Teklif: Fire TV Cube oynatıcı bugün neredeyse yarı fiyatına

biz tam teklifler Amazon mağazasında ilkbahar ve bu nedenle çok ilginç indirimlerle farklı ürünler almak mümkün. Bu nedenle oldukça şaşırtıcı hale gelenlerden biri, Amazon Fire TV Küpübugüne kadar görülen en iyilerden biri olan mevcut promosyondan nasıl yararlanılacağını anlatıyoruz.

Bu, çok küçük boyutlara sahip olmanın erdemleri arasında yer alan bir multimedya oynatıcıdır: 86,1 x 86,1 x 76,9 milimetre. Bu, küp şekliyle birleştiğinde, oturma odanızda veya yatak odanızda bulunan TV’nin yanına pratik olarak herhangi bir yere yerleştirebilmenizi sağlar. Ayrıca, aksesuarı akıma bağlamanız ve bir kablo kullanmanız gerektiğinden kurulum çok basittir. HDMI böylece görüntüleri bir monitör veya Smart TV ekranında görebilirsiniz. Ve tüm bunlar bir eksik olmadan uzaktan kumanda bu, içeriğin ve çoğaltmaların yönetiminin çok basit olmasını sağlar.

Amazon Fire TV Cube'un önü siyah renkte

Amazon Fire TV Cube’da bulunan bir başka güzel detay da, sesli asistana doğrudan ve yerel erişiminin olmasıdır. Alexa. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, görmek istediğiniz şeyi inanılmaz bir kolaylıkla seçebilmenizi sağlar ve ayrıca evde sahip olduğunuz tüm uyumlu cihazları (ampuller ve hatta yukarıda bahsedilen çevrimiçi mağazanın sahip olduğu Echo hoparlörler gibi) yönetebilirsiniz. ). Bu arada, bu cihazın içinde bir 40 mm hoparlör Bahsettiğimiz araçla doğru bir şekilde etkileşime girebilmek, bağlı olduğu ekran kapalıyken oldukça kullanışlı bir şey.

Amazon Fire TV Cube’da iyi video kalitesi

Bu oldukça önemli bir şeydir, çünkü piyasada bulunan hemen hemen tüm televizyonlardan yararlanmanıza izin verir, çünkü bu cihaz yönetme yeteneğine sahiptir. 4K içerik mutlak kolaylıkla ve kalite kaybı olmadan. Ayrıca seçeneklerle uyumluluk da sunar. HDR10+ veya Dolby Vision, film ve dizilerin keyfini çıkarırken renklerle mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlar. Bu arada ses kısmında bu ürünün Dolby Atmos ile uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var.

Yangın TV Küp Düğmeleri

Kaçırılmaması gereken teklif

Gerçek şu ki, bunun tam olarak böyle olduğuna inanıyoruz. indirim Bu ekipmanı satın almak için şu anda mevcut olan %42, bu da 50 avro tasarruf etmenizi sağlar. Bu nedenle, şu anda kalite/fiyat oranını göz önünde bulundurarak alabileceğiniz en çok önerilen medya oynatıcılardan biridir. Bu ürün için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi tekliflerden biri ve ayrıca bir Amazon Prime hesabınız varsa nakliye masrafları için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Son olarak, bağlantı bölümünün her ikisini de içerdiğini vurgulamak isteriz. Wifi olarak internete erişmek için Bluetooth 5.0 aksesuarları kolayca ve kablo olmadan bağlamak için. İkincisi önemlidir, çünkü işletim sistemi sayesinde, 2 GB RAM’e sahip altı çekirdekli bir işlemciye sahip olduğundan, oyunlar da dahil olmak üzere çok sayıda uygulamanın keyfini çıkarmak mümkündür.

Ofertón girişi: Fire TV Cube oynatıcısı bugün neredeyse yarı fiyatına Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…