG 4K Smart TV’nin aşağıdaki gibi teknolojilerle uyumluluk içerdiğini belirtmek gerekir. Dolby Digital ve Clear Voice III. LG 82UN85006LA’nın oturma odasına sığıp sığmayacağını anlamanız için boyutları olan son bir ayrıntı aşağıdaki gibidir: 1.128 x 1.850 x 333 milimetre destek ile.

Teklif girişi: 1.599 Euro daha ucuza LG 82 inç 4K Smart TV, Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…