Teklif: Sandisk SSD harici diski en iyi fiyata

Her zaman önemli olan şeylerden biri, büyük bir basitlikle paylaşabilmek için bilgileri harici olarak depolamanıza izin veren bir cihaza sahip olmaktır. Peki, eğer bu ihtiyacın varsa şimdi bir Sandisk SSD harici disk satışta bunu göz önünde bulundurmanız gerekir.

Kampanyadaki model Sandisk SSD Extreme 500Çekici bir tasarıma sahip olan , kare şekli onu piyasadaki bu tip cihazlardan çok farklı kılıyor. Taşınabilirlik ile ne ilgisi var, mükemmel haberler var, çünkü bu aksesuarın boyutları 7,57 x 7,57 x 1,07 santimetre, ki bu çok iyi ve ağırlığı sadece 46 gram bu yüzden bu ürünü taşıdığınız sırt çantasında hiçbir şey rahatsız etmiyor. Bu arada aksesuarın rengi siyah olduğu için örneğin dizüstü bilgisayarlarla çakışmıyor.

Sandisk SSD Extreme 500 siyah sürücü

Bağlantı bölümünde iyi haberler var, çünkü kullanılan arayüz USB3.0. Bu, bir yandan herhangi bir uyumluluk sorunu yaşamamanızı ve bu Sandisk SSD harici sürücüsünü her ikisiyle de kullanabilmenizi sağlar. konsollar veya Smart TV gibi bilgisayarlar. Bu nedenle, harici disk yardımcı programı mükemmeldir. Öte yandan, belirtilenler, iletişimin kararlılığının çok iyi olduğunu ve çalışacak enerjinin bağlantı kablosuyla elde edildiğini, bu nedenle bu cihazla ek olarak çalışmak için yalnızca birini kullanmanız gerektiğini açıkça ortaya koymaktadır.

Bu Sandisk SSD harici sürücü ile mükemmel performans

Bahsi geçen bağlantı ve içeride bir Katı Hal disk kullanılması nedeniyle gerçek şu ki, bu modelle elde edilen aktarım hızları 440Mb/sn. Dolayısıyla her türlü bilgi bu diskte saklanabilir, çünkü bunların okunma ve yazılma hızları yüksektir ve bu nedenle oyunlara uygulama yüklemek mümkündür. istesen bile işletim sistemleriçünkü bu, depolama nedeniyle gecikme olmadığı için harika çalışacaktır.

Sandisk SSD Extreme 500 black'in görünümü

Yararlanmanız gereken teklif, evet veya evet

Bunu söylüyoruz çünkü şu anda eBay’de bir indirim şuna varır %23 Bu aksesuarın genellikle maliyetiyle karşılaştırıldığında. Gerçek şu ki, bu durumda çoğu kullanıcı için fazlasıyla yeterli olan 240 GB kapasiteye sahip Sandisk SSD Extreme 500’ü almak için yalnızca 92,99 Euro ödemeniz gerekiyor. olduğunu belirtmek önemlidir. nakliye masrafları için hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz, bu her zaman çarpıcı bir ektir. Bahsettiğimiz fırsatı kaybetmemek için kullanmanız gereken bağlantı budur.

Son olarak, bu Sandisk SSD harici sürücünün iyi özelliklerinden birinin de şu olduğunu belirtmeliyiz. direnci çok yüksek, içinde mekanik eleman bulunmadığından son derece dayanıklı bir kasa ile elde edilen bir şey. Bu nedenle, bu her türlü durumda kullanmak için mükemmel bir şekilde yapılmış bir aksesuardır ve şimdi onu elde etmek gerçekten ucuzdur.

Giriş Teklifi: Sandisk SSD harici diski en iyi fiyatıyla Topes de Gama’da ilk olarak karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…