Teklif: İnanılmaz bir indirimle Lenovo oyun bilgisayarı

Bilgisayarla oynamak istediğiniz açıksa ve bu şekilde ikisi bir arada olsun (çünkü onu ders çalışmak ve diğerleri için de kullanabilirsiniz), şimdi bir teklif almak için kaçırmamanız gerektiğini lenovo oyun bilgisayarı kaliteli olması ve piyasadaki hemen hemen her şeyin üstesinden gelebilmesi.

Bahsettiğimiz model bir masaüstü bilgisayardır. Lenovo Ideacentre T540-15ICBOldukça çekici bir tasarıma ve boyutlara sahip olan , özellikle hacimli olmadığı için odaya yerleştirme konusunda sorun olmayacaktır. siyah ve ile iyi soğutma seçeneklerisorun yaşamamanız için önemli bir şey, bu ekipmanın güzel detaylarından biri de ön tarafında birçok bağlantıya sahip olması yani kumanda gibi aksesuarları bağlamak için bir çaba harcamanıza gerek kalmıyor.

Lenovo Ideacentre T540-15ICB oyun bilgisayarı

Bu Lenovo oyun bilgisayarının içinde bulacağınız donanım söz konusu olduğunda, mevcut tüm oyunların mükemmel bir akıcılıkla çalışması için fazlasıyla yeterli. Bir örnek, işlemcinizin bir Intel i7-9700 çok fazla çalışma gücüne sahip sekiz çekirdekli ve eşlik ettiği gibi 8 GB RAM, her şeyin yolunda gittiğinden emin olacaksınız (hem oyun alanında hem de en profesyonel veya kişisel alanda). Bu arada, grafik bir NVIDIA GeForceböylece ortamları üç boyutlu olarak sorunsuz bir şekilde taşıyabileceksiniz.

Gerçekten güçlü bir indirimden yararlanın

Gerçek şu ki, eBay’de harika bir tasarruf şu anda, daha az ödemediğiniz için 349,01 € genellikle maliyeti ile karşılaştırıldığında. Bu nedenle oyun bilgisayarı olarak mükemmel bir seçenekten bahsediyoruz. Nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemek zorunda kalmadan, şu anda bunlar geçici olarak mevcut olmadığından, biz ayrılıyoruz. bağlantı Bunu elde etmek için kullanmanız ve iki yıllık garantiyi kaçırmamanız gerekir, bu nedenle güvenilirlik mükemmeldir.

Bu Lenovo oyun bilgisayarında önemli olan şeyler

Bunlardan biri, bu durumda bir işletim sistemine sahip olmamasıdır. Windows 10 Böylece ilk andan itibaren donanımdan faydalanabilir ve oyunlarınızı en ufak bir sorun yaşamadan yüklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, dahili depolama söz konusu olduğunda, bir disk vardır. 256 GB tipi SSD bu yazılım için ve ayrı olarak, başka bir 1 tb mekanik büyük miktarda bilgi ve başlık saklamanın mümkün olduğu yerlerde… ne kadar büyük olurlarsa olsunlar.

Lenovo Ideacentre T540-15ICB Ön Bağlantıları

Mevcut bağlantı mükemmel, çünkü örneğin beşten fazla USB bağlantı noktası (tip C dahil), video çıkışı HDMI piyasadaki tüm oyun monitörlerini kullanmanızı sağlayan; ve hatta kablo ile internete bağlanmak için Ethernet’e sahiptir. Ve tüm bunlar, çekici bir tasarım ve oldukça kapsamlı boyutlarla. Bunlar aşağıdaki gibidir: 302.7 x 366 x 145 milimetre. Şüphesiz, en güçlü teklif.

Teklif girişi: İnanılmaz bir indirime sahip Lenovo oyun bilgisayarı, Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…